Svijet je na rubu propasti. 2030-e su,a 10 godina ranije svijetom se proširio zombi virus i nakon toga veliko globalno zahlađenje. Zombija više nema,ali ljudi je mnogo manje. Hrane nema,većina vode je prljava,a gradovima vladaju male bande. Mnogo je i raznih mutanata,ljudi koji su mutirali jer su živjeli u golemim smetlištima koja su svugdje po gradovima. Nemoguće je preživjeti. Auta, bolnica, škola i sličnih stvari više nema. Nema ni struje.
Vi ste običan čovjek koji živi u ovoj apokalipsi. Možete postati bandit,pirat,ratnik ili normalan čovjek,ali se baš ne isplati živjeti mirno i normalno jer vas stalno neko može ubiti ili opljačkati.
Za prijavu:
Ime:
Prezime:
Spol:
Dob:
Područje svijeta gdje živite:
Izgled:
14. ožujak 2019
Ime: Vladimir
Prezime: Tetim
Spol: muški
Dob: 24
Područje svijeta gdje živite: Zerlin,grad-smetlište na djelu nekadašnjeg Berlina
Izgled: visok 190 cm,crna kosa,brada, mršav, bijelac
14. ožujak 2019
Vladimiru je čitava porodica umrla od zombi virusa,a on je ostao beskućnik. Živi u Zerlinu, gradu sa oko milijun ljudi, poznat ko grad sa najviše smeća na svijetu i sa desecima tisuća mutanata. Gradom vladaju bande mutanata koje su često u ratu sa crnačkim bandama. Širi se epidemija nove smrtonosne bolesti među brojnim beskućnika.
14. ožujak 2019
Vladimir je ko i svako jutro šetao putem kad su ga zaskočila 4 mutanta,prebili ga i uzeli mu zadnja 2 eura. Rekao je sam sebi: "Ovo ne može više ovoko,moram i ja nešto napravit."
14. ožujak 2019
Hodao je do stare zgrade gdje žive neki njegovi prijatelji. Ta zgrada ima 3 kata,nema krova i zida na jednoj strani,a od namještaja ima sam stari kauč i 2 stolice pa živjeti tu je skoro isto ko biti beskućnik. Na ulazu u zgradu redovno stoje crne kurve i mutanti koji ih plaćaju. Vladimir je ušao u zgradi. Na stepenicama je bio neki mrtvac kojeg je zaobišao. Popeo se na 2. kat gdje su bila 3 njegova prijatelja. Jedan je šmrkao kokain,drugi je oštrio nož,a treći je spavao na podu. Vladimir ih je pozdravio i uskoro su krenuli u priću. Plan mu je bio nagovoriti ih da osnuju bandu jer samo to uspjeva u gradu.
14. ožujak 2019
Moje teme koje imaju veze s propasti svijeta su moje pozitivnije optimistične teme.
14. ožujak 2019
u446891
u446891
*probudi se*
*vidi zombija*
*ubije ga*
*ubije se*
29. ožujak 2019
Zeratul
Zeratul
Ime: Elektra
Prezime: Kovač
Spol: ženski
Dob: 30
Područje svijeta gdje živite: Sremska mitrovica
Izgled: visoka 180cm, 70 kg, ćelava, bivša sportašica( prije apokalipse je bila trenerica američkog nogometa), zgodna, mišićava
19. siječanj 2020
Zeratul
Zeratul
Elektra se tokom napada zombija prodružila obližnjem lokalnom pokretu otpora zvanom Mačvanski dabrovi. Bio je to tim od 40ak ljudi koji su sprečili širenje zombija prema jugu. Nakon nemilih događaja Elektra je ostala u dabrovima, i bila nagrađena unutar grupe titulom Viteza Srijema, zbog uspješno izvršenih operacija BRANA i OVERSWAMP.
19. siječanj 2020
Zeratul
Zeratul
OVERSWAMP operacija je ostavila duboke emotivne tragove svih ljudskih sudionika, te je označila prekretnicu balkanskog bojišta u korist ljudi. Naime taj dan, 24.11.2032. su se pripadnici nekoliko lokalnih pokreta otpora udružili i iskrcali čamcima usred močvare kako bi osvojili bunker kojeg su držali pristalice zombija. Elektra je taj dan iskoristila manevre koje je naučila u američkom nogometu i vješto dotrčala do bunkera s eksplozivima.
19. siječanj 2020
Zeratul
Zeratul
Eksplozive je predala kolegama koji su čučali u zaklonu, potom su raznjeli prvi zid s njima i napravili pokolj u bunkeru. Ostalo je povijest.
19. siječanj 2020
Ime: Filip
Prezime: Zubčić
Dob: 27
Područje svijeta gdje živite: Zagreb, Hrvatska
Izgled: Visok 180 cm, 85 kg bijelac, skijaš
19. siječanj 2020
Filip se veselio globalnom zahladnjenju jer je bilo više snijega nego prije i mogao je skijati cijelu godinu. Kada je bio na vrhu Medvednice napao ga je mutant, kroz šumu se vrlo vješto spustio na skijama i bjažao mutantu, kada je došao do Gornjeg grada iskoristio je skije i štapove kao oružje i ubio mutanta, dan je 6.1.2033., da ga netko ne bi opljačkao, Filip je odlučio spavati u šatoru, duboko u šumi i daleko od naselja.
19. siječanj 2020
Zeratul
Zeratul
Idući plan Mačvanskih dabrova je bio doprijeti do Novosadske utvrde, koja je zapuštena i vrvi mutantima. Ta utvrda je glavno uporište sjevernih razbojnika i mutanata. Kada bi se utvrda osvojila, bilo kakve operacije pljačkanja i upadi sjevernih mutanata bili bi onemogućeni. Problem- dabrova je premalo za takav pothvat. Elektra je dobila zadatak obići sjedišta okolnih pokreta otpora i ponuditi suradnju.
19. siječanj 2020
Zeratul
Zeratul
Elektra je odlučila prvo posjetiti Iločku bazu, koja je tokom zombi napada bila ključno uporište Vukovarske obrane. Put do Iloka je bio siguran, i Elektra je ušla u veliku utvrđenu kuću u sredini mjesta.
19. siječanj 2020
(Zaš je ova moja tema još živa jbt)
19. siječanj 2020
Filip se zaputio na dug put i nakon 2 tjedna došao iz Zagreba u Iločku bazu
19. siječanj 2020
Zeratul
Zeratul
Elektru je na ulazu pozdravila kapetanica Marija. Marija je bila starija stanovnica Iloka i vojni veteran iz balkanskih ratova. Elektra joj je iznjela plan opsade Novosadske utvrde i zamolila za pomoć. Marija je peostala ukoliko uspije okupiti još pokreta otpora. Elektra se potom zaputila do Šabca.
19. siječanj 2020
Ok, čini se da mi treba nova prijava...
Ime: Murat
Prezime: Hašunišić
Dob: 26
Područje svijeta gdje živite: Vukovar
Izgled: 195 cm, 90 kg, crna brada bez brkova, kratka kosa, većinom muslimanski izgled jer je iz muslimanske porodice koja je doselila u Vukovar 2020.
20. siječanj 2020
Deckard Cain
Deckard Cain
Za prijavu
Ime: Miloš
Prezime: Obilić
Spol: Muški
Dob: 49
Područje svijeta gdje živite: Bijeljina, BiH
Izgled: 180cm, kratka braon kosa i brada, istetoviran po desnoj ruci, dešnjak
20. siječanj 2020
Deckard Cain
Deckard Cain
*dob 39
20. siječanj 2020
Deckard Cain
Deckard Cain
(Zeratul jel kad si rekao novosadska tvrdjava mislio na Petrovaradin?)
Miloš je veteran Bijeljinske kontra-ofanzive, te je član SGOS (Semberske Gradjanske Oružane Sile). SGOS je paramilitarna jedinica koja je zaslužna za oslobodjenje Bijeljine i obližnjih sela Kovanluk, Amajlije, Golo Brdo i Gojskovac od mutanta
20. siječanj 2020
Filip je osim skijanja sada naučio klizati i po zamrznutom Dunavu došao iz Iloka u Beograd. Beograd je bio napušten i pronašao je skolnište tamo.
20. siječanj 2020
Zeratul
Zeratul
(Da, smo što je Petrovaradin ovdje nadograđen i izmijenjen.)
Elektru je u Šabcu zatekao neugodan prizor. Puno svježih trupala, a na okolnim kućama su bili tragovi pucanja. Glavno sjedište pokreta otpora je bilo spaljeno do temelja, a pored toga je na kolac bio zaboden zapovjednik Šabskih vojnika. Takav način ponižavanja protivnika su imali mutanti iz Novog Sada. Odmah je otrčala do sremske Mitrovice i o svemu obavijestila svoje kolege. Trčala je 6 sati pa je bila iscrpljena.
20. siječanj 2020
Murat nije imao nešto posebnu prošlost. Izgubio je čitavu porodicu i sve prijatelje tom mnogobrojnih napada zombija, a većina Vukovara je razrušena u velikim bombardiranima. Živi u svojoj maloj kući koja je jedna od rijetkih koje nisu potpuno razrušene. U kući ima madrac na podu na kojem spava, 2 stolice, stol, kalašnjikov i dosta puno vodke koja je u gradu jedan od glavnih načina plaćanja bandama koje vladaju tim područjem i mutantima koji žive na rubovima grada i noću kradu ionako malobrojno i gladno stanovništvo. Jednog dana, dok je pio da se ugrije, čuo je da se sprema neki napad po Vojvodini. Tad je ponovo krenuo da priča sam sa sobom, šta radi dosta često u zadnje vrijeme.
"Hm, možda bi mogo i nešto zaradit ako počne rat... Bolje da odem, bolje i da me ubiju mutanti ili bande nego da ovdje crknem od gladi i hladnoće. Allaha mi, mogo bi..."
Uzeo je svoju torbu, u nju stavio starog kruha i 4 litra vodke, obukao staru lažnu kožnu jaknu i otišao prema Iloku.
20. siječanj 2020
Naravno, uzeo i kalašnjikov. Put za Ilok je većinom miran. Uz put često vidi leševe, ali je navikao na to. Priča se da je taj put pun bandi bolesnika koji su pobjegli iz umobolnica, no nije vidio nikog takvog. Sela su prazna, ponekad iz daljine vidi nekog mutanta u smetlištu. Ljudi i mutanti se dosta mrze, međutim to ne znači da se ubijaju čim se vide. Murat većinom ne obraća pažnju na mutante osim dvojice koje je sreo pred noć dok je palio vatru. Jedan je bio dosta nizak, možda metar i 20, imao je samo jedno oko i ruku, glava mu je bila ranjena tako da se vidio mozak, a koža nekako siva. Drugi je imao ruku viška i bio je potpuno bijel, osim brade koja je bila krvava, a bio je nešto viši od ovog drugog. Hodali su sporo i nosili su nešto. Murat ih pozdravi, jedan reče "Vodka, meso." Murat je već navikao da mutanti ne govore mnogo i da očito žele njegovu vodku za meso koje su nosili u vreći. Nije znao odakle im, ali pretpostavljao je da je to ili opljačkano iz neke štale ili je meso neke uginule životinje koju su našli kraj puta. Izvadi litar vodke, ali niži mutant pokaže 2 prsta. Muratu je bilo dosta starog kruha pa dadne 2 litra za meso. Oni brzo odoše bez riječi u šumu, a on zaspi sa kalašnjikovom u rukama.
20. siječanj 2020
Deckard Cain
Deckard Cain
(petrovaradin je i bez nadogradjenja tezak da se osvoji, tvrdjava je na brdu i most koji vodi do kapije je uzak. Znam, bio sam tamo)
Ostalo je samo jedno veliko selo koje SGOS nije oslobodio: Popovi. 1500 ljudi je zivjelo u ovom selu, sada, to je grad duhova. Jedini stanovnici grada su mutanti. I njih ima malo, ali su se utvrdili u osnovnoj skoli. Iako je gradjevina u rusevinama,mutanti su sagradili dobre barikade oko skole.
21. siječanj 2020
Ime: Markus
Prezime: Streicher
Spol: muško
Dob: 29
Područje svijeta gdje živite: dusseldorf,njemačka
background lika: bio je vojnik u GSG9 jedinici i kada je shit počeo bio je stavljen na operaciju "čištilo" gdje je trebao genocidirati zombije u frankfurtu,misija je bila uspjesna no na povratku u bazu u dusseldorfu helikopter se srušio,sve kolege su mu poginule i ostao je sam
Izgled:
22. siječanj 2020
Markus je bio potpuno sam,imao je još 150 metaka za MP7 pušku te 30 metaka u pištolju 1911,krenuo je istrazivati dusseldorf koji je bio grad duhova
22. siječanj 2020
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi