Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
To nije Danijel, taj se zove Adam Damjanović, zajebava me već 3 mjeseca zato što ne vjerujem Boga i zato što su mi se pokvarile ocjene u školi i nisam više 5,00 nego 4,60. On ne živi u Vrapču kao što mu piše na računu, Nego u Strizivojni, u najdužoj ulici u Hrvatskoj, on nema mobitel i bavi se čuvanjem ovaca što znači da je čoban i da je zaostao za razvijenim svijetom. On me je blokirao samo jer sam ga tražio da promjeni ime i da prestane mene imitirati. 100 puta je rekao da odlazi s ovog sajta i nije otišao

Što je on?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

08. siječanj 2019
A šta znači to što živi u Vrapču?
Jel neko sa ovog foruma živi u Vrapču?
08. siječanj 2019
samo napravi distrek i otic ce s ovog glupog foruma
08. siječanj 2019
Hmmm Marcel Hirscher sa svojih bilijun globa ide još u školu,i još k tome dodajmo da je izživciran samo jednim hejterom iako ima 100k ljubitelja
08. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
Dobra ideja, Danijel Pupek korijen iz 9.
08. siječanj 2019
Loša ideja,Danijel Pupek treći korijen iz 27
08. siječanj 2019
Danijele odgovori na moje pitanje!
08. siječanj 2019
kakav je ovo napad na nas čobane??? to je pošten poso,a ne ko npr. administrator igara124
08. siječanj 2019
na šta je ilica spala
08. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
Kao, ne ako glup si kao pupak, Pupče.
09. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
AJDE ME VIŠE PRESTANI ISPRAVLJATI S PRAVOPISOM, IMAM 3 IZ HRVATSKOG, OK? TEBE NE BI TREBALO BITI BRIGA ZA TO. A 3 IZ HRVATSKOG IMAM ZATO ŠTO MRZIM JEBENU KNJIŽEVNOST.
09. siječanj 2019
Kako netko tko može ne kužiti sarkazam,ironiju,šaljenje i mora isticati očiglednost nekomu može imati 3 iz hrvatskog jezika?
09. siječanj 2019
Ovo me podsjeća na jedan vic iz vremena dok su Srbi bili na sajtu.
Ide on ovako.
Ide Josip na opšćinsko natjecanje iz povijesti, kad ono treće mesto, 97 bodova. Buni se Josip, i ljuti, napiše ljudima ružno pismo, kaže ŠUKURAC NISAM ŠETNIK, NE ŽELIM BIT TREĆI!!! Ljudi se obraduju i kažu "Bravo gosn Dragičeviću zato kaj si znao o šetnicima dajemo ti 4 boda više!" I Josip postane prvi.
Sljedeći dan radi se test iz povijesti. Josip, pun slave ništa nije učio, a njegov drug Stefan se spremao i spremao za test.
Dobije Josip 3, a Stefan 5.
Josip se opet naljuti kaže PA JESAM JA VAMA REKAO DA NISAM ŠETNIK!!! Tu se Stefan krenuo smijat, pa Josipa zeza i govori mu da prstima pokaže koju je ocjenu dobio (tko ovo ne razume, Josip koji je ustaša pokazuje tri prsta). Odjednom profesorica vidi to, i kaže "E Stefane šetniku jedan! E ti toliko voliš broj 3? Eto ti broj 3! I Stefanu prepravi peticu u trojku." Stefan je bio zadovoljan jer nije dobio 5, ali je bio zadovoljan jer je dobio 3. Zatim profesorica kaže "A ti Josipe, za ovaj test nisi morao da učiš o četnicima. Ali ti si to uradio i zato te ja nagrađujem peticom!!!' Josip, koji se osjećao kao da je zabio gol, skinuo je majicu i trčao po učionici na satu.
09. siječanj 2019
Onda ga je profesorica zapisala u žuti list. Rekla mu je Josipe napraviš li još jednom neko sranje, zapisujem te u crveni elektronski imenik i nećeš bit na satu.
09. siječanj 2019
Zanimljiva stvar : Vic iznad smislili su zajedno Josip i Stefan.
Stefan je smislio srednji deo gde Josip dobija trojku, a on peticu.
Josip je smislio prvi deo vica i posljednji deo vica.
09. siječanj 2019
Stefan je smislio i ovo za skidanje majice i žuti karton
09. siječanj 2019
Danijele Pupeče, da li si se ti pretvorio u svoj pupak?
09. siječanj 2019
otkad se nisam čuo s josipom ooooooooooooooooooooooooooooo
09. siječanj 2019
Ako budem hakiran znajte da sam hakiran
09. siječanj 2019
sam ja jedini luđak koji u ponoć i 14 sere po forumu?
10. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
Da, jesi.
10. siječanj 2019
Danijele, tvoj pupak je poludeo i sada po forumu govori kako nam je sajt hakiran.
10. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
Taj Danijel Pupak je lud.
10. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
4/5 glasača ga na voli.
10. siječanj 2019
čoban nije uvrijeda
10. siječanj 2019
adame dali si ti slijep ili čorav
10. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
Pa, nekima je uvreda, ali Adamu nije.
10. siječanj 2019
To znači da samo 1/2 misli o adamu u negativnom kontekstu,a kad izbacimo danijela to spada na 1/3
10. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
Meni je on prije bio dobar, ali onda mi je krenuo stalno nešto srati zbog ateizma, to znači da ne prihvaća različitost i nije dobar prijatelj.
11. siječanj 2019
Marcel Hirscher
Marcel Hirscher
To što sam ateist je isto kao a kažem da sam židov, to je druga vjeroispovjest.
11. siječanj 2019
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg