(Kao prvi, neka se javi na ovu temu svatko tko je bar malo igrao agar io na party modu, hvala)
Danas ja igram agar.io, i nakon nekog vremena(10 ili 20 minuta) skužio sam da sam u last man standing. Igram ja sad, i skužim ja da svi likovi nestaju ali da ih nitko nije pojeo(ja koliko sam gledao agar io gejmere nikad se ne disconektaš u lms). I nas dvojica ostanemo i skupljamo masu za borbu i on mene diskonecta. Potpuno sam bio pobjesnio, jer je to je nemoguće u lms. Jeli to bio hack ili nešto drugo???? Podijelite svoja mišljenja ovdje.

Jeli to bio hack?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

18. veljača 2017
Ja mislim da je bio hack
18. veljača 2017
lol no one cares
18. veljača 2017
So wtf?
18. veljača 2017
u255376
u255376
Obojica ste se diskonektovali,jer se server ugasio pre nego sto ste se ubili.
21. svibanj 2017
jbg to mi je bila nesreća prestao sam agar krenuo sam cell.sh ali to mi je bio jedini put da sam imao priliku da imam last man standing
21. svibanj 2017
u255376
u255376
A ne igram ni ja vise Agar,jebeni Albanci i Alžirci timuju u FFA...
21. svibanj 2017
hahahhah lol ja sam igrao isprva na ffa
onda party igrao sam na partyu oko 7-8 mjeseci ali nikad nisam uživao u pravoj masi pa sam otišao u cell.sh gdje dobivam ogromnu masu ako hoćeš pogledaj mi slike
22. svibanj 2017
Mora da je bio hack, meni se to jednom desilo i posle toga sam mjesec dana bio izgubljen u svojim mislima i depresivan, ovakva stvar nije normalna i trebala bi se ukloniti. Zar ce moja djeca sjutra da prozivljavaju iste traume kao ti i ja. Stvarno nije reaLno
01. studeni 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg