Ime: Skrskvoč
Vrsta: Nevidljivi vukodlak sa kandžama koje mogu da razrežu sve!
Spol: Muški
Dob: 369 po njihovim godinama a po našim 23
Moći:Nevidljivost,super brzina.nevjerovatne oštre kandže,spretnost i Transformacija u duplo opasnije čudovište! (osobine kad se transformiše: duplo veća brzina, spretnost,jačina,oštrina kandži i letenje jer mu onda još iz ledja izlete krila!
Opis ili slikaa... Vukodlak (Saskvoč) visok 1,5 metara i tako a kad se transformise izlete mu krila kandže mu se povećaju
Vojska(dvije su vojske Mitskih bića i čudovišta): Vojska drekavaca kojih ima gomile i gomile (mitska bića)
Dobar/zao: Ponekad na dobro a ponekad na lošu stranu!
09. prosinac 2015
Kad cemo da pocnemo?
09. prosinac 2015
valjda nam treba još učesnika
09. prosinac 2015
Pa dovoljni nas je ajde da mi pocnemo pa sta bude bude
09. prosinac 2015
ma ne moramo da čekamo vlasnicu teme
09. prosinac 2015
ona mora da kaže kad počinjemo ali mislim da neće vise danas ulazit!
09. prosinac 2015
Dobar ti je monstrum!
09. prosinac 2015
Tnx,i tvoj,ali đabe ti sto imas kanđe kad nemozes moj zid
09. prosinac 2015
Vrsta: Nevidljivi vukodlak sa kandžama koje mogu da razrežu sve!
Moći:Nevidljivost,super brzina.nevjerovatne oštre kandže,spretnost, može da vidi ostala ne vidljiva bića i Transformacija u duplo opasnije čudovište! (osobine kad se transformiše: duplo veća brzina, spretnost,jačina,oštrina kandži i letenje jer mu onda još iz ledja izlete krila!
Opis ili slikaa... Vukodlak (Saskvoč) visok 1,5 metara i tako a kad se transformise izlete mu krila kandže mu se povećaju
Vojska(dvije su vojske Mitskih bića i čudovišta): Vojska drekavaca kojih ima gomile i gomile (mitska bića)
Dobar/zao: Ponekad na dobro a ponekad na lošu stranu! Većinu puta na slabiju ali ne mora da znači
09. prosinac 2015
Ne mozes*
09. prosinac 2015
nmvz. ne moram te napadati ono gore sam dodao 2. stvari
09. prosinac 2015
mada moje kandže sve probiju možda ne mogu ovako ali kad se transformišem
09. prosinac 2015
zaboravio sam da kažem da kandze mogu sve da presjeku...
09. prosinac 2015
Pa ja sam napisao da ne moze nista da presjece moj zid,ti mozes sve da presjeces umjesto mog zida
09. prosinac 2015
okle znas mozda mogu kad se transformišem... tada bi trebalo a i tad imam krila pa ga mogu preletjeti tako da opet... mogu da dodjem do tebe
09. prosinac 2015
a ima li u ovoj igri saveza....?
09. prosinac 2015
Mogu da stavljam gore zid
09. prosinac 2015
aa ok onda ću uzet bušilicu
09. prosinac 2015
Ime: Twyla
Vrsta: vuk
Spol: žensko
Dob: 21 000
Moći: zima(led,snijeg...)
Opis ili slika:https://www.google.hr/search?q=frosty&biw=1280&bih=887&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjY-KSpuM_JAhXmD3IKHaSxC8QQ_AUIBigB#tbm=isch&q=frosty_wolf&imgrc=OzBTaR0ZES1lbM%3A
Vojska(dvije su vojske Mitskih bića i čudovišta): Čudovišta
Dobar/zaoobra
09. prosinac 2015
Ja moram svoje opet malo da promjenim
09. prosinac 2015
Vrsta: Nevidljivi vukodlak sa kandžama koje mogu da razrežu sve i jedini preživeli od svoje vrste!
Moći:Nevidljivost,super brzina.nevjerovatne oštre kandže koje mogu sve da prerežu,spretnost, može da vidi ostala ne vidljiva bića i Transformacija u duplo opasnije čudovište! (osobine kad se transformiše: duplo veća brzina, spretnost,jačina,oštrina kandži i letenje jer mu onda još iz ledja izlete krila!

Tako izgledam za one koji imaju moć da vide nevidljive ( kao ja).
Dobar/zao: Ponekad na dobro a ponekad na lošu stranu! Većinu puta na slabiju ali ne mora da znači
09. prosinac 2015
samo što na slici trebaju kandže da mu budu veće i to je slika prije transformacije
09. prosinac 2015
u383448
u383448
Zasto 1.5m.Pa ja sam bio toliko visok sa 10-12 godina
09. prosinac 2015
znam no volim kad su monstrumi manji teže ih je pogoditi nekako su mi spretniji i ...
09. prosinac 2015
u383448
u383448
Vjestiji? ok pametno
09. prosinac 2015
09. prosinac 2015
ihh tek sad vidjoh da ti imaš 16 god.
09. prosinac 2015
Ime: Bartimej
Vrsta: mumija
Spol:M
Dob:3325
Moći: kontrolise mrtve
Opis ili slika:

Vojska(dvije su vojske Mitskih bića i čudovišta): Mitska bica
Dobar/zao: dobar
09. prosinac 2015
i besmrtnost
09. prosinac 2015
Ok vjrijeme je da počnemo ali morat će te malo pričekati do sutra jer je već kasno a ja moram učiti
09. prosinac 2015
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg