Forum
naravno nakon što smo vratili ribe pročitali smo drugu legendu.u njoj je pisalo da če ljudi početi nestajati u sjeni.taman je tada bilo na vijestima da je 100 ljudi nestalo.na kraju stranice je pisalo da če ih 100 nestati i da če biti pretvoreni u hibride životinja i boriti se protiv nas.mi moramo njih 100 spasiti sa posebnim lijekom kojega još ne znamo i uništiti onoga tko je otimao ljude.pisalo je da su sve ove legende povezane uz jednog vođu.prijavite se na prvom dijelu.
24. kolovoz 2013
nitko je pokusao vidjeti gdje se oni nalaze.dobio je ideju da se i njega otme ali ga se nije moglo jer je broj tocno pogoden.nitko je pokusavao osmisliti drugi nacin da ih se sve spasi.
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je došla do Nitkoa,i rekla mu je: Vidjela sam hibrida ! Ali me nije napao.
24. kolovoz 2013
nitko je rekao jellyni da ga odvede do hibrida
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je rekla: Ne znam točno gdje je,ali mogu vidjeti...
Nakon 15 minuta,Jellyna je našla hibrida vuka (kojeg je i prije susrela) u šumi,daleko od nas.
24. kolovoz 2013
Ja sam prizvao munje i ubio nekoliko cuvara koji su napadali
24. kolovoz 2013
nitko je nju slijedio i rekao:lijek za to ne postoji,oni su pretvoreni u polu-životinje,moramo ih uništiti
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je rekla: Nemoramo ! Ja znam što možemo napraviti,ali ti neću odati ideju (odlazeči)...
24. kolovoz 2013
tu nema čuvara tu su hibridi,hibridi su puno jači
24. kolovoz 2013
nitko je odlučio promijeniti vrstu tla u pijesak.lagano je a i poluvuk je zapeo u pijesku.
24. kolovoz 2013
nitko je napao vuka sa zvučnim valovima i vuk je pobjegao,nitko ga je pratio i vido im sjedište.
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je brzo došla iza hibrida u grm,a onda je napravila vatru,i uništila pijesak.Zatim je uzela kamenje i preoblikovala ga u kavez,i unutra zarobila hibrida.
24. kolovoz 2013
nitko je otišao po ostale da im kaže da ih je našao,kada je vidio hibrida u kavezu sjetio se da bi tamo oni mogli biti zatvoreni.
24. kolovoz 2013
nitko je otišao ponovno do sjedišta zlih i tamo promijenio tlo u živi pijesak,njihov je vođa zaledio tlo i nitko je otkrio da imaju posla sa ledom(nikoja moć ovdje nije zla osim tame i još nekih)
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je sve hibride tamo zatvorila u jedan veliki kavez,ali nije znala tko otima ljude...
24. kolovoz 2013
bitko je pokušao otkriti kako da se riješi leda,otišao je po ostale i rekao im da zna gdje će im biti sjedište.sjedište(naše) je bilo pod zemljom,nitko je ugradio teleport unutar našeg sjedišta tako da se možemo teleportirati bilo gdje.rekao im je da ih ovdje nitko ne može nači.
24. kolovoz 2013
nitko*
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je još uvijek bila u špilji hibrida,pa je odlučila vladanjem zemljom prevesti sve kaveze u našu bazu...
24. kolovoz 2013
nitko je čekao u bazi i kada ih je jellyna donesla on ih je počeo proučavati,otkrio je da postoji lijek,rekao je svima da je vrijeme za put.nitko im je rekao da trebaju pronači mjesečevo svjetlo koje se nalazi unutar mjeseca i od njega napraviti napitak.svi su otišli na mjesec i kopali,pronašli su ga,vratili se u bazu i napravili napitak,svi su vračeni natrag u ljude i teleportirani na zemlju prije nego li su nas otkrili(oni nas nisu smjeli otkriti).još samo uništiti vođu rekao je nitko.
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je znala gdje je vođa,pa je svih dovela u džunglu,i rekla: U ovoj je špilji vođa,budite pažljivi.
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Ja ne idem...
24. kolovoz 2013
nitko je onda išao sam,nije imao dovoljno snage da ga uništi,vođe unutra nije bilo a stijene su se porušale i špilja se zatvorila.nitko je bio usred tame.pod hitno mu je trebalo neko svjetlo(mi možemo s vremenom dobiti nove moći).nitko je vidio kako iz njega izlazi svjetlo.špilja je zasvijetlila a pred njim je stajao vođa
24. kolovoz 2013
nitko je opalio vođu sa svjetlom,promijenio vrstu tla u glinu i napravio velike zvučne valove koji su uništili stijene,nitko je bježao,kada je izašao iz špilje napravio je zvučne valove svom snagom i stijene su se taman srušile na vođu.nakon toga svjetlo je izašlo iz njega i teleportirao se natrag u sjedište.
24. kolovoz 2013
nitko je imao osječaj da ima još toga, i bilo je,vođa je izvadio krvi iz hibrida i spojio ih opet,sada su ovi hibridi jači injih treba uništiti.
24. kolovoz 2013
u90917
u90917
Danijel je vidio jednog tog jačeg. Hibrid je trčao za Danijelom. Danijel je bježao i hibrida je začarao da se zaljubi u pod. Sjetio se ako Nitko pretvori tlo u živi pjesak ja mogu hibride zaljubiti u pjesak.
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je bila izvan zatvorene špilje,i onda je zapalila vatru na rukama i uništila kamenje koje je zatvorilo špilju,a onda je izbavila Nitkoa van,i rekla mu je da će se ona šobrinuti za vođu.Tada je svim elementima napala vođu,ali on je bio otporan.Nije znala što da učini,pa je ponovo napravila istu stvar,ali je nadodala napade životinja i munje,i vođa je bio mrtav.Ali onda je Nitko poviknuo...
24. kolovoz 2013
Mene su napali 20 hibrida ali sam ih vatrom zapalio
24. kolovoz 2013
Dobar posao,Jellyna,još samo hibride.
24. kolovoz 2013
u170987
u170987
Jellyna je rekla: Znam što čemo za hibridima ! Njih čemo svih zarobiti u kaveze ! I onda tražiti lijek.
24. kolovoz 2013
nitko je rekao:hibridi imaju dovoljno snage da probiju kavez.na sreću oni nisu ljudi već su miješanci životinja.stvorene od zla,moramo ih uništiti.
24. kolovoz 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg