Pišite neke istinite horror priče za koje ste čuli ili one koje su vam se dogodile
06. srpanj 2016
ovako ide jedna zena je htjela da spava ali kada je ugasila svjetlo vidjela se sjenka zena je palila i gasila svjetlo sve dok se sjenka nije priblizila zena se prepala i otisa spavat ali su se culi koraci uz stepenice zena se sakrila pod jorgan ali se lampa poicela gasiti zenaje pruzila ruku da upali jer je kablo bilo malo izvadjeno izena je uspjela pa se nasmejala i okrenula ali se pojavila osoba sa sjenke. https://www.youtube.com/watch?v=kNbJE0y29_c
16. prosinac 2016
u425468
u425468
Ja se sjecam da kad sam imao 3 godine sam bio u svom krevetu, vidio sam kako netko dolazi do mog WC-a.
Svijetlo od WC-a je bilo upaljeno.
Vidjela se samo neka sjena
Ostao sam u krevetu.
Bio sam mali i glup pa nisam išao provjeriti tko je to.
I dan danas imam strah od toga.
Bio sam mali pa sam mislio da je to vampir. Ta sjena je imala veliki nos.

Ovo je priča koju je moj brat meni ispričao.
Jedne noći je on išao u WC popiti vodu.
Odjednom je nešto naglo zaškripilo. Rekao je da se pokrio dekom i zaspao.

Ovo su istinite priče i zato nisu scary.
07. siječanj 2017
u255376
u255376
Ja kad sam isao kenjat negde oko nula ujutro, cuo sam kako je nesto naglo palo. To bese moje govno.
07. siječanj 2017
07. siječanj 2017
Pisite pisite volim citati vase hororce
05. svibanj 2018
Evo istinite priče:
Kako sam ja ljubiteljica horrora, stalno ih gledam, i tako dok sam listala youtubeom naišla sam na jedan, ajmo reći drugačiji video od ostalih, bio je... mračniji i nekako strašniji.
Radilo se o običnoj igri, običnoj ali jezivoj. Trebala sam stati pred ogedalo, oko 0: 00... nemojte misliti da je riječ o Bloody Mary, jer nije, samo čitajte nastavak. Trebam stati pred ogledalo, zagledati se duboko, i primjetit ću da... da mi se obraz mijenja, da se pomiče i doziva me... Ja sam odlučila probati, i nije se dobro završilo... Ustala sam u ponoć i gledala u ogledalo, nakon neuspješnih 5 minuta počelo se događati nešto neobično. Na nekoliko sekundi vidjela sam kako mi se usta počinju otvarati, ali ja sam samo mirno stajala, i gledala... otrčala sam u sobu i pokrila se prekrivačem, neuspješno sam pokušavala zaspati, ali uzalud. Kada sam se odakrila i vidjela sjenu čovjeka, sjena se kretala po mojoj sobi i nestala, a ja... Imam nočne more svaku večer, i ako želite to proživjeti samo probajte igrati...
HAHAHAHHAHA
KRAJ
02. kolovoz 2018
Imao sam tri noćne more za redom.Ne brinem se za svoje psihičko zdravlje,ali brinem se jesam li ja sad šetnik?
01. studeni 2018
mood
02. studeni 2018
skrski je bio ovde
31. listopad 2019
fan fekt nisam zadrti pratitelj rvatine nego sam se pretvaro da jesam
31. listopad 2019
naravno smi se samo pretvaramo na ovom sajtu, sve cringy stvari koje smo rekli pre 5 godina nisu stvarne
31. listopad 2019
02. studeni 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg