imamo dnu curu u razredu koja hoda ko beba jer se gega i diže noge ko vojnik i i onda se ona sad mi ju zovemo beba i ona se osvečuje pa nemože pa priča kako ju mama i tata nisu učili hodati i pričati da je kao sama naučila i da priča sa tankim glasom ko neka mala curica a kad hoda mlatara rukama naprejed nazad 1000 na sat al meni nekad zna b it žao nje jer nju mrze od 1 razreda bez razloga tako da mi je nekad zna bit žao ali nekad zna stvarno bit dosadna P.S ona ima asmu i celijakliju pa nesmije jesti obično brašno.
20. veljača 2013
ta curica je pala na šljunak
20. veljača 2013
u207472
u207472
Astmu i calijakiju? Grozno

Meni su mislili da imam celijakiju, ali ispostavilo se da imam neku drugu bolest P:

---

Ja pod satom uopće ne slušam što profesori govore ; samo crtam. I danas profesor je išao po imeniku i čitao tko je sve odgovarao. DOđe on do mene i kaže:
- ....... (moje prezime)-

A ja se ustanem brzo i kažem "MOlim?" svi su mi se smijali
20. veljača 2013
hhahahahahahahhah ali to ti nije pametno ja samo pod glazbenim crtam dok učiteljica ne dođe
20. veljača 2013
u207472
u207472
Znam, ali ja sam ovisna

Evo dodajem neke svoje crteže u glaeriju. Nacrtala sma i sebe, ali nemogu naći tu sliku
20. veljača 2013
super tema
04. ožujak 2013
u198159
u198159
nikky pročitala sam tvoju "blamažu" mislim da te nije trebalo biti sram, svatko ima neki svoj stil znaš netko voli nositi haljine,netko je više sportski tip,a neki nemaju mašte pa samo kopiraju modu, nemaju svoj stil, tako da mislim da te uopće nije trebalo biti sram
04. ožujak 2013
hvala nataja ah maya ja više volim biti u poderanim trapkama
04. ožujak 2013
ja nosim najvise majce trenerke dukserice i helanke a ponekad i tunike i retko haljine a uopste nenosim suknje i farmerke a od obuce najvise mosim cizme i patike
04. ožujak 2013
u198159
u198159
nikky, to je uredu ,tvoj stil
04. ožujak 2013
a daaaaj vito vito nemoj pisat gluposti
04. ožujak 2013
ej to je super sad se me vuk poljubiti
04. ožujak 2013
hahahahhahaahahahahahh
04. ožujak 2013
pa staaaaaaaaaaaaaaa
04. ožujak 2013
pa niss sam mi je smjesno
04. ožujak 2013
u141993
u141993
Evo jedne:

Ja sma išla na trening.Došla sma u dvoranu i krenuli smo raditi vježbe.Ja sma bila iu redu negdje prikraju.Morali smo uraditi *trouble twist*().
Došao je red i na mene.Zaskočila sma trampolinu i uradila dva.Krenula sma treći,ali nisma imala prostora,pa sma se prostrla po podu().
Čak mi se trener smijao,ali on se ne smije.
05. ožujak 2013
hahahahah šta treniraš?
05. ožujak 2013
u141993
u141993
Ritmičku / gimnastiku
05. ožujak 2013
ajmeeeeeeeeeeeeeeeeee blago tebi meni je to želja od malih nogu ali živim u malom gradu (kutina) a tamo nema gimnastike stvarno sam tužna neki dan sam se rasplakala zato što nemogu trenirati gimnastiku ali ja svaku veče vježbam mušku i žensku špagu stoj na rukama hodanje na rukama i mosta ( sve to znam) i osječam se kao gimnastičarka i baš sam građena za nju jer sam visoka mršava i gomenasta i uz to sam jako brza i najbrža u razredu nemoj misliti da se hvalim ali jako to želim
05. ožujak 2013
i najbolji blam jeeee...... od andica01 prvi blam kad se ona osvetila
05. ožujak 2013
u141993
u141993
Da,najbolji blam od adnica01
05. ožujak 2013
ajde pišite trebaju još 10 ili 20 blamova pa onda ocjenjujem koji je naj bolji
05. ožujak 2013
padala je kiša.ja sam trčo iz škole da stignem na autobus.poskliznuo sam se i pao ko kruška.cijela škola mi se smijala
10. travanj 2013
hahhahah taj ti je dobar!!
10. travanj 2013
Evo jedan moj.Neki več znaju ja nemam FB
10. travanj 2013
Evo jednan moj.Neki več znaju ja nemam FB.I moja mama je mene slikala dok sam ja išla još u 1 razred. i stavila je te slike na FB ali samo da znate kakve su to slike grozno.Jednom sam se kupala u mom bazenu s frendicama i poslje nismo znale šta da radimo i onda smo mami uzele največe plastične vrečice napravile od njih haljine i tak hodale po kući.I naravno mama nas je slikala i stavil to na FB.sva sam se osramotila
10. travanj 2013
Ja se stalno blamiram, ali ovo jee...
Išla sam na rođendan jednog mog prijatelja, išli smo u kino. Bilo je dosta i mojih prijateljica, super nam je bilo. Kupili smo karte i čekali jednom malom kafiću u kinu da film počne.. Malo smo uranili tako da smo se zadržali u kafiću . Ugl. bilo je puno ljudi unutra i konobar nije stigao da spremi naš stol, i ma stolu je bila neka čaša vode. Pošto su svi moji prijatelji budale, u čašu su sasuli 2 smeđa i 3-4 bijela šećera i dali izazov da neko to proba. Ja sam zakolutala očima i otišla u WC, a kad sam se vratila gotovo su svi već probali tu mješavinu i frendice su mi rekle kakav je ukus, pa sam i ja probala.. Jedan je moj prijatelj primjetio da sam krenula da pijem, a onda je povikao NEEEEEEE ali ja sam već popila nekoliko gutljaja. Digla sam pogled i pitala 'Šta je bilo?' a on je rekao da je on pljuno u čašu.. Svi su se smijali a meni je došlo da se ispovraćam, izgubila sam volju za filmom
10. travanj 2013
ajooooooj hahahahah bože jadna ti
11. travanj 2013
Da ali zar nije bilo lijepo što ju je prijatelj spasio, a njezine frendice su rekle da popije msm da je okus super a vjerovatno su vidjele da je pljunuo! to nije OK OD NJIH, BAREM MISLI
11. travanj 2013
Ja sam s tim frendicama dobro posvađana sad (ne zbog toga)
Srećom da je to bilo prije godinu dana pa se niko ne sjeća
11. travanj 2013
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi