Forum
Okej ljudi. Jučer sam malo čitala dosadašnje igre uloga na ovoj stranici. Većina njih traje po dva-tri dana. Igrala sam puno igra uloga na drugim stranicama ali ovdje je situacija baš loša. Tako da sam sada, u jedan ujutro napravila račun i odlučila vama koji imate slične interese kao ja omogućiti jednu igru uloga koja će dugo trajati, imati puno twistova i zadatka, kao i ocjenjivanja. Pa evo vam radnja.

Plot: Počinje nova školska godina u Akademiji Magije. Ovo je akademija za posebne učenike, sa posebnim sposobnostima i inteligencijom. Moći ćete odabrati koja ste godina:
1.(14 g.)
2.(15 g.)
3.(16 g.)
4.(17 g.)
U akademiji će biti mnogo izazova, učenici će imati svoje zadatke, avanture, zabave, pa možda i romanse, ako se nekom posreći. Svaka osoba koja se prijavi morat će napisati svoju priču (odakle like dolazi, kako je saznao za moći itd). Moj lik će biti ravnateljica Laugene. Odlučili sam biti taj lik jer ne poznam nikog od vas pa će moje ocjenjivanje i pristup biti objektivan prema svima. Svakodnevno će likovi imati vrijeme da imaju razgovor s ravnateljicom i ona će im tada davati zadatke i bolje ih upoznavati, te držati svoje zabilješke. Novi likovi se mogu bilo kada prihvaćati. Neću vam govoriti da ne pretjerujete s moćima i dobrim osobinama, ali budite svjesni da možete biti izbačeni iz akademije (blokirani s foruma) nakon treće opomene zbog ponašanja, na primjer: jedan lik si stavi sve moći i pobjeđuje u svemu, samo zbog popisa moći, a ne zbog snalažljivosti, i ne daje priliku onima koji su odabrali jednu ili dvije moći (što preporučam) da se dokažu. Igra će trajati, po mom mišljenju, dosta dugo, tako da ako nemate vremena, nemojte se ni truditi prijavljivati.

Ime lika:
Nadimak:
Spol:
Moći (pokušajte samo dvije):
Pozitivne osobine:
Negativne osobine:
Priča lika (odakle je, kako je dobio/saznao za moći) :
Odnos lika sa obitelji:
Godina (1-4):
Ostalo (neobavezno):

Pravila:
1.Možete imati samo jednog lika.
2.Ne možete niti jednog lika ubiti.
3.Ako se samo prijavite i ne sudjelujete u igri,izbačeni se.
4.Pazite na gramatiku, da vas svi razumiju
5.Ne svađajte se međusobno, ovo je samo igra, ako jedan lik uvrijedi drugog, to ne znači da je osoba vas uvrijedila, nego da je njezin lik takav, a ne ona sama.
6.ZABAVITE SE

Ja ću sutra doći online oko 11 sati ujutro, ako do tada bude dovoljno likova (više od 4) igra počinje Pozovite prijatelje za koje znate da vole ovakve igre, te im predložite da se uključe.

*In any story, the villain is the catalyst. The hero's not a person who will bend the rules or show the cracks in his armor. He's one-dimensional intentionally, but the villain is the person who owns up to what he is and stands by it.*
23. ožujak 2014
Ime lika: Ivy Laugene
Nadimak: Nemam nadimak. Učenici me zovu ravnateljica Laugene, u protivnom su kažnjeni.
Spol: Žensko
Moći: Telepatija, vladanje elementima (zrak, voda, vatra, vjetar)
Pozitivne osobine: Inteligentna, sposobna, razborita, pravedna, spretna
Negativne osobine: Drska, teško daje nekom svoje povjerenje, stroga, osuđuje druge, misli da je iznad svih
Priča lika : Kada je imala 3 godine igrala se vani na livadi. Livada je bila puna ne procvalih maslačka. Kontrolirala je vjetar i napravila da se svi maslačci raspuhnu, i kada se to dogodilo izgledalo je kao da pada snijeg zbog bijelih pupoljaka. To su vidjeli njezini roditelji i odrekli su se je, jer je nije bila "normalna". Od tada se snalazila sama, pomoću moći je dolazila do hrane i smještaja. Zbog toga što su je roditelji ostavili ne vjeruje ljudima, ne da nikom da joj se približi, ne daje svoje povjerenje nikom. Kada je navršila 20 g. upoznala je djevojku s moćima. Shvatila je da nije jedina. Osnovala je školu za sve druge ljude s moćima kako bi znali da nisu sami, i da ne moraju sami proći kroz to kako kontrolirati moći i kako se nositi sa svime, i da ih uvjeri da što god itko govorio, da oni nisu nenormalni, nego napredni, nova, bolja inteligentnija rasa čovječanstva.
Odnos lika sa obitelji: Jedinica, ne pozna dobro roditelje jer su je ostavili kada je bila malena.
Godina: 25 g. (vi napišite godinu razreda od 1 do 4)
Ostalo: /
23. ožujak 2014
u282329
u282329
Ime lika: Gvinger
Nadimak: BlackStar(dobio po crnoj zvijezdi koju je dobio kada je došao u Magičnu Akademiju,na lijevom oku)
Spol: M
Moći: Elementi,zaleđenje,ne vidljivost
Pozitivne osobine: Dobar učenik,uredan
Negativne osobine: Ne sluša puno,ponekad kada ga netko zadirkuje može postati vrlo agresivan
Priča lika (odakle je, kako je dobio/saznao za moći) : Jednoga dana u našoj kući kada je imao nekoliko godina(neotkriveno) od jednom s svom omiljenog mjesta je Gvingster poletio,zatim je pao na kauč,misleći da su u kući duhovi.Zatim je riječima koje je izmislio za potjeranje duhova htio ga protjerati,no iz njegovih ruku je krenula vatra.Tada je shvatio da ima moći.Misleći da će ga roditelji ostaviti zbog moći i da će uništiti kuću krenuo je u svijet(leteći).Nakon par dana putovanja je otkrio nekakvu čudnu zgradu i unišao u nju.Skužio je da je to škola.Pa je ostao u njoj.
Odnos lika sa obitelji: Lik misli da su dobri,no uglavnom nepoznati.
Godina (1-4): 1
Ostalo (neobavezno): ALELUJA neka dobra igrs uloga
23. ožujak 2014
u282329
u282329
Postoji li neka kuća,kao dom ili Kuća Boga Anubisa gdje budu učenici i žive dok nije nastava?Da nećemo u školi spavati
23. ožujak 2014
u282329
u282329
Svi učenici Gvinger zovu Star,jer je BlackStar malo im dugo a Gvinger prečudno ime
23. ožujak 2014
u170987
u170987
Ime lika: Scourge
Nadimak: Blood
Spol:Žensko
Moći(pokušajte samo dvije):Nevidljivost,povezana s mačkama
Pozitivne osobine: Snalažljiva,brza
Negativne osobine: Ponekad je zavidna,nije baš društvena,voli biti sama...
Priča lika (odakle je, kako je dobio/saznao za moći): Scourge su roditelji ostavili u sirotištu.Sa 10 je godina pobjegla dok nitko nije gledao.Kad god bi mačka prošla pored nje,osjetila bi neku povezanost.Tada je shvatila da je povezana s mačkama.Kasnije je postala polu-mačka,što je bila posljedica njezine moći.Nevidljivost je slučajno otkrila kad je hodala kroz šumu.Na nju je krenuo medvjed,pa je samo prekrižila ruke i ''nestala''.Nekoliko dana kasnije je vidjela školu i ušla u nju.
Odnos lika sa obitelji:Nikada ih zapravo nije upoznala
Godina (1-4):2
Ostalo (neobavezno):Uvijek nosi crnu odjeću.
23. ožujak 2014
Sviđaju mi se vaši likovi, ali nažalost nas je pre malo da bi započeli :/
23. ožujak 2014
u282329
u282329
Ajd mi samo reci pliz imamo li kakav dom za življenje
23. ožujak 2014
u170987
u170987
Šteta.Igra-uloga je odlična.
23. ožujak 2014
Ime lika: Snoingo
Nadimak: Snoing
Spol:M
Moći (pokušajte samo dvije):Zaleđivanje stvari i ljudi,obrana vatrenim štitom
Pozitivne osobine: Snalažljiv,pametan
Negativne osobine: Ponekada prisluškiva druge i govori svojim prijateljima
Priča lika (odakle je, kako je dobio/saznao za moći) : Snoingo je živio sa svojim roditeljima do 8 godine.Bili su dobri prema njemu,ali sa 8 godina su ga tukli i nije mogao izaći iz kuće jer je imao ožiljke koje ui sada ima!Dok je imao 13 godina sagradio je skrovište u kojem je živio do 19 godine.U svojoj 19 godini saznao je za svoje moći ali ih nije znao kontrolirati.Sa 21 godinom je naučio kontrolirati moći.
Odnos lika sa obitelji: Ne pozna ih više
Godina (1-4):2
Ostalo (neobavezno):Uvjek dok vidi svoje neprijatelje makne se i ode u svoje skrovište
23. ožujak 2014
Još nam samo fali jedan lik i možemo početi. Mr.Pizaa: svako si može dizajnirati svoj dom
23. ožujak 2014
u170987
u170987
Ja ću dovesti svoju prijateljicu da igra.Može?
23. ožujak 2014
u282329
u282329
da ali kao dom za sve kao u Kući Boga Anubisa,svi žive u jednoj kući u odmah pokraj je škola
23. ožujak 2014
u170987
u170987
Bilo bi fora da imamo tako kao u House of Anubis
23. ožujak 2014
u282329
u282329
ali onda je kuća bez tajni
23. ožujak 2014
u170987
u170987
23. ožujak 2014
Mislila sam da bude nešto u stilu učeničkog doma, jedan kat za cure, drugi za dečke, pokraj škole ako netko ima kakve ideje, dobrodošle su
23. ožujak 2014
u170987
u170987
COPY HOUSE OF ANUBIS!COPY!
23. ožujak 2014
u307481
u307481
Ime lika:Ginny
Nadimak:Ginnyca
Spol:ž
Moći (pokušajte samo dvije):Led,može letjeti
Pozitivne osobinedlična,sposobna,može napraviti salto i zvijezdu kad leti
Negativne osobine: Ponekad ne sluša svoju savjest
Priča lika (odakle je, kako je dobio/saznao za moći) : Ginny dolazi sa Sjevernog pola.Njezina majka i otac su je ostavili.Njezin život je bio normalan kad je saznala za svoje moći
Odnos lika sa obitelji: Ne zna ko su oni
Godina (1-4): 3
Ostalo (neobavezno):///
23. ožujak 2014
Ja znam!!
23. ožujak 2014
u282329
u282329
Da to sam mislio Crovly
23. ožujak 2014
u307481
u307481
Ajmo započeti
23. ožujak 2014
u170987
u170987
Vjerujem da je Tea primljena.Super se snalazi sa ovakvim igrama
23. ožujak 2014
u282329
u282329
100 pogled
23. ožujak 2014
Učenici, dobrodošli u Akademiju magije, sada imate 10 minuta da se međusobno upoznate, a zatim slijedi pokazivanje svojih moći. Učenik koji napravi najbolji posao, dobit će 5 bodova, a ostali ne dobivaju ništa. Dobro promislite što i kako ćete napraviti. Sretno!
23. ožujak 2014
u282329
u282329
Bokić,ja sam Gvinger a može te me slobodno zvati Star
23. ožujak 2014
"Bok Scourge ja sam Snoingo"
Kaže Snoingo
23. ožujak 2014
u170987
u170987
Scourge se samo naslonila na zid i razmišljala što će napraviti.Tih 5 bodova je malo,ali molje to nego ništa.
23. ožujak 2014
u307481
u307481
Ginny upita onu(Scourge)
-Kako se zoveš,ja sam Ginny
23. ožujak 2014
Šalim se!!
23. ožujak 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg