Plot: IV. Interuniverzalni rat bio je poguban za sve civilizacije uključujući ljude, umjetnu inteligenciju i sve vanzemaljce. Iako je trajao najkraće od svih interuniverzalnih ratova, bio je najpogodniji, uništavajući skoro 3 kvadranta. Ustanak ljudi i lansiranjem crne rupe prema cijelom 7. kvadrantu završio se IV. Interuniverzalni rat, ostavljajući sve vanzemaljce, ljude i umjetnu inteligenciju same za sebe. Ne postoji nikakav zakon, nikakva policija i svatko se bori sam za sebe u ovome okrutnome svijetu.
---
Sve što vam je potrebno znati: https://docs.google.com/document/d/1NH7Jl3LdmFN4kR4BD0dF5RDsPTulNuF2IVsL52rWAnM/edit?usp=sharing
---
Za prijavu:
Ime i Prezime:
Dob:
Vrsta:
Pozicija/posao: (Izbjeglica, ratnik, liječnik…)
Vrline: (isti broj kao i mana)
Mane: (isti broj kao i vrlina)
Oružje/moći/sposobnosti: (najviše 3)
Izgled/slika:
---
Pravila:
-Nema godmod
-Nema svađanja
-Likovi se ne smiju ubijati bez dopuštenja vlasnika lika, a kada lik umre, mora se napraviti novi
30. ožujak 2018
Ime i Prezime: Robin Ze'cra (čita se Ze-E-kra)
Dob: 16
Vrsta: Homo Bonum
Pozicija/posao: Izbjeglica
Vrline: pametan, snalažljiv, smiješan
Mane: previše sarkastičan, ne zna birati svoje borbe i nije svjestan kada je netko jači od njega
Oružje/moći/sposobnosti: Robin može kontrolirati vrijeme, ali još nije dobar u tome, za sada može samo ostariti ili pomladiti neku stvar. Robin ima i rukavice koje mu ojačavaju zglobove pa je zbog toga i jači.
Izgled/slika: Robin ima crnu kosu i tamne, smeđe oči. Srednje je visine i nije mršav, ali nije niti debeo. Uvijek nosi sivu majicu koju opere kada ima priliku i podrapane crne hlače koje isto kao i majicu, pere kada ima priliku.
30. ožujak 2018
Ime i Prezime: John Eastwood
Dob: 18
Vrsta: Homo Bonum
Pozicija/posao: Izbelgica
Vrline: Brzina,jačina i mudrost.
Mane: Tvrdoglav,nikad nije ozbiljan,smotan.
Oružje/moći/sposobnosti: Kontrolisanje drvetom (kao Yamato iz Naruta),početni nivo vladanja vatrom i nadljudska snaga.
Izgled/slika: http://prntscr.com/iyo7js
30. ožujak 2018
Izbeglica*
`BEM TI TYPO
30. ožujak 2018
Ime i prezime: Borkany Chanur
Dob: 30 godina
Vrsta: Hani(humanoidni vanzemaljci prekriveni krznom, mačkolikog izgleda)
Spol: žensko(u stvarnosti sam muško hehe)
Pozicija: bivši član posade trgovačkog hanijskog broda koji je uništen)
Vrline: zgodna za hanija, pravedna, proračunata
Mane: sumnjičava, previše razmišlja
Sposobnosti: brza, zna se tuči, ima dobar sluh i njuh, vidi dobro po mraku
Oružje: ima prirodno kandže, osim toga pištolj
Oprema: hlače, bez majice(da da, cice, ali prekrivene krznom hehe), ogrlica, pojas za stvari
30. ožujak 2018
Eh, da, još jedna mana: smrdi ostalim vrstama
30. ožujak 2018
Ee sory ja tek sad skužio ovaj link za dokument, bum napravio novog lika kasnije
30. ožujak 2018
Oke je
31. ožujak 2018
Ime i prezime: Nexis
Dob: 30 godina
Spol: muško
Vrsta: Exagan
Posao: geolog, paleontolog
Vrline: dobročudan, pametan, pravedan
Mane: ponekad neodlučan, ponekad šutljiv, ima problema s niskim ženama
Sposobnosti: može dugo i brzo trčati, dobro pliva, daleko skače
Oružije: koplje za bacanje, toljaga, hlače i pojas za stvari, bez majice(da da, bradavice hehe)
31. ožujak 2018
Dakle,krećemo?
31. ožujak 2018
Nexis se probudio u svemirskom brodu okovan lancima, zajedno s nekolicinom izbjeglica različitih vrsta. Sjetio se da su ga oteli pirati, te će ga vjerojatno prodati kao roba nekoj obitelji. Kad je brod prilazio planetu C4 iz nepoznatog smjera je pogođen u pogon, no nije se raznio te se srušio na planet, u jezero. Brod je potonuo. Jedan zarobljenik uspio je lancem udaviti stražara te mu uzeti ključeve, s kojima je otključao ostale zatvorenike. Došao je drugi pirat i upucao 3 zarobljenika, dok ga Nexis nije umlatio s puškom koju je ukrao( ne znam pucat). Svladali su ostale pirate, a kad se brod napunio vodom otvorili su izlaz i isplivali na površinu. Nexis je uspio doći do kopna prije ostalih.
31. ožujak 2018
Robin je bio na jednom od brojnih nastanjivih planeta, sunčevog sustava sunca Hra24. Tamo je završio nakon što mu se svemirska letjelica pokvarila i morao je prisilno sletjeti. Već je nekoliko dana pokušavao dobiti signal, ali uzaludno. Iako je planet bio nastanjiv, nije se činilo da ima jestive plodove pa je Robin mogao jesti samo stvari iz njegove letjelice.
31. ožujak 2018
Eastwood,kao i po običaju je prespavao čitavu situaciju i i ustao tek kada ga je probudila dreka jednog od zarobljenika. Uvideci da brod kreće da tone,Eastwood je brzinski izašao iz istog te krenuo panično mlatarati rukama u pokušaju plivanja jer je tek ujstao i ne zne gde mu je dupe a gde mu je glava. Eastwood konačno stiže do kopna,gde ponovo leže i nastavlja da se odmara.
31. ožujak 2018
Robina je posebno iznenadilo to što je zarobljenički brod namjerno zabranio njegovoj letjelici da sleti pa se on namjerno u taj brod zabio kako bi mogao sletjeti na taj planet, ali ga je sila odgurnula na planet pored planeta na kojeg je htio sletjeti.
31. ožujak 2018
-Jebeš ti ovo... Da mi je neki normalan život,a ne nonstop borba i bežanje... Al nema sad smisla kukati,bolje da nadjem nešto da žderem.
Eastwood osmatra deo kopna na koji je doplivao,i primećuje malu šumicu udaljenu nekih 200 metara.
-Bolje išta nego ništa.
Eastwood kreće laganim korakom hodati ka šumi.
31. ožujak 2018
Eastwood ne uspeva naći ništa što liči na hranu, te polako seda pod jedni drvo i naslanja se na isto.
-Eh da sam makar postao vegan pre godinu dana, sad bih se već navikao da jedem lišće...
31. ožujak 2018
Nexis je sjeo uz obalu da se oporavi od dugog plivanja. Kojih dvjestotinjak metara dalje primijetio je još jednog zarobljenika kako izlazi iz vode. Nije ga poznavao, pošto je bio zatvoren prema zatvorenicima, ali se sjećao da se preziva Eastwood, Eastweed ili tako nekako. Legao je da odmori. "Bolje da nastavim dalje. Gladan sam ko asparijski sabljozubi vuk!" pomisli, tr otrči u šumi i tamo uzme komad slomljene grane kao oružje.
31. ožujak 2018
Eastwood primeti jednu vrstu krabe po imenu Nyx kako hoda po plaži, ali nije znao mnogo o njoj jer nije imao dodira sa civilizacijom pre ovog u skorije vreme. Eastwood zgrabi kamen u desnu ruku i krenu polako koračati ka Nyxu.
31. ožujak 2018
Nexis nakon sat lutanja skuži gnijezdo s jajima ptičje vrste "pjeskomar". Popeo se na drvo i uzeo jaja. Potom skupi hrpu suhih grančica, te na plaži iz puno muke zapali vatru. Jaja baci direktno u vatru pošto nema tave, te ih izvadi toljagom i pojede. Uskoro će noć.
31. ožujak 2018
Eastwood se približi na nekih desetak o metara i odluči da gađa odatle, imao je odličnu veštinu ali je zarđao u zatočeništvu. Eastwood baca kamen i pogađa oveću krabu pravo i glavu te joj prilazi i uzima je u desnu ruku, okrećući se i kretajuci ka vatri koju je uočio.
01. travanj 2018
Robinu se konačno posrećilo pošto je uhvatio signal, najvjerojatnije od broda koji je pao na planet pored. Robin je uzeo sve potrebne materijale i stavio ih u svoju letjelicu, a zatim zatražio dopuštenje za teleportaciju od zarobljeničkoga broda.
01. travanj 2018
Nexis je ugledao čovjeka kako mu se približava s rakom u ruci.
01. travanj 2018
-Ej,nadam se da ne smeta ako iskoristim ovu tvoju vatru,ha?
01. travanj 2018
"Slobodno! Evo ostalo mi je jedno jaje pa ga možeš pojesti."
01. travanj 2018
-Ma kakvi to, sačuvaj za crne dane.
Eastwood zatim čučnu, zgrabi jednu granu i zabode je direktno kroz centar krabe. Oklop je bio već polu smrskan od pogotka kamenom, pa je to bilo prilicno lako. Eastwood zatim sede, i krenu da polako peče krabu.
02. travanj 2018
Nexis započne priču:" Čuo sam da je prije par stotina godina na planetu Zemlja postojao ljudski glumac, imena Klint Eastwood. Jesi li mu u daljnjem rodu?"
02. travanj 2018
Robinu je teleportacija bila dozvoljena i on se zajedno sa svojom letjelicom teleportirao na njihov planet.
02. travanj 2018
-Čuo sam i ja za njega,ali nikad nisam pitao roditelje ili pokusao istražiti to. Pretpostavljam da nisam.
02. travanj 2018
"Valjalo bi poći leći. Sutra ću potražiti neko naselje, možeš i ti samnom, osim ako si tražen od nekog. Laku noć."
02. travanj 2018
-Ostajem još malo, uvek sam bio noćna ptica. Laku noć.
Eastwood ustade i priblizi se vodi, gledajući da li ima kakve ribe.
02. travanj 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg