Ovo je tema o Game Makeru i igricama koje ste napravili. Ja trenutno koristim Game Maker 8 Lite Edition i napravio sam 2 igrice,3 propala i radim 4 igricu. 1 igra: Najobičnija uz tutorijal. 2 igra: Moja igra koju sam radio sam,učitelj rekao da jedna od najboljih koje je vidio te da svi rade kao ja (hvalim se hahah ) 3 igra: Fail zato što sam napravio neku glupost i ne može se popravit neko sranje da pištolji odu preko zida. 4 igra: Tek započeta,za sada samo 1 Sprite,a to je vanzemaljac koji hoda
Ja također imam knjigu za Game Maker. Za one koji ne znaju što je Game Maker,to je program u kojem radite igrice,a za ostale detalje postoji YouTube

Jeste li ikad napravili igricu u Game Makeru,i ako niste,želite li.

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

24. studeni 2014
BTW. ako netko želi igrati moje igre,to moram pitati učitelja kako napravit,rekao je da nešto preko interneta...
24. studeni 2014
Ja ovo pišem da ovo vidi što više ljudi,vidio sam 11 pogleda ali nitko komentar ni glas
24. studeni 2014
u88668
u88668
Pravio sam ali dosadilo mi je
24. studeni 2014
To sam čekao prvi komentar sad će više ljudi doći
I love graffiti ja imam knjigu za Game Maker 8 tako da mi neće dosaditi još neko vrijeme
25. studeni 2014
u310432
u310432
Daj neke slike nešto, najbolja igrica sigurno nije, a niti približno
25. studeni 2014
Mislio je u školi
Spidi čekaj do Božića onda dobijem Game Maker 8 Pro Edition i neki KTML 5 pa ću moći postavljati igrice na stranice i moći čete probati
01. prosinac 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg