-Um , ja sam izabrala kemiju ...
26. siječanj 2016
- Pocu cu sa tobom ..
26. siječanj 2016
- Ok.
Danijel sjedne sa Chloe
26. siječanj 2016
Devil Je... Ustao ...Otisao do kuhinje tamo nije bilo nicega od hrane -A Kvragu
...Devil Se Sprema I Krene u trgovinu tamo srece njegovog neprijatelja te idu izmedju zgrada da se tuku Devil-Bolje da ovo ne radimo znam sta mogu biti posljedice
Neprijatelj-Ma Nije me briga agrrrrrrrrrrrrr
Devil ocjeca neku vrucitu te mu raste rep ...udara svog neprijatelja on pada na zemlju
Devil-neee sta sam uradio dobro je da me niko nije video
...Devil Pregleda Dali Je Neprijatelj Ziv i Govori u sebi-mucicu te dok ne umres propalice
Covjek Je Preminuo

Devil Ga... Uzima Te Ga stavlja u svoj mantil i trci kuci
...Devil Ceka Dok Se Danijel Ne Vrati Kuci Da Ga Pita sta da radi sa njim
26. siječanj 2016
Danijel je zaboravio svoju knjigu iz kemije pa je otrčao kući, ušao u svoju sobu, uzeo knjigu, otišao iz kuće, a zatim se vratio i pitao Devila: Zašto je ovaj tip u našoj kući
26. siječanj 2016
Yuno je otisla i sjela sa jednim malim Marcusom. On ju je sve zadirkivao.
- Ostavi me na miru !
- Necu ! Hahahahah !
-AAAAAH !
Yuno je poludjela , i pala je na pod. Izgledala je ludo. Krv je pocela izlaziti iz nje. Krv se pretvarala u bodlje. Bila je po cijeloj ucionici. Cak po plafonu . Vrata su bila zakljucana , i niko nije mogao izaci. Jedino je taj mali Henri nekako odvalio vrata i izasao. Svi su umrli. Henri je krenuo izaci iz skole. Kada je otvorio vrata , krvavo cudoviste ga je uzelo i pojelo. Yuno je samo tamo lezala , ali sada je izgledala normalno , i po ucionici su bili sve krvavi djaci i krv.
26. siječanj 2016
Danijel vrati vrijeme i kaže svima jedan dan prije: Nemojte koristiti svoje moći, ćak i kada ste ljuti (pogleda na Yuno) Inače smo mrtvi
26. siječanj 2016
- Ok . Rece Yuno.
Isti taj dan se to ponovi.
26. siječanj 2016
Danijel vidi da se to ne može spriječiti pa odluči potajno otići u tvrtku B.L.A.C.K. da mu uzmu moći
26. siječanj 2016
Yuno je poubijala cijelu skolu. Tamo je lezala onesvijescena.
26. siječanj 2016
u386839
u386839
Erzu su ulovili.- PUSTI ME! -Erza se trga no ne može iz čelije. (Čelija je pod zemljom).
- Heaven' s Wheel Armor! Circle sword!

Sad ovako izgleda. Sve se rasprši u komadiće.Erza se vrati kući i pravi ručak.
27. siječanj 2016
u386839
u386839
(Klikni na gif)
27. siječanj 2016
Danijel-e Ja Ne Znam Sta Da Radim Sa njim to mi je bio neprijatelj od malih nogu ali sad smo zavrsili svoje neprijateljstvo najednom mi je narstao rep i uario sam ga sa njime on je pao i nesto mi govori da ocu da ga mucim ali nisam bio prije takav
27. siječanj 2016
- Ja znam što te promijenilo, i mene je promijenilo. Onaj otrov, on ne djeluje na našu psihu, ali to što se događa sa nama u glavi se više pretvara u crne misli. Nemoj se bojati, ona će te obuzeti, one će te zauzeti, ona će te UBITI.
Danijelu pocrne oči dok je to govorio, ali kada je prestao i rekao ubiti, onesvijestio se
27. siječanj 2016
Danijel Dali Si dobro? Devil...podize danijela te ga stavlja na fotelju- Dali je neko ovde doktor? Ako ga odvdem u bolnicu saznace da ima moci !!!!
27. siječanj 2016
Dolaze Vojnici I Kucaju Na Vrata Kuc Kuc Pag Pag Kuc Kuc
27. siječanj 2016
Danijel se samo ustane , pogleda Devila i kaže tamnim demonskim glasom: Odmakni se, inače ćeš nastradati!
27. siječanj 2016
Yuno i dalje ima isti izraz na faci. Polomi staklo od kuce gde su se oni onesvijestili. Ubaci krv unutra , soba se napuni krvlju.
- UMRIJETI CE TE ! HAHAHAHAHHA !
Bodlje ih probodu kroz ruke , ali ona odjedan put padne na zemlju i krv nestane.
27. siječanj 2016
u386839
u386839
- Yuno, YUNO! - Erza uzme Yuno i baci je u jezero pokraj kuće .-Prestani s tim!
27. siječanj 2016
Yuno je onesvijescena pala u vodu , davila se.
27. siječanj 2016
u386839
u386839
- OMG!-Erza ju izvuče.
27. siječanj 2016
Danijel je samo lebdio i gledao u jedan zid u kući
27. siječanj 2016
devil...se odmakne od danijela te skace u jezero da bih spasio Yuno devil ....izvuce Yuno te je baci na fotelju !Devil-Dali ste vi normalni sta radimo po kuci danijel samo gleda u zid yuno baca bodlje pa sta je sa nama jedini normalni ja i erza
Devilu Pocrne Oci Ruke Mu Se zapale ...te udara svog neprijatelja i otkida mu glavu
27. siječanj 2016
Yuno se probudi i prodere se :
- DOSTA !!!
Svi se okupe oko nje.
- Ne znam sta nije u redu sa nama !
27. siječanj 2016
Devil Progovori-Ja Sam Gospodar VATRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te padne na pod... GOri ceo i trese se
27. siječanj 2016
Danijel je došao i imao je čudan smješak na licu, i najgore od svega imao je crne oči
28. siječanj 2016
Devil...Ustane i gleda u ekipu sa zapaljenim ocima i naraslim repom i krilima !!Devil-Ko zeli da ga ubijem!!!!
28. siječanj 2016
u386839
u386839
- Devil smiri se. Ali moram, sorry...Flame Empress Armor!
Erza izgleda ovako:

(Bez ovog lika )
Erza lupi šakom Devila, JAKO ALI JAKO!
Uz to ovaj oklop odbija vatru.
28. siječanj 2016
Yuno baci neku ampulu koja je pukla i onesvijestila Danijela i Devila. Uzela je nesto , i videla da s njima nesto nije u redu. Uzela je neki uredjaj , i izvukla tu crnu magiju iz njih. Pokrila ih je i dala im jastuk.
- Bravo , Erza... Sad is ga povrijedila..
28. siječanj 2016
u386839
u386839
- Što ću sad? Plakati!! Zato bolje ušuti..
28. siječanj 2016
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg