Adam i ekipa nisu mogli sami smisliti plan. To je bila previše ozbiljna stvar,a oni nisu bili toliko dobri u tome. Za to im je trebao najveći mudrac cijele regije. Taj mudrac je bio N.Origigi. Tako su Adam i ekipa došli u njegovu kolibicu,a dočekao ih je N.Origigiev šegrt Damir. Na njega Origigi nije prenio svu svoju mudrost,ali ga je poučio o kamenjarkama. I tako je Damir pričao dok je Origigi bio zauzet sa starješinama u sobici. Napokon su izašli bradati starci. To su bili redom: Dado prvi od pet,Đepar,Mižog,Pablo i Hištor(iako se Hištoru nisu toliko sviđale Origigijeve mudrolije). Origigi je Adama i ekipu primio i smjestio u sobicu. Dobio je pozornost ekipe. Onda je počeo pričati kako je cijeli život smišljao najsavršeniji plan za prebacivanje vlasti. Origigi ga nije mogao izvršiti sam(neaktivnost mu je utjecala na kosti). I tako je pričao i pričao(i bilo je genijalno),a Tomi je nešto shvatio. Origigijev plan nije bio za točan broj koliko ih je bilo u ekipi,nego bi se oni rasporedili prije izvršenja plana. Tako mu se sve posložilo. Ima voljnu ekipu i dobar plan za svrgavanje Ota,a Adam mu ni ne treba.
(KRAJ TREĆEG CHAPTERA)

Tomi u trenutku kad je sve shvatio:
12. svibanj 2019
13. svibanj 2019
Primjedba je što je ovo klikbejt, ništa se ne bi bitno promjenilo da nije ovog čaptera

OĆEMO ČETVRTI ČAPTER
13. svibanj 2019
Namješteno ko evrovizija
14. svibanj 2019
Sviđa mi se kako tomi izgleda koda je radio na baušteli,a nagano bi bio bolji duh u aladinu od wila smitha
14. svibanj 2019
djelo ukradeno lično iz pikasove privatne kolekcije
16. svibanj 2019
Tomi je baš ružan
16. svibanj 2019
OČEMO 4. čapter
20. svibanj 2019
Da me nije pohvalio i da mi nije prije objavljivanja prvog dijela opisao prvi dio bojkotiro bi mu seriju
20. svibanj 2019
Ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg