u170987
u170987
Vjerojatno ste svi već vidjeli teme poput ''Da'l da izbrišem profil???'' ''Brišem profil'' i tako dalje.Ovdje možete napisati svoje mišljenje o takvim osobama i jeste li vi ikada tako nešto napravili.Znam da se neki ne slažu samnom u vezi ovoga,ali je jednostavno iritantno.Mislim,ako brišeš račun nebi trebao to razglasiti cijelom Netu.Po meni je uredu to napisati naj frendovima,jednostavno da to prihvate.Ali raditi forume...NOT NORMAL.U svakoj forum temi(takve vrste) piše nešto kao: ''Dragi prijatelji,brišem profil.Žao mi je zato i stvarno mi je teško,stvarno stvarnoo mi je žao.Ali prihvatite too :'(''.Onda svi u komenatare pišu ''Ne,caree!Ne briši profil!''.Najednom,pojavi se hate-komentar kao naprimjer ''Ma,briši.Ionako si nas svih živcirao''.Onda se odjednom vlasnik teme počne svađati sa ovim koji ga je uvrijedio i na kraju donese zaključak da ne briše profil.I ispadne da tema ima 200 bezveznih stranica.

Jeste li i vi ikada napravili takvu forum temu?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

24. ožujak 2014
O tome nisam nikad razmisljala I nadam se da necu ne zelim to
24. ožujak 2014
Ali kao da zelim brisat prof
24. ožujak 2014
u170987
u170987
Brisanje profila nije brisanje računa.Mogli bi to shvatiti...
24. ožujak 2014
Osobe nek to rade. Neka ga slobodno obrišu to mogu bit samo jedne obične idiotske ''face'' koje to kao rade da dobiju više fanova...pihh..kao da su popularne da bi im više ljudi govorilo ''Ne,molim te ne odlazi!'' i te stvari,daj molim te da se pita mene svi obrišite profil mami će te zatrebat više...
24. studeni 2015
BTW ajte prat aute,to je nešto šta sam ja radila prošle godine,kupila sam novi gum i imam veliki auto,ajdete pokušajte to napravit bolje je od Instagrama,a ništa mi nije bolje od Instagrama.
24. studeni 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg