Forum
Eehh,ovdje stvarate svoje selo(tj. naselje),izbila je zaraza između ljudi i oni su postali sljedece opasnosti-Vampiri,Vukodlaci,Kanibali,Zombiji veliki gladni divlji vukovi......znaci vi morate voditi selo,i netko moze napasti vase selo,a taj netko su Vampiri,Vukodlaci,Zombiji,Kanibali i gladni veliki i divlji Vukovi,,vec sam ih naveo ali ajde opet....,vi se morate obraniti od njih...imate moc Wizarda(carobnjaka)koji iz ruku baca vatru,ako vas napadne Vukodlak morate imate srebra kod sebe,ako vas napadne Vampir morate imat Cesnjak ili Kriz,ako nemate to barem neki noz da se mozete suprostaviti..uvjek morate biti u skupini i mozete trgovati su drugima,imat cete nekoliko Novcica za kupovanje hrane,vode,oruzja za obranu,ili drvo i kamen za izgradnju kuce,a mozete raditi i brodove za seljenje u druga podrucja...Ako zivite na obali imate jos opasnost da vas napadni Gusari,koji traze srebro,zlato i cuvaju se opasnosti koja hara na kopnu...mozete se i stalno seliti,a ja cu reci kad ce vas netko od tih cudovista napasti,kad ocete s teme morate rec npr. ja sam offline da se zna..i da nema ODJAVE..
Za prijavu-
Ime-
Prezime-
Novcica imate-50$
Izgled,slika il opis)-
Godina(20-30)-
Mane(max..5
Moci(osim bacanja vatre..max-3)-
Pomocnik - HackYouNow_

Jel vam se svidja

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

08. rujan 2015
neznam šta da napišem ali forum je ok
08. rujan 2015
u370850
u370850
Ime-Souki
Prezime-Liankovski
Novcica imate-50$
Izgled,slika il opis)-

Godina(20-30)-25
Mane(max..5) Smotan i tvrdoglav
Moci(osim bacanja vatre..max-3)-Crna i bijela magija i pogled smrti
08. rujan 2015
Ime-Aki
Prezime-Bartowski
Novcica imate-50$
Izgled,slika il opis)-

Godina(20-30)-28
Mane(max..5)-Pametan,snalazljiv,smotan
Moci(osim bacanja vatre..max-3)-ima moc za halucinaciju,nevidljivo tijelo
08. rujan 2015
Oruzje koje ima za obranu

08. rujan 2015
Aki ide sumom s svojim selom trazeci mjesto za osnivanje sela
08. rujan 2015
Ime- Alexander
Prezime- Gustaffson
Novcica imate-50$
Izgled,slika il opis)- plave oci crna kosa
Godina(20-30)- 20
Mane(max..5 spor
Moci(osim bacanja vatre..max-3)- upravljane zemljom i svjet u kojem su sve moci negativne(ja te usisam ako mi nesto napravis da trpis da nemas moce jer taj svjet također oduzme moci ako ja zelim)
08. rujan 2015
u370850
u370850
Mislis Kamui
08. rujan 2015
Da kao to
08. rujan 2015
Njegovo selo napada vuk koji je gladan,ali nemoze protiv 5-ero ljudi,i oni su ga ubili sada ce imat hranu.
08. rujan 2015
Aki je pronasao mapu na kojoj pise gdje je izvor vode za pice i gdje je najblize selo
08. rujan 2015
u370850
u370850
Souki je postavio selo u ogromnuu pecinu te u toj pecini ima izvor.Ta se pecina nalazi u sjevernoj Finskoj.
08. rujan 2015

08. rujan 2015
Aki odlazi s svojim selom na izvor vode,tamo pije vodu i kupa se ali iz sume dotrci Vukodlak koji odvodi maleno dijete u sumu,to nitko nezna i svi poznaju znatizeljni.
08. rujan 2015
postaju znatizeljni sta se dogodilo"
08. rujan 2015
Pada noc i Aki odlazi potraziti kakvu pecinu(spilju)za prespavat i sklonit se od opasnosti
08. rujan 2015
u370850
u370850
Offline moram na drugu temu.
08. rujan 2015
Ime- Demr
Prezime- Demić
Novcica imate-50$
Izgled,slika il opis)- stav ću
Godina(20-30)- 22
Mane(max..5)- spor,glup,smotan
Moci(osim bacanja vatre..max-3)- voda i zemlja