u90917
u90917
Plot: Mi smo u cijevima na raznim mjestima labirinta, imamo ruksake i da se prijavite samo trebate:
Ime:
Spol:
Vrsta:
Moć:
Pomagač:
Spol:
Dob:
Ostalo:
Iz labirinta je nemoguće pobječi i samo je jedan pobjednik ,ali ima puno djelova.
Moj Lik: Danijel
07. studeni 2014
u90917
u90917
Danijel se probudio u cijevi koja je bila u vodi okružena meduzama, uzeo je svoj ruksak i rekao: Krenimo ,jer ja sam odabrani. Uzeo je kamen i probušio cijev. Meduze su ga jako opekle tako da su ga onesvijestile. (Opet ista priča)
07. studeni 2014
Ime: Angela
Spol: zensko
Vrsta: obicna djevojka
Moć: moze da zavodi sve koje vidi
Pomagač: karmin koji je pretvara u zavodjenje
Spol: zensko
Dob:15
Ostalo: i ona je prelijepa
08. studeni 2014
vatrena glava je sreo angelu i odmah se zaljbio u nju dok joj je prilazio neko ga je ubio macem djevojka je prnula i taj je odmah pao u nesvjest zatim je potrcala vatrenoj glavi i rekla da je ruzan i nastavila trazit izlaz
08. studeni 2014
u90917
u90917
Danijel se probudio i uzeo svoj ruksak ,i pročitao poruku i vidio da treba još bar dvije poruke, zatim je pogledao okolo i vidio poruku ,ali na drugoj strani jezera. Preplivao je do nje. Pročitao ju je:
Ključ nije nešto,
ključ nije netko,
ključ je neobjašnjivo...

Danijel pogleda gore i vidi kako ga otrovne ptice počnu loviti. Počne plivati ,ali jedna ptica se pretvori u kavez i okruži Danijela tako da Danijel potone. Odmah iznad njega se stvori Danijelova replika koja dopliva do kraja jezera i ugasi se ,tako da ispadne da je Danijel umro. Pravi Danijel se stvori u nekoj sobi na kojoj piše: ... Žrtva tvoja spasiti će druge,ali nikad ne izlazi iz ove sobe ti... Danijel ostane u sobi i počne otvarati kamenu začaranu škrinju. Počne ju vrtjeti, bacati, skakati po njoj,ali ništa, samo poželi da se škrinja otvori i škrinja se otvorila. Unutra je bio nož. Začarani nož na kojem su pisala neka čudna slova: 
08. studeni 2014
u90917
u90917
Svako je bilo samo mrvicu drugačije
08. studeni 2014
angela je sve pred sobom zavodila lupala je po guzici i jos vise su se u nju zaljubljivali neko ju je silovao i stavio je u sobu dje je danijel spavao ona je procitala neku poruku i zaljubila se u danijela kada se danijel probudio vodili su ljubav
08. studeni 2014
Ako imam starog lika je li mogu napravit novog ili da nastavim sa starim likom.
08. studeni 2014
mozes da napravis da je tvoj lik umro i da predjes na drugog
08. studeni 2014
A jel mogu nastavit sa svojim to me zanima.
08. studeni 2014
mozes naravno
08. studeni 2014
Ok. Mino se nakon dugog sna probudio te uzeo svoj ruksak i htio krenuti dalje ali je onda shvatio da je u staklenoj kugli. On izvadi lampu iz torbe i upaliju te je usmjeri prema naprijed te shvati da je u vodi de počne vrtiti kuglu te tako krene dalje.
08. studeni 2014
vatrena glava je hodao drzeci se za stomak spustene glave video je kako hoda ona angela pa ju je zapalio uzeo je maramice iz torbe i stavio na stomak i legao da odmori
08. studeni 2014
u90917
u90917
Danijel jedino može u tu sobu, jer je on potonuo i , napola umro , pa sada je njegova duša ušla u tu sobu. Danijel je izašao van iz one sobe i uzeo nož sa sobom. Krenuo je van i vidio neku curu koja se zvala Angela ,ali nije mogla očarati Danijela...
08. studeni 2014
Imeert
Spol:Muški
Vrsta:Letačpyurs
Moć:Let i proizvođenje vatre i leda kao i visoki skok
Pomagačr Herobrine
Spol:Muški
Dob:1004
Ostalo:Ne može me ni jedan bolest zahvatit jako sam visok i imam štit ok cjelogg tjela kao i naočale koje pokrivajo oči de nebi izlazio leda,a iz ruku izlazi vatra
08. studeni 2014
ali ona mu je prisla skinula gace sebi i njemu sjela mu na kurac i on se odma zaljubio u nju za to vrijeme vatrena glava je cuo seksualno vristanje i odma je pratio taj vrisak i vidio lizanje ku*ca a danijel je vikao malo blize malo blize zatim vatrena glava padne u nesvjest
08. studeni 2014
i azo nemozes imat iste moci ko ja moze ti voda izlazit iz ruke
08. studeni 2014
u90917
u90917
Danijel je Hat ,a hatovi se ne sexaju, tako da ga ona nemože začarati i nemože jer je on nevidljiv i svi misle da je mrtav.
08. studeni 2014
Mino je zatim došao do dijela gdje je bio ključ da izađe iz kugle no nije mogao do njega.
>>Kad bih bar mogao doći do tog ključa<<
i u tom trenutku kugla ''usisa'' ključ. I s tim ključem Mino otvori kuglu koja je bila u vodi te je odma potonula, a Mino je isplivoa na površinu te doplivao do najbliže obale.
08. studeni 2014
vatrena glava je krenuo bjezati od vode i labirint se jos rusio na kraju je vatrena glava vidio izlaz izasao je i kraj je labirinta aj cao
08. studeni 2014
nepiše s imaš moć vatre i vode i jesam li primljen
09. studeni 2014
nisi ajde nemoj smarat
09. studeni 2014
nije toja tema
09. studeni 2014
i onako je kraj
09. studeni 2014
pa kraj je sta ces pisat da me hvalis kako sam izasao
09. studeni 2014
omg 1 strana nisam ja glup ko ti