Nakon neuspjesnih evropskih igara odlucih da napravim ponovo nove igre,ali ovaj put ce biti malo realisticnije jer ce igraci ucestvovati kao i na EI tj. pravi igraci koji su ucestvovali na EI ucestvovace i u tim disciplinama pa evo liste drzava:
(3243) - broj igraca u drzavi
Albanija (28 )
Andora (31)
Armenija (25)
Austrija (143)
Azerbejdzan (290) (domacin)
Bjelorusija (152)
Belgija (118 )
Bosna i Hercegovina (56)
Bugarska (127)
Hrvatska (106)
Kipar (23)
Ceska Republika (130)
Danska (65)
Estonija (58 )
Finska (106)
Francuska (250)
Gruzija (105)
Njemacka (270)
Velika Britanija (160)
Grčka (138 )
Madjarska (201)
Island (19)
Irska (62)
Izrael (141)
Italija (287)
Kosovo (18 )
Letonija (67)
Lihtenstajn (10)
Litvanija (74)
Luksemburg (61)
Makedonia (45)
Malta (61)
Moldavija (87)
Monako (6)
Crna Gora (55)
Holandija (120)
Norveska (57)
Poljska (212)
Portugal (100)
Rumunija (147)
Rusija (359)
San Marino (18 )
Srbija (134)
Slovacka (178 )
Slovenija (83)
Spanija (215)
Svedska (75)
Svicarska (130)
Turska (191)
Ukrajina (246)

Takmicice se u raznim sportovima,a za prijavu trebate ispuniti samo jednu stvar,a to je

Drzave (1-7) :

Kod Drzava ne mozete uzeti tipa Rusiju, Azerbejdzan, Njemacku, Francusku, V. Britaniju, Spaniju, Italiju;vec morate uzeti jednu jacu i malo slabije zemlje ugl. ako pogrjesite ja cu vas ispraviti.

PRIJAVLJUJTE SE!!!
15. lipanj 2015
PORTUGAL
15. lipanj 2015
PORTUGAL,NJEMACKA,SRBIJA,HRVATSKA,SPANIJA,SVEDSKA,POLJSKA
15. lipanj 2015
DRZAVE KOJE SU OSTALE:

Albanija (28 )
Andora (31)
Armenija (25)
Austrija (143)
Azerbejdzan (290) (domacin)
Bjelorusija (152)
Belgija (118 )
Bosna i Hercegovina (56)
Bugarska (127)
Kipar (23)
Ceska Republika (130)
Danska (65)
Estonija (58 )
Finska (106)
Francuska (250)
Gruzija (105)
Velika Britanija (160)
Grčka (138 )
Madjarska (201)
Island (19)
Irska (62)
Izrael (141)
Italija (287)
Kosovo (18 )
Letonija (67)
Lihtenstajn (10)
Litvanija (74)
Luksemburg (61)
Makedonia (45)
Malta (61)
Moldavija (87)
Monako (6)
Crna Gora (55)
Holandija (120)
Norveska (57)
Rumunija (147)
Rusija (359)
San Marino (18 )
Slovacka (178 )
Slovenija (83)
Svicarska (130)
Turska (191)
Ukrajina (246)
-------------------------------------------------------------------------
Portugal,Njemacka,Srbija,Hrvatska,Spanija,Svedska,Poljska - serbijan games
15. lipanj 2015
Francuska, Itajija,Rusija , Bugarska,Ceska,Finska,Austrija
16. lipanj 2015
DRZAVE KOJE SU OSTALE:

Albanija (28 )
Andora (31)
Armenija (25)
Azerbejdzan (290) (domacin)
Bjelorusija (152)
Belgija (118 )
Bosna i Hercegovina (56)
Bugarska (127)
Kipar (23)
Ceska Republika (130)
Danska (65)
Estonija (58 )
Francuska (250)
Gruzija (105)
Velika Britanija (160)
Grčka (138 )
Madjarska (201)
Island (19)
Irska (62)
Izrael (141)
Italija (287)
Kosovo (18 )
Letonija (67)
Lihtenstajn (10)
Litvanija (74)
Monako (6)
Crna Gora (55)
Holandija (120)
Norveska (57)
Rumunija (147)
San Marino (18 )
Slovacka (178 )
Slovenija (83)
Svicarska (130)
Turska (191)
Ukrajina (246)
-------------------------------------------------------------------------
Portugal,Njemacka,Srbija,Hrvatska,Spanija,Svedska,Poljska - serbijan games
Rusija,Luksemburg,Makedonija,Malta,Moldavija,Austrija,Finska - ProChelseaMenツ
16. lipanj 2015
velika britanija francuska i italija
16. lipanj 2015
belgija bosna svicarska ukrajina
16. lipanj 2015
onda izbacujem veliku britaniju a ubacijem sloveniju
16. lipanj 2015
DRZAVE KOJE SU OSTALE:

Armenija (25)
Azerbejdzan (290) (domacin)
Bjelorusija (152)
Bugarska (127)
Kipar (23)
Ceska Republika (130)
Danska (65)
Estonija (58 )
Francuska (250)
Gruzija (105)
Velika Britanija (160)
Grčka (138 )
Madjarska (201)
Island (19)
Irska (62)
Izrael (141)
Italija (287)
Kosovo (18 )
Letonija (67)
Lihtenstajn (10)
Litvanija (74)
Monako (6)
Crna Gora (55)
Holandija (120)
Norveska (57)
Rumunija (147)
San Marino (18 )
Slovacka (178 )
Slovenija (83)
Turska (191)
-------------------------------------------------------------------------
Portugal,Njemacka,Srbija,Hrvatska,Spanija,Svedska,Poljska - serbijan games
Rusija,Luksemburg,Makedonija,Malta,Moldavija,Austrija,Finska - ProChelseaMenツ
Albanija,Andora,Italija,Belgija,BiH,Svicarska,Ukrajina - borna510_cool
16. lipanj 2015
_7_
Francuska
Grčka
Danska
Crna Gora
Nizozemska
Velika Britanija
Irska
Azerbajdžan
Rumunjska
Italija
16. lipanj 2015
DRZAVE KOJE SU OSTALE:

Armenija (25)
Bjelorusija (152)
Bugarska (127)
Ceska Republika (130)
Estonija (58 )
Francuska (250)
Gruzija (105)
Velika Britanija (160)
Grčka (138 )
Madjarska (201)
Izrael (141)
Letonija (67)
Litvanija (74)
Holandija (120)
Norveska (57)
Rumunija (147)
San Marino (18 )
Slovacka (178 )
Slovenija (83)
Turska (191)
-------------------------------------------------------------------------
Portugal,Njemacka,Srbija,Hrvatska,Spanija,Svedska,Poljska - serbijan games
Rusija,Luksemburg,Makedonija,Malta,Moldavija,Austrija,Finska - ProChelseaMenツ
Albanija,Andora,Italija,Belgija,BiH,Svicarska,Ukrajina - borna510_cool
Azerbejdzan,Danska,Crna Gora,Irska,Monako,Francuska,Lihtenstajn,Island,Kipar,Kosovo-_7_ (on je dobio 10 drzava zato sto je dobio slabije drzave i zato sto je VIP)
16. lipanj 2015
u349442
u349442
Holandija (120)
Armenija (25)
Bjelorusija (152)
Bugarska (127)
Ceska Republika (130)
Estonija (58 )
San Marino (1
16. lipanj 2015
DRZAVE KOJE SU OSTALE:

