u193987
u193987
I čisto ga kažem zaboravite onaj plot ili najavu, neće priča imati nikakve veze s tim. Smislila sam bolju ideju
22. ožujak 2013
u207472
u207472
Ime: Button
Dob(kao čovjek i kao vampir,ako to odaberete): 16
Ja sam vampir/vještica/čarobnjak/vukodlak/hibrid: Vukodlak
Pol: Ž
Moći (za vještice i čarobnjake): /
Posebno izražene osobine: Brza je. Kad se pretvori u vuka ima snažne mišićave noge na dugačom i mršavom tijelu koje joj pripomažu u brzom tržanju. Kao čovjek nema posebnih osobina, ali je još uvijek brza.
Druge osobine: Bahata je i bezobrazna. Nikada nemožeš znati što će reči ili napraviti, te kako će reagirati jer je nepredvidljiva. Nikada, ama baš nikada ne izražava svoje emocije na 'normalan' način. Nikada ne možeš znati što osjeća ili na što misli. "Zavodnica" je; mnogi su se zavarali njezinim izgledom i duboko se zaljubili.
Mane: Svugdje ide prva! Usred bojišta, na ulasku u zgradu, banku...svugdje će ući prva, bez straha i dileme. Ne razmišlja što će biti nakon što napravi taj korak, već hrabro korača.
Ostalo: O njoj se ne zna ništa, kao niti o njenoj povjesti, rijatlejima i obitelji. Misteriozna je. Samotnjak, bez čopora.
22. ožujak 2013
u170987
u170987
sara se pojavila u šumi i bio je pun mjesec,a ona se pretvorila u vukodlaka i počela trćati prema gradu,a tamo je tražila Button da je pita zašto je ona postala vukodlak prije 1000 godina.
22. ožujak 2013
u170987
u170987
oprostite prije 10 godina
iskoćile mi te dvije 0-e
22. ožujak 2013
u193987
u193987
22. ožujak 2013
u170987
u170987
ajde ti nastavi
22. ožujak 2013
u193987
u193987
W♥rld će nastavit pa ću onda ja
22. ožujak 2013
u170987
u170987
ok
i bolje
22. ožujak 2013
u207472
u207472
Button je ležala na proplanku u svom obličju vuka. Čistila si je krzno.
Jaki noćni vjetar je puhao i mrsio njezino dugačko, prekrasno krzno. Zatvorila je oči i mirisala zrak. Osjetila je mirise divljih životinja koje su se u strahu ogledavale oko sebe. Srna je protrčala rubom proplanka. Mirišala je tako dobro. Button danima nije ništa jela! Odlučila se za lov na ovu srnu koja je kaskala u noći.
Zaletila se do neobičnog drveta bijele kore. "Ovakvo drvo nikada nisam vidjela" pomislila je. Podsjećalo ju je na nešto. Neku legendu ili priču, ali nije se mogla sjetiti na koju. Zanemarila je to drvo i ostavila ga iza sebe dok je trčala prema srni...
22. ožujak 2013
u170987
u170987
sara je ulovila srnu prije button,a onda se button naljutila i krenula sa boritiali je sara pobjedila,a onda je pitala: zašto sam ja postala vukodlak prije 10 godina?
22. ožujak 2013
u207472
u207472
Sara - nemožeš tako upravljati likovima :/ Ovaj lik je moj i ja odlučujem što će se s njom dogoditi, kakve će postupke napraviti i sve.
22. ožujak 2013
u198327
u198327
sky je odmah se probudio u nekakvoj pecini.
bila je noc,pa je slabo vidjeo.
mogao je vidjeti u mraku,jer
jer to jedna od moci koji je imao.
krenuo je u sumu.
naisao je na malog zeca.
poosto je nzaop pricati sa zivotinjama,
pitao je gdje se nalazi.
...............................................
22. ožujak 2013
u193987
u193987
Ovo je moj lik:

Hayley poče nervozno lupati nogom po podu automobila.Pogleda kroz prozor u crnu noć. Pun mjesec je bdjeo nad usnilim predijelima ove 'Nedođije'.
-Ma ne mogu se ja više voziti? Gdje je Nathan?-, upita ona vozačicu vidno iznervirana.
-On je baš ovdje, u Firestorm City-ju.-, odgovori joj ona.
Hayley se osmjehnu, odvori vrata blagin pritiskom i odjuri napolje pretvarajući se u vuka.Svojim osjetljivim ušima začu dva vukodlaka zapadno od sebe, te pojuri u tom pravcu tražeći društvo.
22. ožujak 2013
u207472
u207472
Zanemariti ću Sarin post.

Button je nanjušila vuka koji se približavao. Sve bliže i bliže je bivao svake sekunde. Mogla je zaključiti da je trčao prema njima.
Maknula je pogled sa srne koja je još uvijek skakutala pored jezera i bacila ga prema vuku čiji su se obrisi već polako razaznavali u noći...
22. ožujak 2013
u193987
u193987
Hayley se pretvori u svoj oblik djevojke.
-Pa ko si, do đavola, ti?-, upita ona drsko vukodlaka koji je gledao u nju svojim očima koje su se presijavale u mraku. Opet sam se prepustila svojoj drskoj naravi, pomisli ona mračno se osmjehnuvši.
22. ožujak 2013
u207472
u207472
Vuk se polako, kao da ima sve vrijeme ovoga svijeta, počeo izobličavati pretvarajući se u svoj ljudski oblik. Nakon par minuta pred Hayley je stajala lijepa djevojka prkosnih očiju. Djevojka je počela hodati oko Hayley mjereći ju pogledom.
-Ja sam samo još jedna Samotnjak.- drsko je dobacila s podsmjehom u kutovima usnica.
Ispružila je ruke u vis protežući se i zjevajući, kao da se tek probudila...
22. ožujak 2013
u193987
u193987
Možda sam napokon pronašla nekog ko mi je sličan, ko je samotnjak, baš kao i ja, pomisli Hayley zadovoljno.
-Hm, takođe.-, reče ona curi koja je stajala pred njom.Hayley je odmjeri još jednom.Cura-vukodlak imala je crvenu dugu kosu, koja se presijavala na mjesečini. Neki nemarni čuperci padali su joj preko oči crnih kao noć.Bila je visoka i mršava...
-I, zašto si ovdje, mislim, svi mi imamo neki razlog za dolazak Firestorm City? Ili ne? Ja bar imam...-, Hayley se osmjehnula odlučivši da se ponaša prijateljski, bar koliko je to za nju moguće...
22. ožujak 2013
u207472
u207472
-Istina, svi imaju razloge da dođu i da odu. Neki si sami izmišljaju razloge, kod drugih je to sudbina...-Button je izjavila i otpuhnula čuperak koji joj je dodirivao usnice. Bilo je kasno navečer i mjesečina je obasjavala ovaj proplanak gdje su se dvije, možda buduće prijateljice, a možda neprijateljice, ogledavale tražeći slabe točke ili možda neki dokaz da je osoba ispred njih dobronamjerna. Polako su koračale jedna oko druge i smiješile se.
Par minuta kasnije Button je podigla glavu prema oblačnom nebu i stala zavijati...
22. ožujak 2013
u193987
u193987
Hayley je očima raširenih od užasa buljila u stablo bijelog hrasta.Zar ih nismo sve spalili, vrištala je u sebi. Lupila je nogama u stablo i rukom ga izvukla iz zemlje.Iz džepa je uzela šibicu i zapalila stablo.Sljedećeg trenutka je zažalila. Toliko o opciji njene smrtnosti. Slegnula je ramenima i gledala kako drvo gori. Ubrzo zatim je osjetila kako joj grlo gori od nečega. Gladna sam, pomislila je Hayley. Zapravo, to i nije bila potpuna istina; umirala je od gladi. Prepustila se svojim lovačkim instiktima i brzinom svijetlosti pojurila za nekom srnom.Istina, mogla si je priuštiti i neku bolju večeru, ali naći će ona i to kad pođe u grad...
22. ožujak 2013
u207472
u207472
Button je mirno stajala sa strane i gledala kako Hayley paničari oko jednog običnog drva. Drvo je gorilo, sve brže se pretvarajući u pepeo. Heyley se smirila i otrčala negdje dalje.
-Hmm...znimljivo.- nasmijala se Button i pokupila par žirova tog drva s tla i stavial ih u džep...
22. ožujak 2013
ovo je glupo ... nigdi se ja ne spominjem ... jedini sam negativac ....... PA AKO SAM SAMA TO JE GLUPOA
22. ožujak 2013
u193987
u193987
Lavice, pa ti ubaci samu sebe negdje.
23. ožujak 2013
u141993
u141993
Možel mi neko reč o čemu se ovdje radi?
23. ožujak 2013
u207472
u207472
Ja nisam rekla da sam ja dobra I da bi se spominjao moraš i ti sudjelovati ;D

Pažljivo je položila purpurne sjemenke u tvrdu zemlju. Obrisala je znoj sa čela, uzela kanticu za zaljevanje i dobro natoplia gredicu vodom. Sjemenke bijelog hrasta ležale su duboko pod zemljom čekajući da prokliju. Tiho je pjevušila dok je opkopavala gredicu s mirisnom lavandom i melisom, nježinm zvončićima i ružama, narančastim nevenom i ljubičastom majčinom dušicom. Imala je toliko puno biljaka, obožavala ih je i znala je sve o njima, ali ovakvu neobičnu nikada nije vidjela. Pogotovo ju je zainteresirao Hayleyn strah. za svaki slučaj sačuvala je dvije misteriozne sjemenke i stavila ih u džep svoga crvenog kaputića. Još jedanput je prešla rukom preko čela i odahnula. Popravila je frizuru, ustala se, otresla blato s koljena i uzela motiku, grabljicu, lopaticu i kanticu za zaljevanje. Njezina gredica izgledala je prekrasno, kao iz bajke, a i ono maleno prazno mjesto sad je dobilo svoju biljčicu. Polako je odšetala od gredice, a ona 2 sjemena koje je sačuvala su tiho zveckali u njezinu džepu.
23. ožujak 2013
Ime: Arielle
Dob(kao čovjek i kao vampir,ako to odaberete): 378 godina
Ja sam vampir/vještica/čarobnjak/vukodlak/hibrid: Vampir
Pol: Ž
Moći (za vještice i čarobnjake): /
Posebno izražene osobine: Izoštreno čulo sluha. Kada u blizini vidi krv (neko se poreže, ili mu ide iz nosa) počinje se u njoj buditi vampir, crvene joj oči i ističu zubi, ima divljačku želju da nekoga ugrize. I ne može ući u kuću ako je neko nije pozvao unutra.
Druge osobine: Ona je negativni lik, i ako joj je neko nešto dužan, mora mu se osvetiti.
Mane: 'Zaljubljiva' je. I jako neoprezna, ostavlja puno tragova za sobom.
Ostalo: Izgubila je prsten koji je štiti od sunca, tako da može biti spržena ako izađe po danu..
23. ožujak 2013
u198327
u198327
evo mene,nema me,ali nekako cu se snaci u pricu!
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ovo je moj lik:

sky je znao gdje krrenuti!

krenuo je u firestone city.
jedva je cekao doci,i opet vidjeti
civilizaciju.
dosao je.
to je bio jako velik grad.
izgledao je ovako:

krenuo je vidjeti moteli se zdruziti sa nekim.
ubrzo,i jeste,taj decko je bio jason.
on je izlgedao ovako:

krenuli su u potragu za............nesto?
.........................
23. ožujak 2013
u207472
u207472
Pošto mi je Mariaa. prepustila vodstvo na ovaj dan dok nje nema, prihvaćam VVV.
23. ožujak 2013
na pločniku grada krvlju je pisalo :
PONOVO SAM SE VRATILA
MM
svi su znali da je to mery ..
23. ožujak 2013
iako su je se riješili prije 20 god , znali su da će se ovo dogoditi ...
23. ožujak 2013
u193987
u193987
Svitalo je jutro. Dobro je što imam prsten za sunce, bar neću izgorjeti, kad već ne mogu umrijeti, pomisli Hayley osmjehnuvši se. Ponovo pogleda u svoju blijedu ruku na kojoj se caklio srebrni prsten sa ljubičastim dragim kamenom.
-Trebala bih potražiti Nathana.-, promrmlja ona sama za sebe.
23. ožujak 2013
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi