Svijet je na rubu propasti. 2030-e su,a 10 godina ranije svijetom se proširio zombi virus i nakon toga veliko globalno zahlađenje. Zombija više nema,ali ljudi je mnogo manje. Hrane nema,većina vode je prljava,a gradovima vladaju male bande. Mnogo je i raznih mutanata,ljudi koji su mutirali jer su živjeli u golemim smetlištima koja su svugdje po gradovima. Nemoguće je preživjeti. Auta, bolnica, škola i sličnih stvari više nema. Nema ni struje.
Vi ste običan čovjek koji živi u ovoj apokalipsi. Možete postati bandit,pirat,ratnik ili normalan čovjek,ali se baš ne isplati živjeti mirno i normalno jer vas stalno neko može ubiti ili opljačkati.
Za prijavu:
Ime:
Prezime:
Spol:
Dob:
Područje svijeta gdje živite:
Izgled:
14. ožujak 2019
Ime: Vladimir
Prezime: Tetim
Spol: muški
Dob: 24
Područje svijeta gdje živite: Zerlin,grad-smetlište na djelu nekadašnjeg Berlina
Izgled: visok 190 cm,crna kosa,brada, mršav, bijelac
14. ožujak 2019
Vladimiru je čitava porodica umrla od zombi virusa,a on je ostao beskućnik. Živi u Zerlinu, gradu sa oko milijun ljudi, poznat ko grad sa najviše smeća na svijetu i sa desecima tisuća mutanata. Gradom vladaju bande mutanata koje su često u ratu sa crnačkim bandama. Širi se epidemija nove smrtonosne bolesti među brojnim beskućnika.
14. ožujak 2019
Vladimir je ko i svako jutro šetao putem kad su ga zaskočila 4 mutanta,prebili ga i uzeli mu zadnja 2 eura. Rekao je sam sebi: "Ovo ne može više ovoko,moram i ja nešto napravit."
14. ožujak 2019
Hodao je do stare zgrade gdje žive neki njegovi prijatelji. Ta zgrada ima 3 kata,nema krova i zida na jednoj strani,a od namještaja ima sam stari kauč i 2 stolice pa živjeti tu je skoro isto ko biti beskućnik. Na ulazu u zgradu redovno stoje crne kurve i mutanti koji ih plaćaju. Vladimir je ušao u zgradi. Na stepenicama je bio neki mrtvac kojeg je zaobišao. Popeo se na 2. kat gdje su bila 3 njegova prijatelja. Jedan je šmrkao kokain,drugi je oštrio nož,a treći je spavao na podu. Vladimir ih je pozdravio i uskoro su krenuli u priću. Plan mu je bio nagovoriti ih da osnuju bandu jer samo to uspjeva u gradu.
14. ožujak 2019
Moje teme koje imaju veze s propasti svijeta su moje pozitivnije optimistične teme.
14. ožujak 2019
u446891
u446891
*probudi se*
*vidi zombija*
*ubije ga*
*ubije se*
29. ožujak 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg