Idemo odmah 2. kolo, 3. ćemo poslijepodne
Parovi 2. kola:

Turska - Wales
Italija - Švicarska

Danska - Belgija
Finska - Rusija

Nizozemska - Austrija
Ukrajina - Rumunjska

Engleska - Norveška
Hrvatska - Češka

Španjolska - Poljska
Švedska - Sj. Irska

Kosovo - Francuska
Portugal - Njemačka
29. ožujak 2020
Parovi 2. kola:

Turska - Wales
Italija - Švicarska

Danska - Belgija
Finska - Rusija

Nizozemska - Austrija
Ukrajina - Rumunjska

Engleska - Norveška
Hrvatska - Češka

Španjolska - Poljska
Švedska - Sj. Irska

Kosovo - Francuska
Portugal - Njemačka
29. ožujak 2020
Rezultati 2. kola:

Turska - Wales 5:1
Italija - Švicarska 1:1

Danska - Belgija 4:4
Finska - Rusija 4:4

Nizozemska - Austrija 2:2
Ukrajina - Rumunjska 2:2

Engleska - Norveška 5:4
Hrvatska - Češka 2:4

Španjolska - Poljska 3:5
Švedska - Sj. Irska 1:1

Kosovo - Francuska 4:1
Portugal - Njemačka 1:1

Vjerujte mi sve je bilo potpuno nasumično, jednostavno mi se kocka okretala stalno na isti broj
29. ožujak 2020
Poredak nakon 2. kola

A:
1. Italija 4 5:3
2. Turska 3 7:5
3. Wales 3 7:8
4. Švicarska 1 4:7
B:
1. Danska 4 7:5
2. Rusija 4 6:5
3. Belgija 1 5:6
4. Finska 1 5:7
C:
1. Ukrajina 4 7:5
2. Austrija 4 6:5
3. Rumunjska 1 5:6
4. Nizozemska 1 5:7
D:
1. Češka 6 7:3
2. Hrvatska 3 6:5
3. Engleska 3 6:8
4. Norveška 0 5:8
E:
1. Poljska 6 11:8
2. Španjolska 3 9:7
3. Sj.Irska 1 6:7
4. Švedska 1 3:7
F:
1. Kosovo 6 8:2
2. Francuska 3 6:8
3. Njemačka 1 5:6
4. Portugal 1 2:5
29. ožujak 2020
3. kolo igramo poslijepodne, te poslijepodne objavljujemo popis nagrada i raspored nokaut faze
29. ožujak 2020
Biram Ukrajinu
29. ožujak 2020
Kosovo razbilo Francusku i Portugal, imamo OZBILJNOG rivala
29. ožujak 2020
Borkoo, ne možeš sad izabrati jer je već počelo, javi se na sljedeću ovakvu temu, bit će ih još ovih dana da se zabavimo tijekom izolacije
29. ožujak 2020
Parovi 3. kola

Turska - Švicarska
Italija - Wales

Danska - Rusija
Finska - Belgija

Nizozemska - Rumunjska
Ukrajina - Austrija

Engleska - Češka
Hrvatska - Norveška

Španjolska - Sj. Irska
Švedska - Poljska

Kosovo - Njemačka
Portugal - Francuska
29. ožujak 2020
Rezultati 3. kola:

Turska - Švicarska 6:6
Italija - Wales 2:6

Danska - Rusija 2:4
Finska - Belgija 2:4

Nizozemska - Rumunjska 4:2
Ukrajina - Austrija 2:3

Engleska - Češka 2:3
Hrvatska - Norveška 5:1

Španjolska - Sj. Irska 3:2
Švedska - Poljska 3:3

Kosovo - Njemačka 1:2
Portugal - Francuska 4:5
29. ožujak 2020
Poredak nakon 3. kola:

A:
1. Wales 6 13:10
2. Turska 4 13:11
3. Italija 4 7:9
4. Švicarska 2 10:13
B:
1. Rusija 7 10:7
2. Belgija 4 9:8
3. Danska 4 9:9
4. Finska 1 7:10
C:
1. Austrija 7 9:7
2. Ukrajina 4 9:8
3. Nizozemska 4 9:9
4. Rumunjska 1 7:10
D:
1. Češka 9 10:5
2. Hrvatska 6 11:6
3. Engleska 3 8:11
4. Norveška 0 6:13
E:
1. Poljska 7 14:11
2. Španjolska 6 12:9
3. Švedska 2 6:10
4. Sj.Irska 1 8:10
F:
1. Kosovo 6 9:4
2. Francuska 6 11:12
3. Njemačka 4 7:7
4. Portugal 1 6:10
29. ožujak 2020
Parovi osmine finala će biti dostupni kasnije, prolaze svi prvi, svi drugi i 4 najbolja treća (u ovom slučaju oni treći koji imaju 4 boda)
29. ožujak 2020
Kad će osmina finala Danijele
29. ožujak 2020
Sad, dok čekam virtualni sat fizike
30. ožujak 2020
https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2020_knockout_phase

Rusija - Italija
Wales - Ukrajina
Kosovo - Nizozemska
Hrvatska - Španjolska
Poljska - Danska
Češka - Francuska
Austrija - Njemačka
Turska - Belgija
30. ožujak 2020
9/9 x_x: Turska
Bartak: Rusija, Češka, Kosovo
Chocolateboy: Italija, Belgija, Španjolska, Francuska (sve 4)
Dadamen: Hrvatska, Njemačka, Austrija
Deckard Cain: Wales, Danska, Ukrajina, Poljska (sve 4)
ZG banda (DP2): Nizozemska
30. ožujak 2020
Za otprilike sat vremena ću odigrat nokaut fazu i saznat ćemo pobjednika
30. ožujak 2020
Deckard Cain
Deckard Cain
al ce Wales srokat Ukrajinu
30. ožujak 2020
Ono kad dvije tvoje igraju jedna protiv druge
30. ožujak 2020
Osmina finala:

Rusija - Italija 2:5
Wales - Ukrajina 1:3 (Deckard Cain nije pogodio)
Kosovo - Nizozemska 1:4
Hrvatska - Španjolska 1:5 ali dokaz da nije namješteno
Poljska - Danska 1:2
Češka - Francuska 2:2 (5:4) pen.
Austrija - Njemačka 5:3
Turska - Belgija 4:4 (6:4) pen.
30. ožujak 2020
Četvrtfinale:

Italija (Chocolateboy) - Ukrajina (Deckard Cain) 3:3 (6:5) pen.
Nizozemska (ZG banda) - Španjolska (Chocolateboy) 5:5 (3:1) pen.
Danska (Deckard Cain) - Češka (Bartak) 2:3
Austrija (Dadamen) - Turska (9/9 x_x) 5:5 (6:4) pen.
30. ožujak 2020
Polufinale:

Italija (Chocolateboy) - Nizozemska (ZG banda) 1:3
Češka (Bartak) - Austrija (Dadamen) 1:5
30. ožujak 2020
Finale: Dvoboj dva Danijela Pupeka

Nizozemska (ZG banda) - Austrija (Dadamen) 2:3
30. ožujak 2020
Nagrade (bit će dostavljene na profil):
Osmina finala:
Četvrtfinale:
30. ožujak 2020
Polufinale:
30. ožujak 2020
A za finalista i prvaka posebne slike
30. ožujak 2020
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi