Odjednom se radio utisao.Mislio samrobacu opet sutra.
10. kolovoz 2017
Otisao sam napolje provjeriti svoje krave i mog konja.
10. kolovoz 2017
Kada sam ležao imao sam čudan san gdje sam bio u 2020.godini par mjeseci prije pada Capitala gdje su se SAD-ovci dogovorili baciti bombu s nadom da će uništiti cijeli svijet i prevladati.
10. kolovoz 2017
Napio sam se vode i počeo sovati sve Amerikancima jer nit vodu nedaju ljudima.
10. kolovoz 2017
Vidio sam one neobicne zivotinje kako prilaze,izgledale su agresivno.Uzeo sam macetu i cekao da dodju da ih napadnem.
10. kolovoz 2017
Odjednom,zivotinje su stale i okrenule se.Zatim se trceci vratile odakle su i dosle.Vidio sam neke rane i oziljke na njima.
10. kolovoz 2017
Velika Sniježna Oluja je zadesila Svalbard.
Nemogu izaći iz baze jer je Snijeg sve zakopo.
Započeo sam projekata pravljenja tzv. "Snow Remover 1000" da bi mogao micati Snijeg sa koncentriranom toplinom.
10. kolovoz 2017
Pogledao sam bradu.Bila je velika.Prevelika."Šta je tu je,bar nemoram sa njom da vatru palim hehe."
10. kolovoz 2017
Vratio sam se za stolic da probam radio opet.Ukljucio sam ga i mijenjao frenkvencije dok sam govoriorijem prijem,ima li koga.Cujete li me?
10. kolovoz 2017
Moj projekat ide dobro.
Moja antena je disfunkcionalna zbog snijega.
10. kolovoz 2017
Uzeo sam Nokiju.Izgleda da ne radi.Odlučio sam je baciti negdje u daljinu i pogodio zeca!Uzeo sam ga i krenuo doma(u špilju).
10. kolovoz 2017
Moja antena je začuđujuće disfunkcionalna primila neki signal u kojem se čulo "me?".
Skužio sam da je Antena izdržjliva.
10. kolovoz 2017
U špilji sam uzeo malo drva i zeca probo na drvo ko na ražanj te počeo tražiti nešto čime bi upalio vatru.
10. kolovoz 2017
Šaljem signal svagdje koji glasi "Preživio sam,ali neki nisu."
10. kolovoz 2017
Radio je napravio veoma glasan zvuk bipanja.Poskocio sam.Iz radija se culo:''Prezivio sam,ali ne......-tada mi se radio utisao.
10. kolovoz 2017
Istrazivao sam okolo i na mjestu gdje sam nasao radio nalazilo se uputstvo za njega.
10. kolovoz 2017
Pronasao sam nesto kako nadograditi radio.
10. kolovoz 2017
Našao sam dva štapa i počeo praviti vatru.
10. kolovoz 2017
Bilo je vrlo jednostavno.Samo sam trebao komad plastike i zicu.
10. kolovoz 2017
Nasao sam to u supi i bacio se na nadogradjnu radija.
10. kolovoz 2017
Primio sam kontrasingal.
Šaljem signal "Znam da je netko živ."
10. kolovoz 2017
"Je ovaj zec dobar!Ostavit ću i za sutra.Eee moj Putine,da si ti tu da vidiš šta su američke svinje napravile od Majke Rusije!"
10. kolovoz 2017
Pocelo se smracaviti.Upalio sam fenjer.
10. kolovoz 2017
Zaspao sam u pećini i sanjao da je svjet opet oživio...
10. kolovoz 2017
Kreirao sam prvi prototip moderne antene.
Ona je antena sa jačim signaelm.
10. kolovoz 2017
Probudio sam se.Zapjevao sam onu staru pjesmu "Hej Slaveni!"i krenuo u brda.
10. kolovoz 2017
U brdu sam našao onu pticu sa zamke.Uzeo sam je i krenuo u pećinu.
10. kolovoz 2017
Našao sam nešto staro na zemlji i podigao.To je bio neki ključ,kako sam čuo u prošlosti.Uzeo sam ga sa sobom."Možda mi i on zatreba!"
10. kolovoz 2017
Legao sam spavati.Probudio me glasan prasak sa vana.Izasao sam sa fenjerom.Skuzio sam da je vec svanulo.Moja supa se urusila i ubila moje krave.
10. kolovoz 2017
Pomsilio sam:''sta se moze''.Isjekao sam krave na komadice i oprao meso kako bi mogao nesto fino pojesti.Odma sam se bacio na popravak supe.
10. kolovoz 2017
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg