Na planeti Zemlji je udario crni meteor, razvalio ju je. Jedna strana zemlja je uništena, puna zlih bića kao elfovi i itd. Na drugoj strani su normalni ljudi. Njihov zadatak je da zaustave zla cudovista i vrate zemlju u normalnom stanju.

Prijava:
Ime:
Prezime:
God:
Izgled:
Vrlina:
Mana:
MAPA

A: Normalni Ljudi

http://prntscr.com/l2zc6e

B: Zla Cudovista

http://prntscr.com/l2zchb
Pravila:

1) Nema godmoda. (UBIO SAM SVA CUDOVISTA I POSTAO SAM NAJJACI NA SVEMIRU JEJEJEJE)
2) Shitpost nije dozvoljen.
3) Nema trollovanja u prijavama.
4) Zabavite se!
06. listopad 2018
Ime: Anhon
Prezime: Kastrel
God: 35
Izgled: Visok 2 metara, zelene oći, crna kosa, armor od metala, ima onu torbu gdje su mu luk i strjelice.
Vrlina: Moze prezivjeti u divljini sam, dobro cilja, Pamet.
Mana: Nekad moze biti vrlo vrlo zbunjen.
06. listopad 2018
(offline)
06. listopad 2018
EuropskoProliće
EuropskoProliće
Ime: Dinamo
Prezime: Zagreb
God: 107
Izgled: (moja profilna)
Vrlina: Igra jako dobro nogomet
Mana: Nije prezimio u Europi 48 godina
06. listopad 2018
EuropskoProliće
EuropskoProliće
UBIO SAM SVA CUDOVISTA I POSTAO SAM NAJJACI NA SVEMIRU JEJEJEJE
06. listopad 2018
EuropskoProliće
EuropskoProliće
Upravo sam prekršio sva 4 pravila
06. listopad 2018
EuropskoProliće
EuropskoProliće
A ti Antone shvati da ti ni jedna tema neće uspjeti ako ju prije toga ne dogovoriš s nekim
06. listopad 2018
Zato sam ja tu, da priskočim u pomoć.
06. listopad 2018
blokirat cu EuropskoProliće.
Upropaštava svaku moju igru na igre123...
07. listopad 2018
Ime: Dunja
Prezime: crna Jastrebica
God: 36
Izgled: visoka 190 cm, kratka razbarušena smeđa kosa, zgodna je ali ima ožiljak od mača na desnom obrazu
Vrlina: dobroćudna, ima puno smisla za taktiku i obučena je za ratnicu, tako je postala jedan od generala
Mana: zbog otrovane hrane joj je oštećena jetra, pa mora izbjegavati alkohol, i ne smije piti čarobne napitke
07. listopad 2018
Dunja je dobila nadimak crna Jastrebica jer je ranije u svojoj vojnoj karijeri izvela nekoliko uspješnih akcija protiv krijumčara oružja uz šumske putove.
07. listopad 2018
Dunja je bila u utvrdi koja se nalazila na južnom kraju Lothara kada je došao glasnik s pismom. Na pismu je bio kraljev pečat, a kad ga je otvorila u njemu je pisalo: " Ludovik III, milošću nebeskom kralj Lothara; Generalice Dunja, pozivam Vas na hitan sastanak u grad Perilion, koji se ima održati 15. dana ovoga mjeseca, ove godine. Dođite u manjoj ali pouzdanoj pratnji. Nebesa s Vama!".
07. listopad 2018
Dunja je sutradan odjahala s malom pratnjom u Perilion. Tamo je srela druga dva generala, Rudolfa Sijedobradog i Gerarda od Periliona. Osim njih tamo su bili i kralj te njegovi savjetnici, kao i kraljev čarobnjak. Čarobnjak im je saopćio vijest o padu meteora na drugom kraju svijeta, kao i o invaziji čudovišta.
08. listopad 2018
Mishya je bio slab grad. Mishya je predlozio carbonjačka škola. Mishya je dobio više čarobnjaka. Anhon je stvorio vojsku sa čarobnim lukom i strijelicama.
08. listopad 2018
Anhon*
08. listopad 2018
U Mishya je bio novi zakon: Svaki punoljetni muškarci moraju biti u vojsci, ili ce biti robovi i gradit ce zamke za cudovista.
08. listopad 2018
Dunja se, kao i ostali okupljeni prisjetila potresa od prije dva tjedna, ali nikako nisu očekivali da bi to mogao biti meteor.
08. listopad 2018
Carobnjaci Vojnici su naucili bacati vatrene kugle.
Naucili su da i budu nevidljivi.
Mishya je postao grad sa dobrom vojskom.
Anhon je bio jedan od najjacih generala u zemlji gdje zive normalni ljudi.
08. listopad 2018
Čarobnjak je sve to saznao pomoću svoje magične kugle. Na Dunjino pitanje jel ima preživjelih, kralj je odgovorio da ke cijela drugabstrana planete opustošena, no moguće da je dio uspio pobjeći. Dunja je pretpostavila da će odbjeglice, ukoliko nisu poginuli u oceanu, uskoro stići ma obale Lothara i ostalih kraljevstava.
08. listopad 2018
Dobili smo vijest da ce cudovista stici na obalu Lothara i ostalih kraljevstava.
Pripremili smo zidove, strijelce itd.
08. listopad 2018
Kralj je rekao da i ostala kraljevstva znaju za meteor. Pitanje je vremena kada će zle horde doći do njih.
08. listopad 2018
Brodovi su patrolirali svaka kraljevstva, nije bilo tragova cudovista. No brod je potonio. Bio je jedan svjedok, rekao je da su ogromni krakovi uzeli brod. Mishya vjeruje da je veliki ogroman kraken kod jedne obale.
08. listopad 2018
Na sastanku su dogovarali taktiku za novonastalu situaciju. Heneral Rudolf Sijedobradi je predlagao ljudsku ofanzivu na opustošeni kontinent, kao iznenađenje za čudovišta.
08. listopad 2018
Ostali su smatrali da je bolje prvo pripremiti obranu kraljevstva, a potom planirati protunapad.
08. listopad 2018
Anhon je najavio svim kraljevstvima ovu vijest: "Ogroman kraken je negdje u moru!"
08. listopad 2018
Tako je i odlučeno. Generalica Dunja dobila je zaduženje da pripremi južni dio kraljevstva za obranu.
08. listopad 2018
Anhon ili misha?
08. listopad 2018
Anhon
08. listopad 2018
Dobili smo posebne ljude koji dišu u vodi. Zapravo su stvorenja. Dobili su zadatak da gledaju dno mora i ako na nešta cudno naiđu trebaju nam javiti.
08. listopad 2018
Rudolf sijedobradi morao je organizirati obranu sjeverozapadnog dijela kraljevstva, koji ke obuhvaćao veliki obalni dio, a Gerard od Periliona šumoviti istoh Lothara.
08. listopad 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg