U ovoj biznis igri slash strategiji, imate svoju kompaniju, biznis ili šta.
Ne možete krenuti sa proizvodim milijardu tipkovnica najnovijih mogu gađati svemirce.
Krenete sa jako malo, sa doslovno dna, i onda se penjete na vrh tržišta.
Možete odabrati državu u kojoj radite biznis.
Godina je 1970., 1 stranica je 1 godina, i nema goddmodanja.
Prijava:
Ime
Prezime
Država
Ime kompanije
29. srpanj 2018
Ime: Alfred
Prezime: Meyer
Država: Zapadna Njemačka
Ime kompanije: MeyerCom
29. srpanj 2018
Gam109
Gam109
Ime: Joseph
Prezime: Damjanovič
Država: SSSR
Ime kompanije: Žnjpsi
29. srpanj 2018
Gam109
Gam109
Potepo sam se na kamen i došao na ideju da stvorim prijenosni telefon.
29. srpanj 2018
Gam109
Gam109
Nitko mi nije htio pomoći i mislili su da sam idiot...
Morao sam sam krenuti u novu budućnost i stvaranje prijenosnog telefona
29. srpanj 2018
Meyer rođen u Bavarskom selcu preseljava se sa očeve farme kraj Minhena u Frankfurt sa samo 800 eura( koristiti ću euro kao središnju valutu ). Preselio se u stričev stan na periferiji Frankfurta. Stric mu je još vojnik Zapadnonjemačke Armije. Meyer ima 24 godine, a po struci je inžinjer.
29. srpanj 2018
Ime: Roberto
Prezime: Dragochi
Država: Italija
Ime kompanije: ItalyCom
29. srpanj 2018
ItalyCar*
29. srpanj 2018
Meyer odlučuje započeti biznis, u Frankfurtu tzv. poslovnom centru Njemačke.
Meyer se upisuje na sate poslovanja i biznisa, i plaća 49% stanarine u apartmanu njegovog strica.
29. srpanj 2018
Ime: Kane Fukumoto
Drzava: Japan
Ime kompanije : NineTechnology (NineTech, cita se Najntek)
29. srpanj 2018
Roberto se preselio iz sela na Siciliji u Napoli. Kupio je stan na rubu grada i ima samo 500 eura. Roberto je po struci automehaničar.
29. srpanj 2018
Meyeru na satima biznisa predaje Georg Koch, bivši profesor ekonomije stricu Meyera. Meyerov stric Hans ima neke veze u vojsci.
29. srpanj 2018
Yoone prije nego što me opet blokiraš, daj mi da napišem još 5 poruka na ovoj igru uloga!

I ja naišo na žicu...
I spojio plavu žicu s crvenom žicom...
i napravio masku za mobitel...
I yoon je pojeo govno...
ups...
Ja sam stvorio mobitel, A VI SE POŽDERITE HAHAHA

Sad me možeš blokirati
29. srpanj 2018
zapravo te ne mogu, pozdrav
29. srpanj 2018
Kako ne možeš???

BLOKIRAJ ME KAD TI KAŽEM!!!
29. srpanj 2018
Kane Fukumoto je zavrsio Srednju skolu za Elektricara
Skupljao je novce dugo vremena te se iz malog gradica nedaleko od grada Sendai preselio u Yokohamu u jednosobni stan
Poceo je raditi kao Elektricar , skupio je nekoliko stotina eura i odlucio pokrenuti mali biznis
Stvorio je firmu NineTechnology
Proizvodi kablove za lampe
29. srpanj 2018
Roberto nema mnogo para pa odlučuje napraviti biznis sa rabljenim autima. Roberto misli da će uskoro u Italiji biti teško kupiti novi auto
29. srpanj 2018
Meyer naučava mnogo o biznisu i poslovnim pravilima Frankfurta. Upoznava radnika iz Hrvatske također inžinjera na satovima, Damira Vekitcha( Germanizirano prezime ). Vekitch mu predlaže da zajedno idu na satove.
29. srpanj 2018
Meyerovi satovi završavaju, više ne može osigurati novčano ostale satove.
Koch, njegov profesor mu je predložio da uzme još par satiju, da je na testovima bio odličan.
Meyer uz pozajmicu strica od par stotina eura, uzima još par satiju kako bi usavršio znanje.
On i Vekitch idu zajedno na satove. Vekitch razmišlja o odlasku na Goethe Univerzitet u Frankfurtu.
29. srpanj 2018
Kane zaposljava trojicu ljudi
Firma postaje poznata u kvartu
Kane proizvodi kablove te popravlja kablove i slicno po kvartu
29. srpanj 2018
Roberto ko lokalnog švercera Josipa Draže,Albanca,kupuje rabljeni auto iz 1960. za samo 300 eura. Roberto ga planira prodati za 500 ili 600 eura.
29. srpanj 2018
Meyer od 10 satiju što je još uzeo 5 uzima za dodatne inžinjerske sate prakse. Vekitch i on se kontaktiraju.
29. srpanj 2018
Meyer otkriva u Frankfurtu veliku srpsko-hrvatsku dijasporu, u novinama čita da je uhićen poznati inžinjer srpskog i slovenskog podrijetla, Vekan Damrač. Radio je za vojsku i dizajnirao motore. Meyeru na um pada ideja da pita strica da li vojska treba ikave dizajne ili prototipe.
29. srpanj 2018
Roberto je uspio prodati auto za 550 eura iako ne vrijedi ni 100.
Pokreće posao sa Josipom Dražom.
29. srpanj 2018
Josip šverca aute iz Jugoslavije,a Roberto ih prodaje. Dosta su jeftiniji od drugih jer većini ne rade kočnice ili se ne mogu otvoriti vrata.
29. srpanj 2018
Stric kaže kako su u Njemačko Vojsci tj. Bundeswehru, potrebni elektrotehničari, mehatroničari i inžinjeri. Meyer traži još prakse, pa u potrazi za početnim kapitalom uz pomoć Kocha, nailazi na garažu gdje se popravljaju auti koja traži mlade radnike. Meyer na aplikaciji za posao je dobio posao i počinje raditi u biznisu koji se zove " Kod Johana ".
29. srpanj 2018
u NineTech firmi ima 4 radnika ukljucujuci Kaneta
Kanetu tata salje nesto novaca, kane prodaje svoje stare stvari i od novaca koje je zaradio unajmljuje Poslovni prostor od 30 kvadrata
Kod njega rade 3 stara elektricara za placu od 100 eura
Kane ce u svojoj kuci uciti dvojicu srednjoskolaca koji idu u srednju elektricarsku skolu
Kane ce dobijati 50 eura od svakog srednjoskolca svaki mjesec
29. srpanj 2018
U prvom popravljanju, uspješno popravlja kvarove ispod haube, poput motora.
Johan Statter, mu nudi početnu plaću za jedan manji popravak 40 eura a za veći popravak 100 eura. Alfred prihvaća.
29. srpanj 2018
U Napoliju ima mnogo siromašnih Albanaca kojima Roberto prodaje aute. Za svako auto on i Josip zarade 10-20 eura.
29. srpanj 2018
Statter na preporuku Meyera zapošljava Damira Vekitcha. Vekitch i Meyer su jedini radnici " Kod Johana " koji se sada zove " Kod Stattera ". Veće popravke uglavnom Statter popravlja, osim kada ga nema onda Meyer.
Meyer zaradio oko sveukupno 90 eura do sada, jer Statter nailazi na financijske probleme.
29. srpanj 2018
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg