Ovo je igra uloga u kojoj smo vampiri,vukodlaci,vile,čarobnjaci,...
Evo prijavnice:

Ime :
Nadimak(ako imas) :
dob :
moći :
vrline :
mane :

napišite što ste i ispod slika ili opis
15. rujan 2014
Evo moje

Ime : Emma
Nadimak : Em
dob : 16
moći : nevidljivost,čitanje misli,brzina,...
vrline : neustrašiva,nije sramežljiva
mane : ponekad se ponaša jako djetinjasto

vampir

15. rujan 2014
ime:ena
nadimak:enic
dob:11
moci: .....
vrline: ...
mane: ponekad dosadna

carobnica
15. rujan 2014
.
19. travanj 2018
Ime: Ashurnib
Nadimak: nema
Dob: 30
Moći: liječenje, fortify acrobatics( na 60 sekundi imam bolje akrobatske sposobnosti)
Vrline: pametan, razumije se u prirodu
Mane: nepovjerljiv prema ljudima i argonianima
Dark elf( tamni vilenjak), imam dugi mač, lagani štit i kožni oklop
19. travanj 2018
I da, ja sam witch hunter(lovac na vještice), no u lošim sam odnosima i s vampirima, zombijima i nekromanserima
19. travanj 2018
Ashurnib je brodom poslan iz svoje rodne zemlje Morrowind u magičnu zemlju, kako bi pronašao i ubio zlu vješticu koja je napravila pokolj u nekoliko sela. Čim se iskrcao primijetio je uz obalu zarasli dvorac te ušao u njega.
19. travanj 2018
Ime : BABY
Nadimak Bae
dob :16
moći :ima lijep glas sa kojim hipnotise
vrline : nemam
mane : bezobrazna

Vukodlak

https://gifer.com/en/MdkT
19. travanj 2018
baby je dosla kod svoje bake vjestice i vidjela ju mrtvu BAAAAKOO NEEE rece baby
19. travanj 2018
Ashurniba je u dvorcu napao divovski pauk, no ovaj se obranio štitom i sasjekao mačem. Ipak, Ashurnib je lagano ranjen.
19. travanj 2018
*baby place i odjednom je neko otima* AAAAAAAAAAA POMOC
19. travanj 2018
Ashurnib je pojeo ostatke sira i kruha koje je imao, te popio preostalu vodu od puta. "Sada samo trebam pronaći smještaj prije noći i hranu. Nadam se da ima kakva gostionica u blizini, s lijepom krčmaricom po mogućnosti."
19. travanj 2018
*baby je upravo bila bacena u podrum krcme ali nije smjela pisnuti
19. travanj 2018
Ashurnib je prolazio kroz sve gušću šumu stvarajući si put mačem. Nakon dva sata hoda naišao je na mali put koji ga je odveo do križanja s putokazom, a pored je bila krčma.
19. travanj 2018
*baby je bila iznesena zavezana za stolicu kao predstava za goste mucili su je a ona se savijala od bolova
19. travanj 2018
Kad je Ashurnib ušao u krčmu, imao je što vidjeti; svi ljudi su bili okupljeni oko neke djevojke zavezane za stolac, a stariji muškarac ju je dirao po intimnim mjestima i udarao dok su se ostali smijali. Ashurnib je već viđao takve scene po krčmama, no odlučio je pomoći te isukao mač.-"Ostavite ju na miru! Razlaz!"
19. travanj 2018
Jedan lik s škembom je krenuo prema njemu, no ovaj ga je udario nogom po trbuhu i iz okreta mu rasjekao obraz mačem.
19. travanj 2018
baby se pretvori u geparda i pocne bjezat
19. travanj 2018
Taman kad se krenuo probijati kroz rulju odbacujući ljude mačem i štitom, među nogama im projuri neka životinja slična mački. Netko od okupljenih vikne:- "Vještica!"
19. travanj 2018
Nije se ni snašao kad ga je pukla nečija šaka u facu. Ashurnib zatetura, no dočekale su ga šake i noge preostalih, pa je brzo pao u nesvijest.
19. travanj 2018
*baby dolazi i zakolje ih sve te ga preveze u bolnicu
19. travanj 2018
Ashurnib se probudio u nekom starom krevetu. -"Nije bilo potrebno da me se odnese u bolnicu, jer imam moći za lječenje, ali hvala."
19. travanj 2018
ozbiljno ?
20. travanj 2018
Kaj kaj
20. travanj 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg