Hehehe to moraš malo bolje opisati i zaboravio si put preko sedam gora i sedam mora
10. prosinac 2015
Minotaur teško hoda po gorama ali nekako uspije na gori je jeti i onda je došlo do borbe, Minotaur ga je pobjedio i otiša do mora uspio je savladati krakene,zmije i na kraju je uspio srediti Levyjatana. po šumama su bila različita stvorenja Minotaur snagom bika uspio je priječi šumu i došao je do demona. Uzeo je sjekiru i rekao Bogovi s Olimpa dajte mi snage ogromnom silom napravio je golemi zemljotres i poslao demone u pakao i tako prošao prvi test
10. prosinac 2015
Ime: Yuno Gasai
Vrsta: Yandere
Spol:Z
Dob:14
Moći:Krv , papir , telepatija
Opis ili slika:Roza duga kosa , zelene oci , krvava Japanska skolska uniforma
Vojska(dvije su vojske Mitskih bića i čudovišta): Cudovista
Dobar/zao: Nesto izmedju.
10. prosinac 2015
ha ha ha Yandere
10. prosinac 2015
Sta tu treba da bude smijesno?
10. prosinac 2015
- Muka mi je prelaziti ova polja demona i ove utvare.
Kaze Yuno.
10. prosinac 2015
Ovako transformisao sam se i tako dobio krila letio sam 4 dana bez prestanka i onda morao da se odmorim odmarao sam se pola dana i nastavio tu sam prešao 1. goru i 1.more sledeći dan sam letio 5 dana i onda se odmorio opet pola dana i tu sam preso jos 1. goru i more nastavio sam! Onda sam letio 6 dana! Bez prestana i tako presao sve po jos jednom sledećeg dana sam letio opet 6 dana i preso jos jednu goru i more sledećeg dana sam letio 6 ipo dana i ostatak dana sam se odmarao i sledeći dan sam preletio 7 dana i preso zadnje more i goru! I usput ojačao svoja krila... nastaviće se ...
10. prosinac 2015
ohh zaboravih
10. prosinac 2015
... sledećeg dana sam letio opet sam krenuo i letio 7 dana bez prestanka i tako sam presao zadnju goru i more...
10. prosinac 2015
došo sam do šume i posto sam ne vidljiv a spretan popeo sam se uz diva i kandzama mu prereza vrat...
10. prosinac 2015
onda sam pješačio dva dana
10. prosinac 2015
Skočio sam u jezero tame i brzim pokretima plivao i ako me nešto vuklo na drugu stranu uspio sam!
10. prosinac 2015
Naisao sam na demona koji je drzao sjekiru 2 metra a ja sam pozvao drekavce (gomile) koji su ga tako uhvatili i ako se demon opirao i ubijao neke i ranjivao ih ja sam dok se on borio sa njima skočio i proboo mu srce kandzama koje je bili od kamena!
10. prosinac 2015
Vratio sam se nazad sve istim putem koji je trajao oko 20 dana i kao dokaz donio demonovo srce!
10. prosinac 2015
tj. nisam postao ne vidljiv nego sam već bio ne vidljiv /: mala greska
10. prosinac 2015
Ovako transformisao sam se i tako dobio krila letio sam 4 dana bez prestanka i onda morao da se odmorim odmarao sam se pola dana i nastavio tu sam prešao 1. goru i 1.more sledeći dan sam letio 5 dana i onda se odmorio opet pola dana i tu sam preso jos 1. goru i more nastavio sam! Onda sam letio 6 dana! Bez prestana i tako presao sve po jos jednom sledećeg dana sam letio opet 6 dana i preso jos jednu goru i more sledećeg dana sam letio 6 ipo dana i ostatak dana sam se odmarao i sledeći dan sam preletio 7 dana i preso zadnje more i goru! I usput ojačao svoja krila... ... sledećeg dana sam letio opet sam krenuo i letio 7 dana bez prestanka i tako sam presao zadnju goru i more...
došo sam do šume i pošto sam ne vidljiv a spretan popeo sam se uz diva i kandzama mu prereza vrat...
Skočio sam u jezero tame i brzim pokretima plivao i ako me nešto vuklo na drugu stranu uspio sam!
Naisao sam na demona koji je drzao sjekiru 2 metra a ja sam pozvao drekavce (gomile) koji su ga tako uhvatili i ako se demon opirao i ubijao neke i ranjivao ih ja sam dok se on borio sa njima skočio i proboo mu srce kandzama koje je bili od kamena!
Vratio sam se nazad sve istim putem koji je trajao oko 20 dana i kao dokaz donio demonovo srce!
10. prosinac 2015
cijela priča... i trebalo je da pise "pošto2 ne "posto"
10. prosinac 2015
IME:ARIFERIA
VRSTABIČNA BORBENA CURA
SPOL:Ž
DOB:17
MOĆI:NEVIDLJIVOST,VATRA,ZEMLJA,ZRAK,VODA,PRIČANJE S ŽIVOTINJAMA,MOĆ STRUJE I PREOBRAZBE
OPIS ILI SLIKA:
https://www.igre123.net/azura/slike/slika/245116
10. prosinac 2015
jeli plava ili crvena...
10. prosinac 2015
*je li
10. prosinac 2015
plava
10. prosinac 2015
u386522
u386522
napadm azuru umire na mjestu i proglašavam pobjedu za čudovišta
10. prosinac 2015
moraš da predješ zadatak.... lol!
10. prosinac 2015
u386522
u386522
mitska bića sry
10. prosinac 2015
u386522
u386522
koji?
10. prosinac 2015
DOBRO DOŠLI U VOJSKE MITSKIH BIĆA I ČUDOVIŠTA! JA SAM PHOENIX,VOĐA OVE BITKE! ZA POČETAK ŽELIM NAGLASITI DA ZA OVU BITKU MORATE BITI HRABRI, KRVOLOČNI I NEUSTRAŠIVI AKO ŽELITE ZAUZETI SVIJET. NA POČETKU SAM NAPISALA DA ĆE SVAKA VOJSKA IMATI SVOG ZAPOVIJEDNIKA. SADA SLIJEDE ČETIRI ZADATKA: SNAGE I IZDRŽLJIVOSTI, HRABROSTI, VJEŠTINE I LUKAVOSTI. ZADATCI ĆE IĆI OD NAJLAKŠEG DO NAJTEŽEG. DVA NATJECATELJA IZ SVAKE VOJSKE KOJA BUDU POSTIGLA NAJBOLJI USPJEH NA KRAJU, POSTAT ĆE ZAPOVIJEDNICI I MORAJU IZABRATI SVOG ZAMJENIKA/CU. PRVI ZADATAK BITI ĆE ZADATAK SNAGE I IZDRŽLJIVOSTI A OVAKO GLASI: MORATE PRIJEĆI SEDAM GORA I SEDAM MORA NA SJEVER DOK NE DOĐETE DO VELIKE ŠUME KOJU ČUVA JOŠ VEĆI DIV. S DIVOM SE MORATE BORITI I UBITI GA DA UĐETE U ŠUMU. U ŠUMI MORATE PJEŠAČITI PUNA DVA DANA NA SJEVEROISTOK DOK NE DOĐETE DO JEZERA TAME. MORATE GA PREPLIVATI I DOĆI NA DRUGU STRANU. KAD TO UČINITE NA DRUGOJ STRANI ČEKA VAS POLJE DEMONA. MORATE NADVLADATI DEMONE. NA KRAJU POLJA ČEKA VAS VREĆA PUNA KAMENJA KOJU MORATE PONIJETI SA SOBOM I VRATITI SE CIJELIM PUTEM NATRAG DO STARTA. ZADATAK ĆE TE IZVODITI SAMOSTALNO TJ. BEZ IČIJE POMOĆI. IMATE TOČNO SEDAM DANA! SRETNO I SVE NAJBOLJE!!!
10. prosinac 2015
taj zadatak!
10. prosinac 2015
u386522
u386522
i kako se to radi
10. prosinac 2015
pa izmisliš!!
10. prosinac 2015
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg