To je dimenzija u kojoj se nalaze bića. Njih moćni čarobnjaci mogu sazvati na zemlju preko oblivionskih vrata, a bića su dužna slušati onoga koji ih je sazvao. Bića u oblivionu sama po sebi nisu zla, no ako ih pozove zli čarobnjak, tada mogu proširiti teror.
12. studeni 2018
Ork koji ih želi osloboditi ima zle namjere za život na zemlji.
12. studeni 2018
"Tu i hramu sam našao neke stare zapise. Od zadnje invazije čudovišta prije nekoliko stoljeća, mnogi povijesni zapisi i zapisi čarobnjaka su poslani na ovaj otok na sigurno i tajno mjesto, a to je izgleda prvotno bio ovaj hram. Našao sam detaljne mape otoka, kao i oblivionska vrata." Potom je Ahnasil dao kopiju karte otoka Anshtonu. " Možda će ti zatrebati."
12. studeni 2018
u457217
u457217
Anshtonu je nekome govorio u misli: "Moraš da zaustaviš Oblivion."
12. studeni 2018
Ahnasil se uputio u malo naselje Kerakha, u kojemu su živjeli polu ljudi polu vilenjaci(hibridi). Iako je imao dovoljno hrane, trebao mu je oklop, kao i kakav posao. Također je planirao upozoriti stanovnike na moguću invaziju.
12. studeni 2018
u457217
u457217
Anshton je danima radio portal za tu dimenziju Oblivion.
12. studeni 2018
u457217
u457217
Nakon nekoliko dana uspio je, ušao u je u portal. Bio je u dimenziji Oblivion, bio je negdje u šumi.
12. studeni 2018
u457217
u457217
U šumi je bilo naselje, bilo je puno stanovnika, no Anshton ih je sve ubio. Poveo je 5 najjača elfova koji su bili na onom otoku. Anshton je koristio vatrenu kuglu da zapali šumu, i da proširi požar. Ubijao je sve na vidiku, vatra se proširila i Anshton je otišao natrag na otoku pomoću portala.
12. studeni 2018
Ahnasil nije uspio naći posao u naselju, ali je upozorio stanovnike na orke. On7 su mu saopćili da svako malo dolazi skupina razbojnika pljačkati selo. Tada Ahnasil za čuje čudan zvuk u daljini. Brzo je otrčao do izvora zvuka, i nakon sat vremena ugledao Anshtona.
16. studeni 2018
"Što se dogodilo?"
16. studeni 2018
u457217
u457217
"Jedino što znam, Oblivion je uništen... Dimenzija je jednostavno gotova......"
16. studeni 2018
"Ima samo jedan problem... Pročitao sam u dnevnicima starih nekromansera da Obliviona ima beskonačno mnogo. Ti si uništio jedan, onaj za koji si izradio vrata/portal, no svaki postojeći portal predstavlja po jedan oblivion. Mi moramo razvaliti portal kojeg planira otvoriti onaj ork."
16. studeni 2018
u457217
u457217
"Dimenzije u dimenzi- Hmm............."
16. studeni 2018
u457217
u457217
"Pa, valjda znamo po boji??? Zapravo sam napravio 2 portala, jedan žuti i jedan plavi, ušao sam u plavi jer mi je to najdraža boja.... Koja je boja portala za onog orka?"
16. studeni 2018
"Ne znam. Zato moramo pronaći toga orka. Najbolje da odemo do kamenog kruga. To je mjesto na sredini otoka, na kojemu bi on trebao otvoriti taj oblivion. Tamo ga možemo sačekati."
16. studeni 2018
u457217
u457217
Anshton se teleportirao do sredine otoka bez Ahnasila "Nekaj sam zaboravio...." Anshton se vratio, uhvatio Ahnasila za ruku i opet se teleporitrao.
16. studeni 2018
u457217
u457217
teleportirao*
16. studeni 2018
Tamo se nalazio krug sačinjen od kamenja, no bilo je kasno; velika svijetlost je krenula izlaziti iz kruga, a unutra su se čuli glasovi čudovišta.
16. studeni 2018
u457217
u457217
Anshtonu je iskoristio svoju vatrenu kuglu, čuo je kako su čudovišta patila, zatim su se čuli ogromni koraci.
16. studeni 2018
Ahnasil je ugledao četu oraka kako im se približava, kao i divljih vukova. Ahnasil je iskoristio svoje umne sposobnosti, te telepatskim moćima naveo vukove da krenu na orkove.
16. studeni 2018
Ahnasilu tom trenutku od silnog umnog napora padne u nesvijest. Ponovno je imao viđenje, ali ovaj put mu se obratio glas: "Ja sam Rationus, poznat i pod nazivom Um. Svi moji redovnici su mrtvi, zato ću tebe nagraditi dodatnim umnim sposobnostima kako bi nastavio čuvati moj hram! Toga se ne možeš odreći."
16. studeni 2018
Ahnasila je u metežu borbe uzeo jedan od orkovskih ratnika i odveo ga kao ratni plijen. Probudio se u zaključanoj sobi bez prozora, osvijetljenoj bakljama. Tamo je proveo nekoliko dana, a svaki dan su mu orkovi donosili hrane na tanjuru. Ahnasil je ušao u misli jednoga orka,te saznao da se nalazi u podlemnom dungeonu. Potom je izmanipulirao orka, te ga naveo da mu preda svoj oklop, oružije i zaključa se u sobu. Ahnasil je sada samo trebao pronaći izlaz. Mreža hodnika i prostorija je bila ogromna, pa je lutao ubijajući orkove dok nije naišao na tamnicu, u kojoj su bili vilenjaci. Ispričali su mu kako su ih orkovi zarobili dok su im pljačkali selo, te ih nekromanser ork koristi kao pokusne kuniće za svoje eksperimente. Ahnasil ih je sve oslobodio.
16. studeni 2018
u457217
u457217
Anshton je ležao ozlijeđen na podu, zatim je došla vatra i širila se, Anshton se nije mogao pomaknuti "AHHHHHHHHH, AHHHHHHHHHHHHHH." No čim je vatra došla do njega, nestala je. "Uhh.... Sada di je Ahnasi- Orkovi......... Moramo ih ubiti sve....." Anshton je otišao do svoje jazbine, vidio je 4 orka i ubio ih je. "Glupavi nered." Anshton je otišao u podrum, i primjetio da je to tajna baza orkova, Zapalio je bazu, zatim je došao glavni ork koji je jedini mogao ubiti Anshtona "K-- AH.................." Tukao ga je, Anshton je bio potpuno krvav.
17. studeni 2018
Ahnasil je s elfovima pronašao izlaz, a prije toga je uzeo mnogo oklopa i vrijednih stvari. Vratio se s elfovima u njihovo opustošeno selo. Kratko se zadržao, te otišao do portala obliviona. Prišuljao se, i vidio kako vojska čudovipta polako izlazi van. "Tko zna gdje je Anhston?". Ahnasil ga nije mogao loxirati, no osjećao je da je u nevolji.
18. studeni 2018
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg