Igra Uloga – Dobro & Zlo
Plot: Sada je 3000 godina i prije 500 godina, planeta dijamanata svijetla i planeta kristala tame su se spojile zbog snažne gravitacije sunca u njihovoj galaksiji. Naravno, kada su se spojile postale su nevjerojatna moć koja je ušla u pokoje odabranike. Naravno neki od njih su tu moć koristili za dobro, a neki za loše. Oni koji su tu moć koristili za loše su razvili carstvo koje želi pokoriti cijeli svemir, zvano Bloodnion (ujedinjenje krvi),a oni koji su tu moć koristili za dobro koriste svoju moć za zaustavljanje Bloodnion-a. Naravno postoje i oni koji nisu dobili moć pa nisu za niti jednu stranu i samo žele živjeti normalno. Bloodnion je već pokorio skoro pola svemira i žele nastaviti tako da je nastao rat. Mi živimo u tom ratu i nastojimo preživjeti.
Moć ima ove tri „strane“ :
1. Telet – Telekaneza, Telepatija i Aerokineza
2. Čakra – Kamui, Shirigan (nezz)
3. Times – Upravljanje vremenom
Prijava lika:
Ime i Prezime:
Vrsta:
Dob:
Koja strana:
Moć:
Osobine:
Mane:
Slika lika:
Prijava robota:
Ime jedinice:
Izgled jedinice:
16. siječanj 2016
Prijava lika:
Ime i Prezime: Danijel Bow
Vrsta: Energent (izgleda kao čovjek)
Dob: 14
Koja strana: Dobra
Moć: Telet
Osobine: Dobar i pametan
Mane: Ne voli društvo
Slika lika: Plava kosa, srednja visina, smeđe oči
Prijava robota:
Ime jedinice: BB-8
Izgled jedinice:

16. siječanj 2016
Telepatija nije nego je krv
16. siječanj 2016
Ime i Prezime: YUNO GASAI CHAN !
Vrsta:Telet
Dob:12
Koja strana:ZLA !
Moć:TELET ! ALI HOCU KRV UMJESTO TELEPATIJE ! HAHAHAHA !
Osobineamo razmislja o svojim voljenima , momku itd... Lijepa je , i ima incredible knife and axe skills.
Mane: Yandere je ...
Slika lika:Roza kosa , zelene oci , mala je , 140 je visoka , Japanska skolska krvava uniforma kao odeca.
I NECU PRIJAVU ROBOTA ! HAHHAHAH
16. siječanj 2016
Samo da se zna ovo su pravila:
1. Nema upravljanja tuđim likovima!
2. Nema svađe ili vrijeđanja!
3. Nema CAPS LOCK ako vi to govorite u prijavi ili nekom drugom igraču (Vaš lik to može reći, ali vi ne!)
16. siječanj 2016
u386839
u386839
Ime i Prezime: Erza Scarlet
Vrsta: Telet
Dob: 19
Koja strana: Zla
Moć: Telet
Osobine: Jaka, opasna, lako nekoga izbaci iz takta
Mane: Previše pije
Slika lika:

Prijava robota: ???
Ime jedinice: ???
Izgled jedinice: ???
16. siječanj 2016
NE MOZES TI MENI NAREDJIVATI HOCU LI CAPS LOCK ! AAAHAHAHHAHAH JA SAM YUNO GASAI I NIKO MI NE MOZE NAREDJIVATI !
16. siječanj 2016
Yuno je setala sumom.
- HAHAAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHA ! HAHAAHAHAHAHAH ! HAHAHAHAHAHAHHA ! AHAHAHAHAHAHAH ! HAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAAHAHAHAH ! AAHAHAHAHAHHA ! AHAHHAHAHAHAHA ! AHHAHAAHAHAHAAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH !
16. siječanj 2016
(Primljeni ste, ali Matikonan123, pripazi ponašanje)
16. siječanj 2016
( Yandere chan is bae ).
16. siječanj 2016
- Yuno ! Zasto si Yandere? NE ZNAM ! LOL ! HAHAHAHAHAHAHHA !!
Yuno je pocela rezati vene sa sjekirom.
16. siječanj 2016
Danijel je bio na planeti Jakku koja je smetlište i jeo jednu porciju hrane koju je našao na podu
16. siječanj 2016
Krv je pocela pljustati po travi , drvecu , zemlji , i otisla je u nebo . Yuno se nije prestala rezati , sve dok krv nije pokorila jednu polovinu svijeta. Yuno je gubila Chakru zbog puno krvi .
- Ovo boli , ali MORAM UBIJATI ! HAHAHAHAH ! I VOLIM BOL ! AAAHAHAHA !
Yuno se opet nastavi rezati i zauzela je jos prostora. Sva ta krv se pretvori u bodlje i posto su puno ljudi bile na nju , umrlo ih je 627 347 111 ljudi .
- HAHAHAHAHA ! TO ! HAHAHAHAHAHAHAH !
Yuno se onesvijesti.
16. siječanj 2016
Danijel je bio na drugom kraju svemira pa nije ništa čuo, ali je Bloodnion pokupila Yuno
16. siječanj 2016
- MORALA SAM IH UBITI ! NEMOJTE SE LJUTITI NA MENE !
- Ne ljutimo se ! Sto vise ljudi ubijes to je bolje , Yuno ! Ubijaj i dobre , i obicne ljude !!!!
- HAHAHAHAHAA ! OVO JE MOJ SAN ! AHAHAHAHAHAHHHAHA !
16. siječanj 2016
- Moramo na rucak , hoces li sa nama , Yuno.
- Ne ! Mogu jednostavno ukrasti nekome hranu ! HAAHAH !
-Ok.
16. siječanj 2016
Danijel je samo jeo svoje jelo
16. siječanj 2016
Yuno je otisla na planetu Jakku.
Vidjela je covjeka kako seta i uzela mu je hranu . On je izgleda imao moci , jer je bio na dobroj strani , imao je Telet , Telekinezu.
Podigao je stijenu i bacio je na Yuno. Yuno je udarila glavom u neki stub , pa je pocela krvariti , a , kada Yuno prokrvari , zna se da to obicno nije dobro. Yuno je prosirila Krv opet na pola planete , a ta planeta nije bila bas velika. Pretvorila je krv u cudovista , i cudovista su ubijala ljude. U na kraj , posto ta zemlja ima 50 000 stanovnika , Yuno ih je ubila 45 000 .
16. siječanj 2016
- Samo sam htela sendvic , a OVO JE JOS BOLJE ! AHHAHAHAA !
Cudovista su samo usla u Yuno . Zacijelila su joj rane i Yuno je nastavila setati i jesti sendvic.
16. siječanj 2016
Naravno Danijel nije umro, ali je samo jeo ne znajući za katastrofu
16. siječanj 2016
Ta tijela je Yuno prebacila kod tih 5 000 ljudi , da vide sta ce se desiti , ako pokusaju da je napadnu .
- Je li vam svima jasno ? ILI MORAM POSEBNO DA OBJASNJAVAM ?!HAAHAHAHAHHA !
Yuno nakrivi glavu , iskezi se , i krv se pojavi po njoj. Izgledala je jezivo.
16. siječanj 2016
Danijel se samo sakrio
16. siječanj 2016
Ljudi su slušali Yuno
16. siječanj 2016
Yuno je ugledala to mjesto gde je Danijel , otisla je do toga mjesta , ali se Danijel bio vesto sakrio , pa ga nije primijetila.
- Znaci , svima vam je jasno ?
16. siječanj 2016
Danijel je klimnuo glavom
16. siječanj 2016
- Da ! Svima !
- OH , PA OK ! HAHAHAHAHAAHH !!!
Yuno je prosirila krv , i ubila jos 4 900 ljudi.
- Vas , trenutno 99 ? Hmm ... Ma , ubicu vas jos 89.
Yuno ih je ubila sa nozevima , i ostalo ih je samo 11. Yuno je mislila da je deset.
- Sada ,CAO !
16. siječanj 2016
- Vraticu se ... MOZDA VAS SVE UBIJEM ! HAAHHAHA SVE ZAVISI OD MENE ! HAHAHAHAHA !
16. siječanj 2016
- Sada ce te svi da podjete sa mnom , da potrazimo cijeli grad , da vidimo mozemo li naci nekog , i da vas testiram .NECU VAM NISTA RECI O TESTU ! HAAHHAHAHA !
16. siječanj 2016
Yuno je od krvi napravila 100 cudovista i svi su trazili. Ugradila je u njih krvavi cip , ako neko nekog ubije , da se zna , da svi dodju na tu lokaciju .
16. siječanj 2016
Danijel je ušao u pijesak
16. siječanj 2016
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg