u303731
u303731
Bok svima na igre123 ovo je jedna igra uloga točnije tema znači u kojoj vodite svog lika ovako imaju 2 vrste razna čudovišta i ljudi ko pobijedi on dobija nagradu znači dat ću 2 prijave:
Čudovišta
-------------
Čudovišta imaju da odaberu lavu voda ili priroda ili polu lava polu voda ima još toga čudovišta su za ljude kao 5 gola.
Čudovište prijavnica:
Ime:
Prezime:
Odabir(Lava voda priroda..........................itd):
Ljudi
------------
Ljudi su kao obični kao ja ali ne mojte biti ko jebeni Zoran Milanović .Imaju puške granate itd.
Prijavnica čovjek:
Ime:
Prezime:
Godina:
Eto ga.
Imam još nešto.
Kakav će bit Ishod
----------------------
Ishod je točnije rezultat pobjeda je na onog koji pobiju sve čudovišta ili ljudi nezna se a da bi vi pobijedili ako se računa po statistiki ko ima veću štetu a nije gotovo onda se ne računa najlakši put vam je pripremat se i kada imate dosta njih idete u rat.

Prostor:
Dobro,to je lakše prostor vam je kolika vam je država ako ima 6 kontinenta(Bez Antartike ili Arktika sjevernog i južnog) svaka vrsta ljudi ili čudovišta imaju 3 kontinenta.

Država:
Država vam je dakle od ljudi je Afrika(Više pijeska i topline) Azija(Više zaliha i oružja) i još Europa(Malo više tvornica).
Čudovišta je Australija(Nešto kao Afrika samo nema zime) Sjeverna Amerika(Pustinje previše zaliha duplo više oružja) Južna Amerika(Ništa posebno sem kao Australija jedino što u JA ima više zaliha i voća)
Čudovišta u vulkanima žive na visokim brdama i tako.
10. ožujak 2014
u303731
u303731
Ime: Lotthar
Prezime: Kempes
Godina: 31
10. ožujak 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg