Katt je uradila što joj je rečeno.Naglo je osjetila poboljšanje.Okrenula je se i vidila je neku zmiju koja ide na desnu stranu-"Prijatelji,ako smijem tako reži,evo znaka.
12. siječanj 2016
-Evo dosli smo.Sta si htela reći?
12. siječanj 2016
- Koga ostavljamo za prolaz ???
Upita Yuno.
Juvia ode do Katt.
- Ljudi ! ZNAK !
12. siječanj 2016
Katt je krenula na desnu stranu i našla je ogromnu kožu s crtama.Odnijela ju je i ostavila kod ostali te krenula ju je proučavati.
12. siječanj 2016
-Cekaj,osećam neku jaku čakru na desno,verovatnop je čudovište.
12. siječanj 2016
- Mogu li ja da ga ubijem ??
Upita Yuno.
12. siječanj 2016
- Je li jako ??
Upita Juvia.
12. siječanj 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeee-vrisne Katt i sakrije se iza njih-"Sigurno je gigant,recite da nije gigant,ček malo ako je gigant ja ću ga ubiti,dužan mi je-došla je naprijed kod njiha.
12. siječanj 2016
-Da.Odgovor na oba pitanja.
12. siječanj 2016
Stiže gigant i udara ih sve toljagom.
12. siječanj 2016
minato nestade i vrati se.
: Bio je obican minotaur,sad je gotov.
12. siječanj 2016
Yuno pada jer ju je udario po glavi.
12. siječanj 2016
Gigant misli da je on minotaur te ga udari
12. siječanj 2016
Yuno je krvarila glava...
- Uh...
12. siječanj 2016
Kise ga usisa u Kamui.
12. siječanj 2016
Yuno se ustade , ali je gigant zabi sjekiru u srce. Ona samo pada u Minatovo narucje . Faca joj je bila jako cudna . Otvorene oci , sva krvava i smije se jezivo.
12. siječanj 2016
-Stvarno nemam vremena za ovu bitku.
12. siječanj 2016
Pocela je izlaziti nesto crveno iz nje.
12. siječanj 2016
Minato je počne lečiti.
12. siječanj 2016
Minata ubi neki elektro sok kad ju je dotakao.
12. siječanj 2016
Katt je uzela strijelu i pogodila je giganta u oko on je pao mrtav i Yuno je opet normalna.Katt je uzela kožu koja je bila mapa i krenula je sama dalje.
12. siječanj 2016
Yunino srce je stojalo pored nje . Nije se nista mrdalo . Ni ona ni srce. Krv je pocela curiti , i polako se pretvarala u bodlje . Ubola je Kise-a u nogu , i krenula je pud njegove glave.
12. siječanj 2016
(Nije ga ubilo ali je bilo blizu)
: AA...Sranje...
Sad Kise pocne da leči Minata.
-Treba mi pomoć!
12. siječanj 2016
( Yuno nije normalna jos )
Neka cudovista u toj krvi su se pocela stvarati . Jos puno giganta , puno Minotaura , i bilo je nekoliko Pegasusa , i jedna velika cobra.
12. siječanj 2016
Katt je se okrenula.Znala je koja je ovo kletva.Otrčala je i ubila je se te je u posljednjoj minuti života dala svoju krv Yuni.
12. siječanj 2016
( Ne mozes me ubiti . Krv me stiti. Niko ovo ne moze zaustaviti bez Yuno sama ... )
12. siječanj 2016
ne nisam je ubila,ubila sam sebe
12. siječanj 2016
Kise ih sve usisa u Kamui.
-Ostajem...bez...cakre.
12. siječanj 2016
Dok je bila usisana u Kamui , Yuno se lagano oslobodila. Sada je niko ne moze nista.
Krvavi gigant je dosao i udario Kise-a nogom u glavu . Zatim su 10 Minotaura udarili Minata sakom u isto vrijeme , a Pegasus je nogama ritao Katt.
12. siječanj 2016
Zatim se krv pretvarala u bodlje , probola je Katt kroz obije noge , i kroz stomak , a Kise-a i Minata u rame i noge.
12. siječanj 2016
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg