Zna neko gdje brzo skiniti gta nije bitno koji samo da je neki 1, 2, 3,.. ugl. brzo i lakooo??? Pls. ako neko zna nek da link
12. lipanj 2013
torent
12. lipanj 2013
Neznam na to sranje imam to al nekuzim kako se koristi ._.
12. lipanj 2013
12. lipanj 2013
gta
12. lipanj 2013
pitaj neke prijatelje nek ti dodu pokazat kako se koristi ako nemozes onda cu ti ja objasnit
12. lipanj 2013
OK
12. lipanj 2013
ma gta.sranje jel bar znate jel ima to di kupiti vinkovci mozda (najblizi mi je taj grad )
16. lipanj 2013
ovaj msm utorrnet sranje ne GTA
16. lipanj 2013
msm zajebava me deinstalirala sam nakon prve instalacije sve sam obrisala od utorrenta samo mi viruse tu po kompu stvaro i skidoneke toblare ili koja vec sranja-_-''' A ja cekala oko 5 h. da mi se skine gta a ono jebem te nevalja instalacija a meni jos komp od tog bio sav spor od utorrenta i jos mi je bilo 2 skidanja ma daj pise 1dan za jednu instalaciju necu ja taj kurac koristiti a de sad zamisli ovo bilo i 2 tjed. cekat da mi se skine ma jebi se nece meni to biti jasno nikad kak se koristi. Ps. ako imas imalo mozga ne skidaj to kaze ovaj uce mi virus i da budem oprezna s tim (A sto nisam znala kako pa sam vecinu presisala bez skidanja i sad mi komp. sav stekav videi zastaju pa moram premotat par sec. ako imas bar POLA MOZGA ne skidaj to!)
16. lipanj 2013
u228992
u228992
svi su virusi osim thepiratebay.se
16. lipanj 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg