Sencho
Sencho
Ukoliko ne volite crne viceve molim da napustite ovu temu

Napravili novu komoru za spaljivanje ljudi i otvorenje na dan dolaska Hitlera u logor. Smjestio se Hicho u stolicu i ceka. Ovi strpase 100 ljudi unutra i dugme puff sve zivo spali. Otvaraju komoru, sve prah i pepeo, samo u sredini stoji Mujo crn ko noc. Ovim nista nije jasno, ono gledaju kako je prezivio. Pitaju ga... kaze ovaj...

Coperton, da pocrnis a ne izgoris
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
kao lete židovi iz auschwitza?
brzina vjetra puta visina tornja
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
Zašto je Hitler učinio samoubojstvo?
Došo mu račun za plin.
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
Zašto su Židovi najveći mađioničari 2.svijetskog rata??
Došli vlakom,ošli zrakom.Hahahahahahahahahaha
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
Ovaj mi je najjači....
Bile su tri grupe Zidova: dvije po 20 zena i jedna sa 20 muskaraca. I dode Hitler do prve grupe od 20 zena i pita :

'Zene, jel vi mene volite?'- upita Hitler.
'Naravno da ne!!!'- odgovore sve zene u jedan glas.

I Hitler uzme mitraljez i sve ih ubije. I tako dode do druge grupe zena:

'Zene, jel vi mene volite?'- upita Hitler.
'Ne, mi te mrzimo!!!'- zaderu se sve zene.

I tako Hitler uzme opet mitrač i sve ih ubije. I dode na kraju do grupe sa muskarcima i pita ih:

'Dječarci, jel vi mene volite?'- upita Hitler.

I sad si muskarci misle i dogovore se da ce odgovorit da ga vole - ionako nemaju sto izgubit a ne zele da ih Hitler ubije.

'DA Adolfe, mi te volimo!'- zaderu se muskarci.
'MARS PEDERI !!!'- zadere se Hitler i sve ih ubije
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
Mali Hitler traži oca za šesti rođendan da mu poklnoni židova. A stari neće ni ćut. Mali moli: "A daaaaaaj tata, molim te, malog židovaaaaa. Moooolimmmmmm teeeeee. Mooooolimmmmm teeeeee." I tako svaki dan. Starom dopizdilo i ajd na šesti rođendan dovede malog židova svom sinčiću Adolfu. Ubrzo Adolf odvede židova u svoju sobu i nema ga van više od pola sata. Kad je došao pita tatu: "Tata, a koje su boje oči malom židovu?" Tata odgovara:" Neznam sine, Adolfe." A mali raširi šake i kaže:"Evo ti pa vidi!
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
znam malo su okrutni ali i pomalo smiješni

jadni židovi
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
poredaju se djeca za streljanje a hitler zaustavi pucnjavu i upita prvo dijete:kolko imaš godina?djete odgovori pet.onda hitler pita drugo dijete:kolko ti imaš godina?djete odgovori:šest,sad ću imat sedam.na to hitler kaže:e nečeš
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
bilo vrijeme za strijeljanje i doce mala curica hitleru i kaze '' cika hitler meni je danas rocendan '' a hitler kaze ajde na kraj reda
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
šli Hitler i svoji robovi u disko
pita jedan rob sta ce se pustati u disko?
Hitler rece plin,plin

Kaze...kaze hitler židovima: igrat cete nogomet, a tko mi prvi nade djetelinu s cetri lista poštedit ču ga. I odvede ih on na betonsko igraliste. Napravi hitler jamu dugu 2m i u nju stavi kiselinu i kaze zidovima: Tko preskoci ovu jamu poštedit cu ga. Jave se trojica. Prvi skace, ne uspije i padne u kiselinu i umre, skace drugi isto tako padne u jamu i ubije se. I dode treci, visok 2m, i preskoci jamu i hitler uzme pištolj i upuca ga. Jedan od njegovih vojnika ga pita: Zasto se nisi pridrzavo dogovora? A hitler ce: Pa prijestup...
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
Došao Švabo kod gatare i ona mu kaže da će njegovo djelo ubiti milijune ljudi. I tako on razmišlja hodajući obalom i vidi kako se djete utapa pa ga ode spasiti da samnji broj poginulih. Izvadi on djete iz vode, a djetetova majka kaže:

- Adolfe, jesi se zahvalio??
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
itap hitler židove koliko ko ima kila :

prvi:15 kg
drugi:15kg
treći:17 kg.
bucibucibucibuci
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
udje zidov kroz vrata u kucu,a izdaje kroz dimnjak
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
Pitao je Hitler židove koliko tko ima kilograma.
Prvi je imao 15 kg
drugi isto kg
a treći je imao 20 kg
Onda Hitler reče buco jedan ideš na dijetu
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
kako 100 židova stane u fiću? 1 vozi ostali u pepeljaru

Dade Hitler kocku židovima i reče "Tko ne dobije 6 ubit ću ga tko dobije 6 ponavlja".
Dosao Hitler kod Boga i moli ga da ga na jedan dan vrati na zemlju.Pita ga Bog zasto.Da ubijem 500 000 Zidova i jednog danca.A zasto jednog Danca.Et boze vidis da i tebe boli kurac za Zidove

dođe hitler u logor, pogleda strogim pogledom i reče....večeras će te jesti svinjetinu.

dođe 4 židova kod hitlera i pitaju dal mu mogu otpjevat, hitler kaže ajde, "lalalalalalalalala" PREKINE IH HITLER I KAŽE STOP! hans pokaži kako se svira... uzme hans mitraljez i prrtrtrtrtptrptprtprptrtprptpr DD
Na to će židovi jeeeeeeeeej, a hitler njima: šutite svinje!

zavrsio rat te hitler došao u ruke židovima pa ga oni pitaju koja ti je posljednja želja on kaže prekrstite me u židova zašto pitaju ga "pa kad me ubijete bit če 1 smrdljivi židov manje na zemlji"

došao mujo u ciganke i ona mu kaže da će unesrećiti mnogo ljudi. tako on tužan šeta uz rijeku kad vidi dijete se utapa. pomisli pa evo bar ovog dječaka mogu spasit. i spasi on dječaka, vrati ga majci, a ona će muji: hvala vam što ste spasili mog adolfa!!
poreda hitler u rupu židove i kaže im sad ću vam pustit jednu ploču.
židovi se razvesele i pitaju koju ploču??
a kaže hitler:veliku betonsku

zove hitler zidove na privatni party u zatvorenoj sobi...i pitaju zidovi--sta se pusta??

a hitler odgovori--->> PLIN...D
24. siječanj 2021
Sencho
Sencho
Jadni židovi
24. siječanj 2021
Židovi ne postoje i nije bilo genocida, to je samo marketinški popularne video igrice KALO DJUTI kako bi se sto vise prodala.
25. siječanj 2021
Sencho
Sencho
Koja je omijena hrana zidovima-Metak u potijak
30. siječanj 2021
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi