Znate prijavu iz prvog djela, samo treba da odlucite koja cete 3 lika koristit. Mozete samo 3 !!!
22. listopad 2016
Roxie, Danijel i Jasper.
22. listopad 2016
Hisoka, Kurumi, Kurapika.
22. listopad 2016
- Što želiš!?
Upitao je Danijel
22. listopad 2016
- Ovde se sve zavrsava, hunter ekipo...
Rekao je Chrollo.
- Shizuku, unisti ih. Kada te pobede ili ako izgube, suociti ce se sa nekim drugim.
Rekao je Chrollo, a Shizuku je istupila.
22. listopad 2016
- Cleany !!
Rekla je Shizuku i stvorila usisivac sa ustima.
22. listopad 2016
Roxie je stala iza Danijela
22. listopad 2016
Shizuku je pustila vazduh iz usisivaca. Vazduh je pomerio Kurapiku.
- Zanimljiva moc.
Rekla je Kurapika.
22. listopad 2016
Danijel je stao ispred svih i sav je zrak odgurivao kako bi usisavač bio bezvrijedan.
23. listopad 2016
Zatim je usisivac usisao sav taj Danijekiv zrak. Usisivac je iz sebe ispustio metalnu ostricu koja se uputila prema Kurapiki.
Kurapika je napravila mac od svojeg nena. Macem je udarila ostricu i ostrica je pala dolje.
23. listopad 2016
Danijel je iz džepa izvadio perja. Bacio ih je u usisavač.
23. listopad 2016
Usisivac je osetio da nesto nije u redu sa perjem. Automatski ih je izbacio, pa su krenuli da se zabiju u Danijela. Kurapika ih je odbila lancima i stvorila se iza Shizuku. Krenula je prebosti lancima, ali je uskocila Machi, koja je iglama porezala Kurapikinu ruku. Kurapika je porezala Shizuku po vratu. Shizuku je pala na pod i paralizirala se na podu.
- Bullseye !
Rekla je Kurapika.
Machi je uzela konac o igala i obavila ga oko Kurapike.
- Sad si mrtva.
Nasmijala se Machi.
23. listopad 2016
Danijel je otpuhao konac i igle.
23. listopad 2016
Konac i igle su porezale Kurapiku na razna mesta jer su bile oko nje kad ih je Danijel otpuhao.
-Hh...
Kurapika se naljutila.Oci su joj postale scarlet. Zabola je lanac u Shizukinu glavu.
- Jedan gotov...
Rece Kurapika i stvori se iza Phinksa. Udari Phinksa nogom u glavu i odskoci iz njihovog sklonista. Phinks krenu za njom, a Bonolenov za Phinksom. Danijel je ostao sam protiv svih, a ostao je i Hisoka tu, ali Danijel nije znao za njegov plan.
23. listopad 2016
Danijel je imao vremenske kugle u rukama, i imao je izvađena krila, ali je odjednom samo pao.
23. listopad 2016
Hisoka se nasmijao. Znao je tacno sta Danijel smjera.
- Nesto smesno, Hisoka ?
Upita Nobunaga.
- Nema veze...
Rece Hisoka.
- Hsoka, jako si cudan ! Nesto smeras i izazivam te na duel !!
Rekao je Nobunaga.
- Nije vreme za borbu izmedju nas, Nobunaga,
Kaze Chrollo.
Nobunaga izvadi mac i poreza pola sklonista crne udovice jednim pokretom maca. Hisoka pobeze dalje od sklonista, a Nobunaga pojuri za njim. Hisoka ostavi kartu sa likom Jokera pored Danijela da mu donese srecu.
23. listopad 2016
Danijel se jedva micao, nije mogao niti mali prst pomaknuti. Danijelova koža je postala bijela, kao i njegova kosa, kao i njegove oči.
23. listopad 2016
Kurumi se pojavi na tom mestu.
- Osveta.
Rece Kurumi i upuca Pakunodu, novog clana, Lirmanija i Safira do smrti. Pokupi Danijela i pobeze sa njim. Svi ostali clanovi ih pocese pratiti, ali su Chrollo, Shalnark i Kortopi otisli za Nobunagom.
23. listopad 2016
- Kurumi, ne, spusti me!
23. listopad 2016
- Zasto, Danijele ?
Upita Kurumi, dok su blizu njih bili Feitan, Machi, Kalluto, Franklin.
23. listopad 2016
- Samo me spusti!
Danijelova kosa je padala.
23. listopad 2016
Kurumi ga spusti.
- Eh, morati cu se boriti... Brzi su od mene...
Rekla je Kurumi Danijelu.
23. listopad 2016
- Iskorist... i... Vrijeme... Pobjegn...
Danijel je zašutio.
23. listopad 2016
- Ne mogu vise koristiti moci, Danijele... Vise nemam snage, a pistolji su mi nestali... Zao mi je... Zrtvovala sam svoje moci da bih dosla vidjeti te, ali cu izgleda opet umreti...
Kurumi je pustila suzu, a Phantom troupe su dosli.
- Ko ce je ubiti ?
Upita Machi.
- Ja.
Kaze Feitan i polozi je na stomak i uze da joj lomi ruku.
-AAAAAAH !
Kurapika je pobegla od Phinksa, pa je on produzio kod Hisoke.
Kurapika je dosla kod Kurumi, pa je iza ledja ubila Kalluto i Franklina. Machi je porezala Kurapiku, pa je ona pala. Machi je sutnula nogom Kurapiku.
23. listopad 2016
Danijel je sve više ličio na lutku, pošto više nije imao kose, koža mu je bila bijela, i oči su mu nestajale.
23. listopad 2016
- Kurumi, ne...
Danijel je rekao zadnjim riječima i pokazao rukom na Kurumi.
Iz Danijela je izašla nekakva plava energija i ušla u Kurumi. (Nen)
23. listopad 2016
(Nen je bela energija )
Kurumi je dobila moc, ali se nije mogla odbraniti od Feitana
23. listopad 2016
(Dobro, nezz ja)
23. listopad 2016
Danijel je postao lutka, bijele kože, bez ikakvih očiju, ušiju, ustiju ili nosa, ležeći tamo nepokretno.
23. listopad 2016
Feitan je polomio Kuruminu ruku. Kurumi je vristala jer je jako boljelo. Feitan je bacio nju na pod i gazio joj glavu. Uzeo je svoj noz i zabio ga Kurumi u rame. Kurumi je ubila Machi puskom, ali je Feitan onesvestio Kurumi i teleportovao se kod Chrolla. Hisoka i Nobunaga su se borili.
23. listopad 2016
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg