Mi smo ljudi/deca koje su roditelji poslali na mestu zvano Embodiment. Mi smo deca sa raznim mocima i sposobnostima. Roditelji su mislili da cemo se na ovom mestu lepo uklopiti... Ali, oni nista nisu znali...
Mi smo tu da polazemo razne testove, kao u skoli. Svako od nas ce dobijati ocjene, na te ispite i na casovima... Ali, to nisu samo obicni ispiti... To su ispiti borbe za zivot i prezivljavanja... Ti ucitelji su jako okrutni prema nama i njihov cilj im je ubiti nas, kao sto po zakonu ta skola dozvoljava... Oni hoce po svaku cenu da nas ubiju, da bi samo njihov vodja, direktor imao moci i kako bi njima ugodio svet iz snova... A, on moze napraviti taj svet samo ako nas ubije... Nama je cilj da predjemo sve ispite, da se borimo za zivot, a onda da se vratimo kuci roditeljima...
Malo pojasnjenje :
1. Ne mozemo tek tako izaci iz ove skole...
2. To je skola napravljena za tu decu i za to... Niko nije znao sta se u njoj desava...
3. Imamo dozvolu otici samo ako predjemo tu godinu... (Po ocjenama)
Pravila!!!
1. Max 3 lika.
2. Max 3 moci.
3. Nema psovanja i svadjanja. (Moze jedino ako se radi u igri uloga, a ako niste u ulozi, onda se ne smijete svadjati!)
4. Zabavite se??? ☺
Za prijavu vise likova, odnosno 2 ili 3:
Ime i prezime likova:
Dob likova:
Spol likova:
Osobine i mane likova:
Moci likova(1-3):
Sposobnosti:
Oruzije likova:
Izgled:
Ostalo(Kako je dobio moci, nije obavezno...):
Nadam se da vam se svidja! Pravio sam je 10 minuta, sto je jako jako dugo za igre uloga koje ja pravim. Obicno svaku napravim za 2/3 minuta...
19. studeni 2016
Evo, da stavim i prijavu ako hocete samo jednog lika... Zaboravio sam!!!
Za prijavu jednog lika:
Ime:
Prezime:
Dob:
Spol:
Osobine:
Mane:
Moci:
Sposobnosti:
Oruzije:
Izgled:
Ostalo:
19. studeni 2016
(Isto je, ali nema veze...)
19. studeni 2016
Ime: Danijel
Prezime: Smith
Dob: 14
Spol: M
Osobine: Pametan, Snalažljiv
Mane: Previše se kritizira
Moći: Vrijeme, Anđeoska magija, Yin Yang
Sposobnosti:
Oružje: Sjekira
Izgled: Crna kosa, tamno smeđe oči, visok 167cm, težak 45kg, Oblači se u bijelo
Ostalo: Jasper mu je brat, ali je isto došao u tu školu.
19. studeni 2016
Ime: Jasper
Prezime: Smith
Dob: 21
Spol: M
Osobine: Jak, Visok, Sviđa se curama
Mane: Nije baš najpametniji...
Moći: Oponašanje, Nevidljivost, Copy Paste
Sposobnosti: Nema
Oružje: Sjekira
Izgled: Visok, smeđa kosa sa plavim pramenovima, visok 189cm težak 58kg, oblači se u crno i crveno
Ostalo: Danijel mu je brat.
19. studeni 2016
(Danijelova sposobnost je SUPER MOZAK!)
19. studeni 2016
Ime i prezime likova: Crimson, Yuno Gasai, Hisoka Morow
Dob likova: 16, 13, 20
Spol likova: Z,Z,M
Osobine i mane likovaDonekle cutljiva, smorena, voli da meditira, super je osoba kada nije sramezljiva nego kada se malo opusti, ponekad jako jeziva i strasna)......(Luda, lijepa, pametna, voli da se igra i zeza, opustena)......(Obozava da se bori, a pogotovo sa jakim protivnicima, jako jako pametan, misteriozan, voli da se zeza)
Moci likova(1-3)Crna magija, knjiga kletvi, bela magija)......(Krv, oruzije, brzina).......(Karte, bungee gum odnosno roza magija, brzina)
Sposobnosti: U njenoj knjizi kletvi ima razne moci, ne samo moci njene magije. U njoj moze krasti moci nekog drugog, ali knjigu kletvi koristi samo kad je u velikoj opasnosti ili kada joj je protivnik smoran.............Kada poludi pocinje dobijati natprirodnu snagu i postaje puno jaca, a kada je zeljna krvi, jos jos jos vise.......... Niko ga ne moze nadmudriti(Samo da napomenem), kada napravi jako jezivu facu, onda tacno zna sta ces uraditi i sve moze predvidjeti.
Oruzije likova:Koplje napravljeno od crne i bele magije..... Ona ima oruzije, moze stvoriti sta god hoce...... Karte.
Izgled: Crno bela kosa, bele oci, srednje visine, mrsava, crveno crna odeca, goth sminka, bodljikave narukvnice i srebrni nakiti......... Roza kosa, blago rozi karmin, roze oci, slatka crna mackasta odeca, ljubicaste patike.......... Crvena uzdignuta kosa, zute oci, ispod ociju ima tetovazu roze suze, a ispod drugog ima zutu zvezdu, gore, do stomaka ima beli prsluk, napred ima nacrtano srce i dijamant crveni, a iza ima tref i piku crnu. Od stomaka pa do pantalona ima crvene zavoje. Pantalone su mu kao Alladinu, samo do kolena. Onda opet do stopala ima crvene zavoje i onda ima cipele kao Alladin.
Ostalo(Kako je dobio moci, nije obavezno...): Otac i majka su joj bili oboje djavoli... Ona se uspela izboriti i ostvariti sebi zelju da dobije belu magiju, tako sto ih je unistila. Nju je njena komsinica koja ju mrzi stavila u tu skolu. Ona je znala sta se tamo desavalo jer je pre bila profesorica u toj skoli........Moc krvi je dobila tako sto se kao mala stalno povredjivala, pa pila svoju krv. Onda je krv postala interesantna. Citala je knjige o njoj, pa je naucila kako da vlada njome. Zatim je naucila isto tako i ostale moci.........Rodjen je sa tim talentom. On je bio klovn pre, a i sada malo izgleda tako.
19. studeni 2016
Primljen!
Cekamo jos nekog ili pocinjemo?
19. studeni 2016
počni
19. studeni 2016
Ok.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
- Dobar dan. Ja sam vas vodic i povesti cu vas u dvorac u kojem cete polagati ove ispite i biti na casovima. Za pocetak cete se malo odmarati u svojim sobama. Sve cu vam ja to objasniti... Pratite me.
Rekao je vodic.
- Previse prica...
Rekla je Yuno.
- Devojcice, nemoj biti drska.
Vodic joj zalepi samar. Yuno mu krenu vratiti, ali joj vodic zaustavi ruku.
- Bolje to ne pokusavaj.
Rekao joj je vodic.
Hisoka se osmesio, a Crimson je lebdela meditirajuci.
19. studeni 2016
Danijel i Jasper su hodali jedan pored drugoga i razgledavali okolo. Malo su razgovarali kako će im ova školska godina biti dobra.
19. studeni 2016
Vodic ih je sve poveo u sobe.
- To su vase sobe... Sada me ostavite na miru.
Vodic im dade kljuceve i sve sto je trebalo, pa otidje odatle. ( Po troje ih je bilo u sobi.)
Yuno uze kljuc i udje u sobu. Videla je dva muskarca u sobi.
19. studeni 2016
To su bili Danijel i Jasper.
19. studeni 2016
- Jej! Dva neuredna decaka u sobi.
Yuno je mrmljala.
Hisoka je uzeo svoj kljuc od sobe i usao u sobi. Tu je bio jedan odrastao covek i jedan decak.
Crimson je isto zapala u sobu sa dva momka.
- Mmm...
Rekao je Hisoka.
Crimson je usla u sobu i sela na krevet. Citala je neku knjigu sa jezivom naslovnom stranicom.
19. studeni 2016
- Danijele, pomesali smo sobe. Podji za mnom... Ti trebas biti u ovoj sobi 2 mesta levo od tvoje...
Pokazao mu je vodic.
19. studeni 2016
- U redu...
Danijel je svoj kofer dovukao do sobe i pokucao.
19. studeni 2016
Hisoka je lezao na svoj krevet i listao karte, dok je ona starija osoba pricala na telefon.
19. studeni 2016
Danijel je ušao u sobu, pogledao okolo, ušao i sjeo na svoj krevet.
19. studeni 2016
Hisoka je krajickom oka pogledao Danijela, nasmijao se na glas, tiho, pa opet pogledao u svoje karte i poceo ih listati.
/////////////////////
- Baby, baby, baby, oooh!!
Yuno je pevala u svojoj sobi. Imala je slusalice takodjer.
//////////////////////
Crimson je uzela stav meditiranja i sela na krevetu.
19. studeni 2016
Danijel je samo okrenuo očima i izvadio jabuku.
19. studeni 2016
- Fuj, jabuke!
Danijel je bacio jabuku koja je slučajno pala na Hisokin trbuh.
19. studeni 2016
Hisoka je pogledao Danijela.
19. studeni 2016
Ime: Corinna
Prezime: Jones
Dob: 15
Spol: Ž
Osobine: Analitična, pametna itd.
Mane: Osvetoljubiva, bezobrazna i često sarkastična
Moci: Koža od dijamanta (koža joj se povremeno mijenja), promjena oblika, satan soul (ovo će znati jedino oni koji gledaju Fairy Tail)
Sposobnosti:
Oruzije: Đepni nožić
Izgled: Ugl. kao Delevingne (znam lijena sam )
Ostalo: ništ
19. studeni 2016
( Ja gledam FT i obozavam Miru... )
19. studeni 2016
Primjena si. Ti si u sobu sa mojim likom, Crimson i sa nekim tamo momkom ...
19. studeni 2016
- Sorry, not Sorry....
19. studeni 2016
Corinna se opuštala čitajući knjigu iz budućnosti.
- Baš je dosadna ova knjiga!
19. studeni 2016
Hisoka se ustao i drzao jabuku u ruke. Zatim je popio casu vode. I dalje je drzao jabuku u rukama
//////
Crimson je zavrsila sa meditacijom i opet je uzela citati knjigu.
19. studeni 2016
- Pfff...
Danijel se okrenuo i krenuo raspakiravati.
19. studeni 2016
Hisoka je stavio jabuku na Danijelovom glavi, ali jako nezno.
- Pretpostavljam da je to tvoje?
Nasmijao se Hisoka jako lepo.
19. studeni 2016
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg