Forum
u313491
u313491
Dugo nismo igrali Igre Uloge,pa da vas podsjetim što je plot
Plot (Plot je uvod u igru,priča o kojoj će mo raditi) - 1.listopada.1991 djeca su počela nestajati.Bio je rat,a odrasli su se borili i tražili djecu.Djecu su ubili vojnici rata.Oni su otišli u raj.Njihova duša je izišla na nebo,a oni su sad u raju.Ta duša se pretvorila u veće godine,i ta djeca su već odrasla.Nisu u raju,sad su dolje,na tlu zemlje.Nakon 5 godina,rat je nestao,mi smo se borili,no nismo dali naše duše da otiđu na nebo,u raj.1.listopada,1996 godine mi smo bili odrasli.Imali smo ville,kuće,kućice,skrovišta možda čak i dvorca?Vampiri su otišli(nemojte da vaš lik bude vampir).Znamo da se naš grad zove "Dream".U Dreamu ima prekrasnih sela,a to su: WoomTown,Teixa,Sarixa,Californija i mnoge druge koje će mo mi upoznati.Grad Dream je pun čarolija,a mi će mo moći dobiti jednoga dana.Trebamo saznati kada će mo ih dobiti.
------------------------------------------------------------------------------------------
Da vas podsjetim što je Form!
Form (Form je vaš lik. Tu upišite podatke o vašem liku kojega ćete glumiti kroz cijelu igru. Pažljivo birajte! I pišite o svom IZMIŠLJENOM liku, nemojte pisati svoje podatke ) -
Ime i prezime:
Nadimak:
Dob:
Spol:
Moći (moći koje će te dobiti):
Osobine (nemojte pretjerivati):
Mane (ne pretjerivajte):
Izgled (nemojte stavljati sliku,nego samo opišite lika):
Ostalo (nije obavezno)
-----------------------------------------------------------------------------------------
PRAVILA:
~Nema psovanja, chatanja nevažnog uz Igru, vrijeđanja i naređivanja.
~Ponekad ćete pronalaziti poruke. Njih ću ja ostavljati.
~Ima svađanja i ljubavi,ali trudite se poštovati pravila Igre123.net
~Ne upravljajte tuđim likovima.
~Ne izmišljajte previše. Koristite maštu, ali u granicama..

U sljedeći post stavljam svoga lika,samo malo.I ako vam nešto nije jasno pitajte u PP (poruke)
~Svaki post se mora sastojati od barem 8 rečenica. 8 POŠTENIH rečenica.
25. svibanj 2014
u313491
u313491
Upss
25. svibanj 2014
u313491
u313491
TEMA ZATVORENA!
25. svibanj 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg