Forum
u187940
u187940
Ja t počeo oko 5000 godina prije u zemlji U'Moria, tamno i neplodna pustoši koja je stajala nenastanjena godinama. Ljudi su mislili da je zemlja U'Moria bio nedodirljiv. To će uskoro promijeniti ..

Jedan dan, Ljudi koji su nastanjivali obližnji grad Crystallion posjetili su tamno Wanderer. Njegovo ime je Krelon. Opaki, oronuli znanstvenik koji je prakticirao mračnih i izmiješale one prakse sa svojim eksperimentima. To je zbog tih pokusa koji je bio izbačen iz svake grada je posjetio. Za Krelon vjerovao da prodorom u goleme plazma Energijama nalaze u krvi živih, nije mogao pronaći način da se prevariti smrt. Dakle, on je otišao iz grada u grad, nadajući se jedan dan kako bi pronašli pravi način za postizanje svog cilja. Ali konačno, nakon mnogo chastising strane stanovnici, on je pronašao svoju savršenu laboratorijske štakore. Plemić poznat kao Delvagan koji je bio okrutan i želio ništa više od apsolutne vlasti. Uz obećanje vječnoga života, on je pozvao Krelon u svoj ​​dvorac započeti proces.

Nitko ne zna što se točno dogodilo u tom dvorcu, ili ono što je učinjeno kako bi se Gospodina Delvagan. Samo to je poznato. Krelon stvorio nešto u tom plemića koji će promijeniti povijest zauvijek. Smrt nije varao taj dan. Smrt je dopušteno da dođu na ovaj svijet. Tek kada građani od Crystallion počeo primjećivati ​​da su neki od njihovih susjeda i prijatelja su nestali nije počnu sumnjati u nešto strašno događa u tom dvorcu. Dakle, naoružani vilama i grabljama, lopatama i Pješačka štabova, stanovnici nahrupili u dvorac. Tamo su otkrili Delvagan stoji preko nekoliko leševa. Građani Crystallion koji su nestali susjedi i prijatelji. Oni okružen i poniženi Delvagan i odveo ga na gradskom trgu, gdje je odmah objesili.

Povijest kaže da je cijelo vrijeme on visio tamo, kao što je njegov život bio je curila iz njegovog tijela, on se nasmiješio. I u trenutku njegove smrti, nešto drugo je došao na ovaj svijet u tom trenutku. Želeći iskorijeniti to zlo iz zemlje, ljudi Crystallion pokopan Delvagan u zapuštenom pustoši U'Moria. Nikada u potrazi natrag, i nikad se vraćaju. Dakle, naravno da nisam znao da je grobnica u kojoj su položili Delvagan bila prazna.
Mnogo godina prošlosti, i začudo, ovo pustoš od U'moria početi proljeće na život. Područja trave, drveće, i sve vrste stvorenja počeo nastanjivati ​​zemlju. No, još uvijek, ljudi Crystallion ne bi usudio naprijed u ovoj zemlji buđenja i oni proglasio prokleo i zabranio nikome da ga unesete. Oni koji je izabrao da se ignorira ovaj edikt su više puta nego ne, nikad vidio.
Glasine počeo širiti kada su ljudi počeli nestajati samo da se naći murdered.Everyone bio zbunjen, kao što je bio uzrok smrti te, za žrtve uvijek su pronađena bez krvi ostavio u svom tijelu i dvije male ubodne rane na vratu. Mnogi sumnjivih nešto Zlo je došao iz ukletom zemljištu i polako proždire ljude Crystallion.
Nakon nekog vremena, preostali stanovnici Crystallion formirana izabrani bend
križara koji hodali su do Zabranjenog zemlji. Njihova misija, kako stomp iz bilo Evil su zatekli tamo. Bilo je ovdje, u predjelu zvanom The Dark Forest koji su došli na Castle Vastill. Ovo je mjesto gdje Križari od Crystallion imao svoj ​​prvi susret s vampirom. Delvagan bio prvi od svoje vrste. Snaga Delvagan je neusporediv po bilo smrtnog čovjeka. Bacio ove Crusaders u Stonske zidine dvorca kao da su letvice kit. Te noći, Delvagan desetkovana polovine građana Crystallion prije nego što su ga ubo u glavu. Razmišljajući ga mrtvog, pokopaše ga u rupu duboku 20 metara. Kad je posljednji lopata prljavštine bačena na grobu, oni lijevo i nikada pogledao natrag.
Nažalost za ljude Crystallion, to je bio samo početak. Jer kada se udaljio od Delvagan grobu, kako su oni znaju da sljedeće noći Delvagan bi se vratili u Crystallion zajedno sa svojom novom vojskom Undead branitelja? To je bio početak prvog Vampire Clan znati kao starješina. Gradonačelnik Grayden je bio očajan zbog gubitka većinu svog grada, kada koji treba vratiti, ali Krelon na tamnom i vjetrovitoj noći. Krelon koristi gradonačelnika Grayden je očaj da ga manipulirati u biti njegov sljedeći laboratorijski štakor. Za Krelon našao skrivene plazma energija u krvi Wolf. Wolf je stvorenje noći, a Krelon proveo nekoliko tjedana spajaju krv Wolf s onom gradonačelnika Grayden. To je kako prvi Lycan nastao, dajući gradonačelnik Grayden sposobnost da promijeni po volji u pola čovjek, pola vuk stvorenje s nevjerojatnom snagom i spretnošću.

Ta stvorenja, ispunjenih bijesom i nasiljem, uskoro će postati dostojan protivnik za vampira u pustari. Grayden proveo prvu noć da ubijaju i okreće nekoliko građani i da ih povučete na Mt. Ravania u pustoši U'Moria. Ona je ovdje da njegovi žrtve dijele njegovu sudbinu i formirali prvi Lycan klana, Rage. Tijekom vremena, dvije nove rase počeo raditi zajedno i počeli mali Township poznat kao Millstown. To je počelo napredovati sve dok jednog kobnog dana kada je nezamislivo dogodilo. Dva ljubitelji Lycan i Vampire bili s djetetom, a to dijete će biti početak još jedne nove rase. Hibridni od dva. Kao što je to bilo zabranjeno, to potaknula bijes i negodovanje između vampira i Lycans, koji je započeo veliki Undead rat. Mnogi Vampiri i Lycan ubijeno je u ovom ratu dok konačno primirje je napravio. Kako sve više Hibridi nastao kroz godine, oni također, počeo svoje klanova.
Negdje nakon rata, Millstown rasla te je preimenovana Melania. Grad kulom iznad ostatka i bez ljudskih bi usudio Melania. Jer ako jesu, oni su hrana! Dobrodošli na Melania, moj prijatelj! Odaberite svoje rase i početi Vaše putovanje u Melania i povijesti. Hoće li vaš put biti mira ili rata? Možete odabrati.
ako hoćete da igrate popunite ovo
ime:
spol:
dob:
ja sam vampir/vukodlak/hibrid:
moć:
moj lik dolazi u komentaru
25. veljača 2013
u187940
u187940
popravak
ime: