u47183
u47183
koji je vama bolji??

koje vam je kino bolje???

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

28. svibanj 2011
u47183
u47183
cnestar
28. svibanj 2011
u56371
u56371
nisam bila u cineplexu
28. svibanj 2011
cineplexx je puno bolji. Cinestar je samo razvikan jer je dosad bio jedini i tako se i ponašaju. U Cineplexxu su puno profesionalniji i ljubazniji. To sam čula i od puno drugih.
25. lipanj 2011
u47183
u47183
da, ali u cinestaru je veće platno i oštrija slika. istina da su u cineplexxu ljubazniji, ali meni je bolji cinestar...
25. lipanj 2011
U cinestaru reklame traju sto godina, skuplji su i imaju stalno tehničkih poteškoća, filmovi kasne, stanu usred prikazivanja i slično. Nisam baš primjetila da je oštrija slika. Meni je bitnije gostoprimstvo i kompletan ugođaj. Stvarno se trude u Cineplexxu, oni su moj izbor za dalje i za preporuku
06. srpanj 2011
Meni je bolje u Cineplexxu. Osoblje je ljubaznije, blagajne za ulaznice su odvojene od onih za hranu i piće, imaju i kafić u kojem je dozvoljeno pušenje.

Što se oštrine slike tiče morate uzeti u obzir da su neki filmovi digitalni, a neki su još uvijek na starom filmu koji se lako izliže, tako da se uspoređivati mogu jedino digitalni filmovi s digitalnima i obični s običnima.

U Cineplexxu ima više dvorana s velikim platnima dok je u Cinestaru ta jedna velika, a sve ostale su po kvadraturi platna manje od onih u Cineplexxu.

Također, u Cineplexxu stalno nešto dijele, bilo ulaznice, bilo slikovnice za djecu, dvd-e i slične sitnice.

U Cinestaru nisam dobila ni onaj gratis dvd jer ga se nisam sjetila sama tražiti, a kad sam se sjetila poslije 10 minuta ispalo je da lažem i da sam ga dobila pa valjda hoću još jedan.

Uglavnom, jedan veliki plus za Cineplexx!
21. kolovoz 2011
Pa.....Ja sam bila u cinestaru i općenito mi se sviđa!!!!

A u cineplexx-u slika nevalja (

možda CINESTAR
02. listopad 2011
cineplexx
10. listopad 2011
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg