Ovo je klub FC Trowbridge Tigers.Ja sam trener i igrač.Treba mi za početak 11 igrača i 5 zamjeni(4 igrača i jedan golman)Igramo Poziciju 4-4-3. Podatci za prijavu:
Ime:
Prezime:
Godine:
Pozicija:
Događanje iz 2000.Godine(ne pravo već kada ste upisali godine pa prije 13 godina)
Noga:
Kopačke:
Logo:

Lopte:

Dres:
Kod kuće:

u Gostima:

Golmanski:

Sponzor:Nike i Adidas svaku tekmu 77.000 eura
Torbe:

30. studeni 2013
Ime:Toni
Prezime:Živković
Godine:27
Pozicija:Napad,Špica(Srednji Napadač)
Događanje iz 2000.Godine(ne pravo već kada ste upisali godine pa prije 13 godina):Kada sam bio mali igrao sam u FC Raptors,na utakmici u finalu smo izgubili jer sam bio najbolji igrač a ozlijedio sam se u 37.min , i izgubili smo finalnu utakmicu,zbog toga su me izbacili iz kluba i počeo sam trenirat u puno dobrih klubova i tako sam osnovao ovaj klub,i još uvijek igram za te klubove
Nogaesna
Kopačke:

(za dvoranu)

Broj:9
30. studeni 2013
Ime:Adnan
Prezime:Jašarević
Godine:25
Pozicija:Napad
Događanje iz 2000.Godine(ne pravo već kada ste upisali godine pa prije 13 godina)io sam najbolji igrač svijeta, imao sam 4 Trofeja za najboljeg strijelaca i 2 za najboljeg igrača
Noga:Lijeva
Kopačke:Kasnije
Broj:20
30. studeni 2013
Ime:Anto
Prezime:Živković(stvarno ime i prezime)
Godine:25
Pozicija:lijevi vezni
Događanje iz 2000.Godine(ne pravo već kada ste upisali godine pa prije 13 godina): bio sam maleni dječak koji je stalno igro lijevom a dešnjak sam pa me trener gurnuo na lijevu stranu da koristim desnu za ubačaj no ja sam onda počeo solirat i tako sam zabijo golove jedino što sam tada osvojio bilo je nagrada za naj strijelca u kupu primorje i slovenija
Noga:lijeva
Kopačke:

broj dresa 6 ili 8 kako ti želiš i jedno pitanje kako nam postava može biti 4-4-3 sta igramo bez golmana
30. studeni 2013
4-3-3
30. studeni 2013
Ime: Tomislav
Prezime: Cerovski
Godine: 22
Pozicija: Golman
Događanje iz 2000.Godine(ne pravo već kada ste upisali godine pa prije 13 godina): Tražio klub i naišo na ovaj i eto.
Noga: Obje
Kopačke: http://www.njuskalo.hr/image-bigger/sportska-oprema-ostalo/kopacke-elviton-kostobrani-slika-18230705.jpg
01. prosinac 2013
Ime: teo
Prezime: shaqiri (nije pravo prezime)
Godine: 19
Pozicija: golman
Događanje iz 2000.Godine(ne pravo već kada ste upisali godine pa prije 13 godina): u juniorima sam igrao u drugoligašu pa su me skauti uzeli u ovaj klub
Noga: lijeva
Kopačke:

06. siječanj 2014
broj na dresu: 1
06. siječanj 2014

slika rukavica
06. siječanj 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg