Plot:
Našli ste se u okeanu, zaspali ste jer ste mislili da ce te umrijet. Probudili ste se na kopnu, ničega ste niste sjecali. Vidjeli ste cudovista kao elf, vukodlaci, itd. Vas je zadatak da stvorite vojsku, zauzmete teritorija cudovista, udruzite s drugima.

Pravila:

1. Nema godmoda.
2. Nema psovanja, vrijedanja.
3. Zabavite se!

Prijava:

Ime i Prezime:
God:
18. listopad 2018
Ime i Prezime: Anshton Michel
God: 29
18. listopad 2018
Anshton se probudio, bio je zbunjen.
18. listopad 2018
Vidio je šumu, no vidio je brzog vukodlaka. Jedan ga je elf vidio, bježao je i bježao.
18. listopad 2018
Ime: Ahnasil Akanisi
god: 25
18. listopad 2018
Elf je uhvatio Anshtona, Anshton ga je sa rukom udario u glavu. No poskliznuo se na stijenu i vrlo se jako ogrebao na nogu.
18. listopad 2018
Anshton u mislima: "Ko su ta bića? Zašto me oni napadaju? Šta je s ovim prokletim otokom,polu-otokom,obali šta god!!!"
18. listopad 2018
Anshton je napravio nož od oštrog kamena. "Poslužit će. Da li sam sam ovdje??? Ili je ovdje još neko??"
18. listopad 2018
Ahnasil su probudio na pješćanoj plaži, točnije probudila ga je predivna djevojka tamnoplave kože. Anasil je bio iscrpljen, no skužio je da se radi o elfu. Čuo je dosta priča o njima otprije, no ovaj elf mu se svidio.
18. listopad 2018
Anshton je vikao "AAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Neko ovdje? Elfovi koji me mogu napasti? Vukodlaci? Kraken?".
18. listopad 2018
Ahnasil je u tom trenutku imao jednostavnu odjeću, s opasanom koricom i mačem u njoj. To je bilo sve što je uspio zgrabiti prije no što je iskočio iz plamtećeg broda u more, nekoliko sati prije.On je zapravo bio vitez. Pokušao je komunicirati s djevojkom, no nije razumio njen jezik. Uzela ga je za ruku i povela kroz dugu travu prema šumi. U glavi mu je bilo sto pitanja.
18. listopad 2018
Anshton je otišao u šumu potražiti pomoć. Vidio je kako je nekome mač pao na pod. "Eh?"
18. listopad 2018
Ahnasil je zbunjeno pratio djevojku. Imala je dugu crnu kosu i šiljate elfovske uši. Odjednom se okrenula, zgrabila Ahnasila i brzo ga polegla na tlo. Pokazala mu je prstom da bude tiho.
18. listopad 2018
Anshtonu je uzeo mač. "Hmm..."
18. listopad 2018
"Ahm... Ahm... Hahm... Aa, ustvari ček zašto je mač na podu? Izgleda potrebno. Koristiti ču ga za obranu."
18. listopad 2018
Ahnasil je tek tada shvatio da mu fali mač u korici.
18. listopad 2018
Djevojka je Ahnasila povela u šumu. Hodali su pola sata, no nigdje nije bilo puta. Odjednom je u daljini ugledao nekakvo selo, sastavljeno od drvenih nastambi koje su se dobro uklapale u krajojik.
18. listopad 2018
"Ovo je dosadno, ja ču ovdje umrijeti!" Anshton je zatim uvidio neke uši. "..." Anshton je ušao u grm, šuljao je i vidio je dvojicu ljudi.
18. listopad 2018
"Selo? Jel ova cura živi ovdje deset godina ili što?"
18. listopad 2018
Anshtona je zatim uhvatio vukodlak i jak elf. Ashton je zavikao "AAAAAAAAAAAAAAAA!" Trčao je do sela, ušao je u selo i nastavio trčati, nije ga bilo briga gdje je.
18. listopad 2018
Ahnasil je čuo neku galamu. Djevojka ga je brzo zgrabila i krenula trčati u suprotnom smjeru. Bila je nevjerojatno brza i okretna, pa se ovaj mučio dok ju je pratio. I dalje mu nije bilo jasno zašto ju točno prati, no imao je povjerenja u nju.
18. listopad 2018
Anshton se u selu sudario na kolicima punim jabukama. Svi su ga gledali. Anshton je paničario, mislio je da če ga zatvoriti, ubiti ili nešt drugo. (offline)
18. listopad 2018
Nakon sat vremena trčanja, Ahnasil je izgubio ženskog elfa iz vidika. Nastavio je hodati ravno, sve dok nije naišao na mlo jezerce usred šume, a u njemu je bila gola elfica. Nešto mu je govorila na svom jeziku, ali Ahnasil je skužio da ga zove unutra. Nije mogao odoliti i skočio je u vodu, a djevojka ga je obujmila rukama sve dok nije zaspao. Probudio se poslije nekog vremena gol, zavezan za stablo, i bio je sam. "Ovo je vrlo ponižavajuće, pogotovo za viteza poput mene!"
22. listopad 2018
Anshton je protjeran iz sela, vidio je stablo gdje je zavezan Ahnasil.
"Tko si ti???"
22. listopad 2018
"Ja sam Ahnasil Akanisi, vitez iz kraljevstva Lothar. Biste li me mogli nekako odvezati? Pa da nastavimo upoznavanje.."
22. listopad 2018
Anshton je odvezao stablo.
"Ja sam Anshton, ne znam zašto sam ovdje... I kako sam uopće ovdje..."
22. listopad 2018
(( i da rpg se nastavlja od onog prvog 200 godina kasnije ))
22. listopad 2018
"Ja sam prije nekog vremena bio na trgovačkom brodu. Putovao sam na jedan otok kao pratnja svog prijatelja, trgovca. Napali su nas pirati, te nam s magijom brzo spalili brod kao i većinu posade. Samo sam skočio u vodu i plivao do iznemoglosti. Nego, mač kojeg imate mi je poznat... "
22. listopad 2018
"Da li je to tvoj mač?" Anshton je zatim uvidio veliki kamen na kojem piše "Pismo zA dUnJu. VaŠoJ zEmLjI sLiJeDi kRaJ. vI lJuDi cE tE pRopAAsti." Anshton se sjetio legende o Anhonu. "Sjećam se one legende o Anhonu... priča se da se jastrebica Dunja negdje ovdje skriva..."
25. listopad 2018
"Hoču reći da možda još leti ovim otokom... Bilo je puno kraljestva... Anhonovo prije dok je postao zao sve zvalo Mishya, no nažalost je propalo od nesreće sa krakenom... Anhon je bio... budučnost za planet... kako kažu... u knjizi..."
25. listopad 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg