Forum
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MINI UVOD
Prije svega,pozdrav svima.Ovo je samo jedna igra uloga,ništa drugo.Tako da ne fantazirajte da je ovo neka istina ili slično
PLOT
Mi smo u Svemiru,Zemlja je uništena od nekoga meteora,tako da smo na Marsu,gdje ima 3-5 % količine vode i poneka životinja,ali svejedno se moramo snaći.Imamo astronautsko odijelo,uključijući onu bočicu sa kisikom,koja ima jednu kao cijev i stavlja se na usta i diše na usta.Kada nam ponestane potrebnih stvari za život,preseljamo se na drugi planet ili prirodni satelit.Uglavnom,to je to.
PRAVILA IGRE
1. Pravilo ~ Ne možete za "sebe" ili za "druge" nešto iz ničega napraviti,budite pošteni,nemožete naprimjer piti vodu ako je uopće nema te,mora te je naći.
2.Pravilo ~ Svaki igrač može nastaviti samo jedan put.
3.Pravilo ~ Ne smijete imati više od 3 lika.
4.Pravilo ~ Nemojte se svađati ili vrijeđati ovdje,ako radite to ili slično,ova forum tema se može izbrisati,a ja ću Vas onda blokirati ili prijaviti admininstratoru.
5.Pravilo ~ Molim Vas,ako možete da ne SPAM-ate.
VAŠA PRAVA U IGRI
1.Pravo ~ Vi imate pravo da ne uradite nešto što Vas siluje drugi igrač u igri,jer vi to niste dužni da uradite.
2. Pravo ~ Vi imate pravo na zaštitu od ucjenjivanja i vrijeđanja,tako što ću ja blokirati korisnika koji Vas vrijeđa ili ucjenjuje.
3.Pravo ~ Vi mi slobodno možete reći ko Vas ucjenjuje ili vrijeđa da ga blokiram,da ga blokiram da nemože pristupiti igri,znači nemože Vas vrijeđati jer ga ne poslušate nešto,niti ucjenjivati jer nemože da komentira forum temu,niti ikoju drugu moju forum temu.
4.Pravo ~ Vi imate pravo da uradite po Vašoj mašti i volji uradite bilo šta želite sa svojim likom.
5.Pravo ~ Vaši likovi se nemože izbaciti iz ove igre,ukoliko Vas ne blokiram.
6.Pravo ~ Vi imate pravo se prijaviti na ovu igru uloga,bez obzira koje ste nacije,vjere ili slično.
VLASNIŠTVO TEME
U vlasništvu ove forum teme sam ja i *RawwR*,znači *RawwR* je isto tako admin ove forum teme.
Ja sam ustvari samo napravio ovu forum temu,a *RawwR* je odlučila da napravimo našu zajedničku forum temu.Tako da i nju trebate slušati sve što Vam kaže,naprimjer morate poslušati je ako Vam kaže nešto o promjeni igri uloga ili slično.Ali samo to(Isto tako važi i za mene) i ona također može dijeliti obavijesti o igri uloga,koju ona može napisati,bez mojeg dopuštenja,naravno.Jer je i ona admin ove teme.
FORM
Ime lika:
Prezime lika:
Spol lika:
Osobine lika:
Ostalo:
Hvala Vam na čitanju,ako želite prijavite se na ovu igru uloga,ali i nemorate.Ugodan ostatak dana Vam želim.
18. listopad 2013
U OVOJ IGRI*
18. listopad 2013
Ime lika: Bronzole
Prezime lika: Gavrishal
Spol lika: M
Osobine lika: Dobar,maštovit,pametan,velikodušan,humanitaran...
Ostalo: /
18. listopad 2013
Ime lika:Adnan
Prezime lika:Jašarević
Spol lika:M
Osobine lika:Fenomenalan....
Ostalo:Ma nije bitno...
18. listopad 2013
u269141
u269141
Ime likatifon
Prezime:Adison
Osobine likaametan,brz,mudar,snalazljiv ...
Ostalo: Nezz šta ću napisati
18. listopad 2013
u269141
u269141
pametan*
18. listopad 2013
Ime lika:Merida
Prezime lika:Hrabra
Spol lika:Žensko
Osobine lika:Hrabra,spretna,tvrdoglava
Ostalo:Merida je na zemlji bila najbolja u streličarstvu, najdraža životinja joj je medvjed,voli jesti kolače.
18. listopad 2013
u269141
u269141
Kada ćemo krenuti?
18. listopad 2013
Sada krećemo,ja ću zadnji nastavljati.
18. listopad 2013
u269141
u269141
Sorry ja baš sad moram ić :/!
18. listopad 2013
:/
18. listopad 2013
Bronzole(Zaboravio sam napisati da i trebate napisati dob lika,Bronzole ima 9 godina,vi sada nemorate napisati dob Vašeg lika.) je hodao po Marsu.Bio je našao vodu,i popio je jedno 100 mililitara vode,nastavio je hodati.Od kamena je napravio mini kuću,i u nju ušao.U kući nije bilo ništa,a otvoreni prostor koji izgleda kao prozor,ustvari je bio prozor,ista stvar i sa vratima.
18. listopad 2013
u271279
u271279
Ime lika: Anis
Prezime lika: Alibrašić(nije pravo naravno)
Spol lika: Ž
Osobine lika: dobra,spretna,snalažljiva,zahtjevna da joj se odgovori i oštra
Ostalo:////////
Dob: 12
19. listopad 2013
Ime lika-Stiff
Osobine lika:Hrabar,snalazljiv,spretan,zna se snac sa oruzjem
Ostalo-Bio vojnik u Bosni i Hercegovini,voli jesti,zna se sa elektronikom
Dob:17
20. listopad 2013
Moj lik je pomalo glup