Gruzija (105)
Velika Britanija (160)
Grčka (138 )
Madjarska (201)
Izrael (141)
Letonija (67)
Litvanija (74)
Norveska (57)
Rumunija (147)
Slovacka (178 )
Slovenija (83)
Turska (191)
-------------------------------------------------------------------------
Portugal,Njemacka,Srbija,Hrvatska,Spanija,Svedska,Poljska - serbijan games
Rusija,Luksemburg,Makedonija,Malta,Moldavija,Austrija,Finska - ProChelseaMenツ
Albanija,Andora,Italija,Belgija,BiH,Svicarska,Ukrajina - borna510_cool
Azerbejdzan,Danska,Crna Gora,Irska,Monako,Francuska,Lihtenstajn,Island,Kipar,Kosovo-_7_ (on je dobio 10 drzava zato sto je dobio slabije drzave i zato sto je VIP)
Holandija,Armenija,Bjelorusija,Bugarska,Ceska, Estonija,San Marino - _MrDr_
16. lipanj 2015
Portugal,Njemacka,Srbija,Hrvatska,Spanija,Svedska,Poljska - serbijan games
Rusija,Luksemburg,Makedonija,Malta,Moldavija,Austrija,Finska - ProChelseaMenツ
Albanija,Andora,Italija,Belgija,BiH,Svicarska,Ukrajina - borna510_cool
Azerbejdzan,Danska,Crna Gora,Irska,Monako,Francuska,Lihtenstajn,Island,Kipar,Kosovo-_7_ (on je dobio 10 drzava zato sto je dobio slabije drzave i zato sto je VIP)
Holandija,Armenija,Bjelorusija,Bugarska,Ceska, Estonija,San Marino - _MrDr_
Madjarska,Velika Britanija,Izrael,Grčka,Slovenija,Norveška - !Star☺Cola! (prijavio se preko chata)
Turska,Slovacka,Rumunija,Gruzija,Letonija,Litvanija - Darkness M. (Rezervisano)
16. lipanj 2015
DAN 0:
-Sinhronizovano plivanje
-Vaterpolo
-Otvaranje EI
16. lipanj 2015
Sinhronizovano plivanje DUET - kvalifikacije:
1. Maja Kolacev/Dejana Trifkovic (BiH) 21.354 -24- PF
1. - redni broj
Maja Kolacev/ Dejana Trifkovic - imena takmicara
(BiH) - drzava
21.354 - Rezultat
-24- - Mjesto
PF - Kvalifikovan u Polufinale

1.Aviv-Lea Bublil / Gal Litman (ISR) 63.6066 -18-
2.Sarka Kocianova / Marie Vlasakova (CZE) 75.6347 -13- PF
3.Petra Durisova / Diana Miskechova (SVK) 68.1249 -16- PF
4.Tatyana Nikitina / Yekaterina Valiulina (AZE) 86.0020 -8- PF
5.Maria Kirkova / Mihaela Peeva (BUL) 81.3743 -9- PF
6.Noemi Carrozza / Laila Huric (ITA) 61.4617 -20-
7.Wiktoria Grabowska / Swietlana Szczepanska (POL) 71.9628 -15- PF
8.Bregje de Brouwer / Noortje de Brouwer (NED) 61.6035 -19-
9.Jodie Cowie / Genevieve Randall (GBR) 97.6261 -2- PF
10.Adel Fodor / Viktoria Harcsa (HUN) 76.8135 -11- PF
11.Hanna Shulhina / Dominika Tsyplakova (BLR) 80.5671 -10- PF
12.Lara Mechnig / Marluce Schierscher (LIE) 91.8547 -3- PF
13.Yana Nariezhna / Yelyzaveta Yakhno (UKR) 86.3337 -7- PF
14.Anna-Maria Alexandri / Eirini-Marina Alexandri (AUT) 90.2313 -6- PF
15.Maxence Bellina / Maria Piffaretti (SUI) 91.4360 -4- PF
16.Valeriya Filenkova / Daria Kulagina (RUS) 90.5866 -5- PF
17.Charlotte Tremble / Laura Tremble (FRA) 76.2419 -12- PF
18.Giana Gkeorgkieva / Athanasia Tsola (GRE) 71.9823 -14- PF
19.Julia Echeberria Esquivel / Irene Toledano Carmelo (ESP) 65.5219 -17-
20.Defne Bakırcı / Misra Gündeş (TUR) 98.7438 -1- PF
16. lipanj 2015
Vaterpolo (Ž)

GRUPA A:

Nizozemska 23:2 Izrael
Mađarska 0:7 Njemačka
Grčka 13:13 V. Britanija

GRUPA B:

Španija 23:9 Srbija
Rusija 4:24 Slovačka
Italija 6:26 Francuska

TABELA A:

1.Nizozemska +21 (3)
2.Njemacka +7 (3)
3.Grčka 0 (1)
4.V. Britanija 0 (1)
5.Mađarska -7 (0)
6.Izrael -21 (0)

TABELA B:

1.Francuska +20 (3)
2.Slovačka +20 (3)
3.Španija +14 (3)
4.Srbija -14 (0)
5.Rusija -20 (0)
6.Italija -20 (0)
16. lipanj 2015
NOVA PRAVILA:

-KO KOMENTARISE TEMU MOZE MI POSLATI LINK SVOJE TEME I JA JE OBJAVIM U REKLAMAMA
-KO POSTAVI REKLAMU BEZ DA MI JE POSLAO U CHAT ILI BEZ DA JE ISTA KOMENTIRAO NA TEMI DOBIJA AUTOMATSKI BLOK DO KRAJA EVROPSKIH IGARA
17. lipanj 2015
DAN 1:

-Planinski biciklizam M/Ž (F)
-Karate
-Sinhronizovano plivanje
-Stoni Tenis
-Trijatlon
-Odbojka
-Vaterpolo
-Hrvanje
17. lipanj 2015
Zenski planinski biciklizam
1.Ulfred Nazerali (AZE) 1 39 30 -13-
2.Maaris Meier (EST) 1 37 58 -11-
3.Tereza Hurikova (CZE) LAP -/-
4.Lisa Mitterbauer (AUT) 1 35 39 -7-
5.Esra Kurkcu (TUR) 1 46 03 -21-
6.Kathrin Stirnemann (SUI) 1 33 36 -2- ---------SREBRO--------
7.Jenny Rissveds (SWE) 1 42 35 -16-
8.Andrea Kirasić (CRO) 1 45 50 -19-
9.Monika Žur (POL) 1 36 39 -8-
10.Margot Moschetti (FRA) LAP -/-
11.Jovana Crnogorec (SRB) DNF -/-
12. Linda Indergand (SUI) 1 44 29 -18-
13.Maja Włoszczowska (POL) 1 30 35 -1- NR------ZLATO--------
14.Tina Perse (SLO) 1 42 29 -15-
15.Paula Gorycka (POL) 1 35 20 -6-
16.Sonja Kallio (FIN) LAP -/-
17.Danai Stroumpouli (GRE) 1 40 31 -14-
18.Blaža Klemenčič (SLO) 1 38 39 -11-
19.Perrine Clauzel (FRA) 1 33 08 -3- ----------BRONZA-------
20.Barabara Pirdyukova (CZE) 1 35 16 -5-
21.Lisa Rabensteiner (ITA) 1 37 34 -10-
22.Ekaterina Anoshina 1 37 35 -9-
23.Yena Belomoina (UKR) LAP -/-
24.Eva Lecher (ITA) 1 45 56 -20-
25.Jolanda Neff (SUI) 1 35 09 -4-
26.Joana Monteiro (POR) 1 43 27 -17-

26.Joana Monteiro (POR) 1 43 27 -17-; 26-startni broja;Joana Monteiro-ime i prezime;por-nacijonalnost; 1 43 27-vrijeme na cilju;17-koji je završio na cilju

LAP-nije završio zbog pada
DNF-nije završila/o zbog umora
17. lipanj 2015
PLANINSKI BICIKLIZAM (M):

1. Trinko Liaksovic (KOS) 1:40:25 -1- ZLATO
1.-redni broj
Trinko Liaskovic - Ime i Prezime
(KOS) - Drzava
1:40:25 - vrijeme
-1- - mjesto
ZLATO - medalja
LAP- Nije zavrsio zbog pada
DNF- Nije završio

1. David Rosa (POR) 1:48:59 -24-
2. Abdulkadir Kellec (TUR) 1:49:57 -26-
3. Orkhan Mammadov (AZE) LAP
4.Gerhard Kerschbaumer (ITA) 1:43:11 -8-
5. Emil Lindgren (SWE) DNF
6. Matthias Wengelin (SWE) LAP
7. Andreas Miltiadis (CYP) 1:44:59 -14-
8. Zsolt Juhasz (HUN) LAP
9. Gregor Raggl (AUT) LAP
10. Sven Nys (BEL) 1:41:24 -4-
11. Andrea Tiberi (ITA) 1:52:48 -29-
12. Jeff Luyten (BEL) 1:48:57 -23-
13. Martin Loo (EST) 1:49:42 -25-
14. Michal Lami (SVK) 1:51:36 -28-
15. Christian Helmig (LUX) 1:45:57 -16-
16. Agshin Ismayilov (AZE) 1:45:54 -15
17. Frantisek Lami (SVK) 1:41:30 -5-
18. Aleksa Crncevic (BiH) 1:46:58 -19-
19. Marco Aurelio Fontana (ITA) DNF
20. Dimitrios Antoniadis (GRE) 1:44:57 -13-
21. Marek Konwa (POL) 1:49:57 -26-
22. Jukka Vastaranta (FIN) 1:44:37 -12-
23. Sergio Mantecón Gutiérrez (ESP) LAP
24. Fabian Giger (SUI) LAP
25. Filip Turk (CRO) 1:43:40 -10-
26. Sergji Rysenko (UKR) 1:40:52 -2- SREBRO
27. Sondre Kristiansen (NOR) 1:43:24 -9-
28. Gregor Krajnc (SLO) 1:40:02 -1- ZLATO
29. Jordan Sarrou (FRA) 1:46:53 -18-
30. Michiel van der Heijden (NED) 1:43:03 -7-
31. Shlomy Haimy (ISR) 1:48:00 -21-
32. Lukas Fluckiger (SUI) LAP
33. Lucian Logigan (ROM) LAP
34. Nino Schurter (SUI) 1:41:13 -3- BRONZA
35. Besik Gavasheli (GEO) LAP
36. Hugo Drechou (FRA) 1:46:04 -17-
37. Carlos Coloma Nicolás (ESP) 1:43:46 -11-
38. Arnis Petersons (LAT) 1:54:37 -30-
39. Ondřej Cink (CZE) 1:47:43 -20-
40. Maxime Marotte (FRA) 1:48:54 -22-
41. Demir Mulic (MNE) 1:42:56 -6-
42.José Antonio Hermida (ESP) LAP
43. Anders Bregnhoj Jensen (DEN) DNF


BILANS MEDALJA

1.Slovenija 1(Z) 0(S) 0(B)
2.Ukrajina 0(Z) 1(S) 0(B)
3.Švicarska 0(Z) 0(S) 1(B)
17. lipanj 2015
KARATE - MUŠKARCI

KATE:

GRUPA A:

Hugo Quintero Capdevilla (ESP) 5:0 Christopher Rohde (DEN)
Mattia Busato (ITA) 0:5 Pasi Hirvonen (FIN)
Hugo Quintero Capdevilla (ESP) 5:0 Pasi Hirvonen (FIN)
Pasi Hirvonen (FIN) 0:5 Christopher Rohde (DEN)
Mattia Busato (ITA) 1:4 Christopher Rohde (DEN)
Hugo Quintero Capdevilla (ESP) 3:2 Mattia Busato (ITA)

TABELA A:

1.Hugo Quintero Capdevilla (ESP) 13:2 PF
2.Christopher Rohde (DEN) 9:6 PF
3.Pasi Hirvonen (FIN) 5:10
4.Mattia Busato (ITA) 3:12

GRUPA B:

Mehmet Yakan (TUR) 0:5 Tural Baljanli (AZE)
Minh Dack vu Duc (FRA) 0:5 Adrian Guta (ROU)
Mehmet Yakan (TUR) 4:1 Adrian Guta (ROU)
Minh Dack vu Duc (FRA) 2:3 Tural Baljanli (AZE)
Tural Baljanli (AZE) 2:3 Adrian Guta (ROU)
Mehmet Yakan (TUR) 5:0 Minh Dack vu Duc (FRA)
Mehmet Yakan (TUR) 3:2 Adrian Guta (ROU)

TABELA B:

1.Tural Baljanli (AZE) 10:5 PF
2.Mehmet Yakan (TUR) 12:8 PF
3.Adrian Guta (ROU) 11:9
4.Minh Dack vu Duc (FRA) 2:13

POLUFINALE:

Hugo Quintero Capdevilla (ESP) 5:0 Mehmet Yakan (TUR)
Tural Baljanli (AZE) 5:0 Christopher Rohde (DEN)

BORBA ZA BRONZU:

Mehmet Yakan (TUR) 4:1 Christopher Rohde (DEN)

FINALE:

Hugo Quintero Capdevilla (ESP) 0:5 Tural Baljanli (AZE)

Mehmet Yakan (TUR) - BRONZA
Hugo Quintero Capdevilla (ESP) - SREBRO
Tural Baljanli (AZE) - ZLATO
-KUMITE DO 60 KG

GRUPA A:

Luca Maresca (ITA) 5:3 Halil Marqeshi (ALB)
Matias Gomez Garcia (ESP) 6:7 Firdovsi Farzaliyev (AZE)
Luca Maresca (ITA) 7:10 Firdovsi Farzaliyev (AZE)
Matias Gomez Garcia (ESP) 7:3 Halil Marqeshi (ALB)
Halil Marqeshi (ALB) 6:0 Firdovsi Farzaliyev (AZE)
Luca Maresca (ITA) 7:3 Matias Gomez Garcia (ESP)

1.Luca Maresca (ITA) 19:16 (6) PF
2.Firdovsi Farzaliyev (AZE) 17:19 (6) PF
3.Halil Marqeshi (ALB) 12:12 (3)
4.Matias Gomez Garcia (ESP) 16:17 (3)

GRUPA B:

Sofiane Agoudjil (FRA) 7:4 Marko Antic (SRB)
Evgeny Plakhutin (RUS) 4:4 Emil Pavlov (MKD)
Sofiane Agoudjil (FRA) 1:8 Emil Pavlov (MKD)
Evgeny Plakhutin (RUS) 5:1 Marko Antic (SRB)
Marko Antic (SRB) 0:3 Emil Pavlov (MKD)
Sofiane Agoudjil (FRA) 2:4 Evgeny Plakhutin (RUS)

1.Emil Pavlov (MKD) 15:5 (7) PF
2.Evgeny Plakhutin (RUS) 13:7 (7) PF
3.Sofiane Agoudjil (FRA) 10:16 (3)
4.Marko Antic (SRB) 5:15 (0)

POLUFINALE:

Luca Maresca (ITA) 4:7 Evgeny Plakhutin (RUS)
Emil Pavlov (MKD) 9:2 Firdovsi Farzaliyev (AZE)

BORBA ZA BRONZU / ZLATO:

Luca Maresca (ITA) 3:9 Firdovsi Farzaliyev (AZE)
Evgeny Plakhutin (RUS) 4:7 Emil Pavlov (MKD)

Firdovsi Farzaliyev (AZE) - BRONZA
Evgeny Plakhutin (RUS) - SREBRO
Emil Pavlov (MKD) - ZLATO
-KUMITE DO 67 kg

GRUPA A:

Niyazi Aliyev (AZE) 8:2 Irakli Tkebuchava (GEO)
Manuel Rasero Ruiz (ESP) 6:1 Steven Da Costa (FRA)
Niyazi Aliyev (AZE) 7:3 Steven Da Costa (FRA)
Manuel Rasero Ruiz (ESP) 1:4 Irakli Tkebuchava (GEO)
Irakli Tkebuchava (GEO) 7:3 Steven Da Costa (FRA)
Niyazi Aliyev (AZE) 1:9 Manuel Rasero Ruiz (ESP)

1.Manuel Rasero Ruiz (ESP) 18:7 (6) PF
2.Niyazi Aliyev (AZE) 16:14 (6) PF
3.Irakli Tkebuchava (GEO) 13:12 (6)
4.Steven Da Costa (FRA) 7:21 (0)

GRUPA B:

Burak Uygur (TUR) 1:5 Martial Tadissi Yves (HUN)
Danil Domdjoni (CRO) 8:3 Ricardo Giegler (GER)
Burak Uygur (TUR) 1:3 Ricardo Giegler (GER)
Danil Domdjoni (CRO) 0:5 Martial Tadissi Yves (HUN)
Martial Tadissi Yves (HUN) 4:8 Ricardo Giegler (GER)
Burak Uygur (TUR) 1:4 Danil Domdjoni (CRO)

1.Martial Tadissi Yves (HUN) 14:9 (6) PF
2.Danil Domdjoni (CRO) 12:9 (6) PF
3.Ricardo Giegler (GER) 14:13 (6)
4.Burak Uygur (TUR) 3:12 (0)

POLUFINALE:

Manuel Rasero Ruiz (ESP) 2:3 Danil Domdjoni (CRO)
Martial Tadissi Yves (HUN) 1:10 Niyazi Aliyev (AZE)

BORBA ZA BRONZU/ZLATO:

Manuel Rasero Ruiz (ESP) 7:2 Martial Tadissi Yves (HUN)
Danil Domdjoni (CRO) 4:1 Niyazi Aliyev (AZE)

Manuel Rasero Ruiz (ESP) - BRONZA
Niyazi Aliyev (AZE) - SREBRO
Danil Domdjoni (CRO) - ZLATO
-KUMITE DO 75 kg

GRUPA A:

Rafael Aghayev (AZE) 3:2 Illya Nikulin (UKR)
Ruslans Sadikovs (LAT) 10:5 Erman Eltemur (TUR)
Rafael Aghayev (AZE) 1:4 Erman Eltemur (TUR)
Ruslans Sadikovs (LAT) 2:7 Illya Nikulin (UKR)
Illya Nikulin (UKR) 8:3 Erman Eltemur (TUR)
Rafael Aghayev (AZE) 8:2 Ruslans Sadikovs (LAT)

1. Illya Nikulin (UKR) 17:8 (6) PF
2. Rafael Aghayev (AZE) 12:8 (6) PF
3. Ruslans Sadikovs (LAT) 14:20 (3)
4. Erman Eltemur (TUR) 12:19 (3)

GRUPA B:

Noah Bitsch (GER) 7:5 Logan Da Costa (FRA)
Luigi Busa (ITA) 8:1 Panayiotis Loizides (CYP)
Noah Bitsch (GER) 8:5 Panayiotis Loizides (CYP)
Luigi Busa (ITA) 6:5 Logan Da Costa (FRA)
Logan Da Costa (FRA) 10:3 Panayiotis Loizides (CYP)
Noah Bitsch (GER) 7:6 Luigi Busa (ITA)

1.Noah Bitsch (GER) 22:16 (9) PF
2.Luigi Busa (ITA) 20:13 (6) PF
3.Logan Da Costa (FRA) 20:16 (3)
4.Panayiotis Loizides (CYP) 9:26 (0)

POLUFINALE:

Illya Nikulin (UKR) 3:5 Luigi Busa (ITA)
Noah Bitsch (GER) 3:10 Rafael Aghayev (AZE)

BORBA ZA BRONZA / ZLATO

Illya Nikulin (UKR) 3:9 Noah Bitsch (GER)
Luigi Busa (ITA) 3:10 Rafael Aghayev (AZE)

Noah Bitsch (GER) - BRONZA
Luigi Busa (ITA) - SREBRO
Rafael Aghayev (AZE) - ZLATO
-KUMITE DO 84 kg

GRUPA A:

Nello Maestri (ITA) 0:6 Kamil Warda (POL)
Uğur Aktaş (TUR) 8:1 Alvin Karaqi (KOS)
Nello Maestri (ITA) 9:0 Alvin Karaqi (KOS)
Uğur Aktaş (TUR) 9:8 Kamil Warda (POL)
Kamil Warda (POL) 7:9 Alvin Karaqi (KOS)
Nello Maestri (ITA) 10:2 Uğur Aktaş (TUR)

1. Nello Maestri (ITA) 19:8 (6) PF
2. Uğur Aktaş (TUR) 19:19 (6) PF
3. Kamil Warda (POL) 21:18 (3)
4. Alvin Karaqi (KOS) 10:24 (3)

GRUPA B:

Aykhan Mamayev (AZE) 7:2 Georgios Tzanos (GRE)
Kenji Grillon (FRA) 8:4 Yaroslav Horuna (UKR)
Aykhan Mamayev (AZE) 5:8 Yaroslav Horuna (UKR)
Kenji Grillon (FRA) 4:10 Georgios Tzanos (GRE)
Georgios Tzanos (GRE) 2:6 Yaroslav Horuna (UKR)
Aykhan Mamayev (AZE) 3:8 Kenji Grillon (FRA)

1. Kenji Grillon (FRA) 20:17 (6) PF
2. Yaroslav Horuna (UKR) 18:15 (6) PF
3. Aykhan Mamayev (AZE) 15:18
4. Georgios Tzanos (GRE) 14:17

POLUFINALE:

Nello Maestri (ITA) 3:10 Yaroslav Horuna (UKR)
Kenji Grillon (FRA) 1:7 Uğur Aktaş (TUR)

BORBA ZA BRONZU / ZLATO

Nello Maestri (ITA) 2:10 Kenji Grillon (FRA)
Yaroslav Horuna (UKR) (0)0:0(1) Uğur Aktaş (TUR)

Kenji Grillon (FRA) - BRONZA
Yaroslav Horuna (UKR) - SREBRO
Uğur Aktaş (TUR) - ZLATO
-KUMITE OD 84 kg

GRUPA A:

Slobodan Bitevic (SRB) 10:4 Felipe Reis (POR)
Jonathan Horne (GER) 10:6 Moreno Sheppard (NED)
Slobodan Bitevic (SRB) 0:9 Moreno Sheppard (NED)
Jonathan Horne (GER) 5:0 Felipe Reis (POR)
Felipe Reis (POR) 0:5 Moreno Sheppard (NED)
Slobodan Bitevic (SRB) 5:9 Jonathan Horne (GER)

1.Jonathan Horne (GER) 24:11 (9) PF
2.Moreno Sheppard (NED) 20:10 (6) PF
3.Slobodan Bitevic (SRB) 15:20 (3)
4.Felipe Reis (POR) 4:20 (0)

GRUPA B:

Enes Erkan (TUR) 0:7 Shahin Atamov (AZE)
Martin Nestorovski (MKD) 0:4 Spyridon Margaritopoulos (GRE)
Enes Erkan (TUR) 8:8 Spyridon Margaritopoulos (GRE)
Martin Nestorovski (MKD) 9:0 Shahin Atamov (AZE)
Shahin Atamov (AZE) 0:8 Spyridon Margaritopoulos (GRE)
Enes Erkan (TUR) 5:6 Martin Nestorovski (MKD)

1.Spyridon Margaritopoulos (GRE) 20:8 (7) PF
2. Martin Nestorovski (MKD) 15:9 (6) PF
3.Shahin Atamov (AZE) 7:16 (3)
4.Enes Erkan (TUR) 13:21 (1)

POLUFINALE:

Jonathan Horne (GER) 4:5 Martin Nestorovski (MKD)
Spyridon Margaritopoulos (GRE) 2:8 Moreno Sheppard (NED)

BORBA ZA BRONZU / ZLATO

Jonathan Horne (GER) 2:10 Spyridon Margaritopoulos (GRE)
Martin Nestorovski (MKD) 7:0 Moreno Sheppard (NED)

Spyridon Margaritopoulos (GRE) - BRONZA
Moreno Sheppard (NED) - SREBRO
Martin Nestorovski (MKD) - ZLATO

BILANS MEDALJA U KARATEU:

1.Azerbejdžan 2(Z) 1(S) 1(B)
2.Makedonija 2(Z) 0(S) 0(B)
3.Turska 1(Z) 0(S) 1(B)
4.Hrvatska 1(Z) 0(S) 0(B)
5.Španija 0(Z) 1(S) 1(B)
6.Rusija 0(Z) 1(S) 0(B)
6.Italija 0(Z) 1(S) 0(B)
6.Ukrajina 0(Z) 1(S) 0(B)
6.Nizozemska 0(Z) 1(S) 0(B)
10.Francuska 0 (Z) 0(S) 1(B)
10.Grčka 0(Z) 0(S) 1(B)
17. lipanj 2015
Muski triajtlon
1 Delian Stateff (ITA) 2 31 26 -14-
2 Shachar Sagiv (ISR) 2 33 30 -17-
3 Gustav Iden (NOR) 3 24 06 -46-
4 Vicente Hernández (ESP) 3 19 31 -43-
5 Ciprian Balanescu (ROU) DNF -49-
6 Grigoris Souvatzoglou (GRE) 2 33 23 -16-
7 Andrea Salvisberg (SUI) 3 19 39 -44-
8 Peter Denteneer (BEL) 2 43 31 -28-
9 Aleksandr Latin (EST) 2 30 54 -13-
10 Alexander Iatcenko (AZE) 3 15 33 -39-
11 Philip Graves (GBR) 3 00 05 -31-
12 Oleksiy Syutkin (UKR) 2 34 00 -19-
13 Lucas Jacolin (FRA) 2 25 36 -2- -------------------------SREBRO----------------------------------
14 James Chronis (GRE) 2 36 09 -23-
15 Thomas Bishop (GBR) 3 23 50 -45-
16 Jonas Breinlinger (GER) 2 30 15 -12-
17 David Castro Fajardo (ESP) 3 12 43 -37-
18 Andrejs Dmitrijevs (LAT) 2 37 15 -25-
19 Bob Haller (LUX) DNF -56-
20 Emil Stoynev (BUL) DNF -55-
21 Yegor Martynenko (UKR) 2 37 24 -26-
22 Ivan Ivanov (UKR) 2 43 38 -29-
23 Tomáš Svoboda (CZE) 2 37 29 -27-
24 Gábor Faldum (HUN) 2 22 53 -1- -------------------ZLATO---------------------------
25 Milosz Sowinski (POL) DNF -52-
26 Bence Bicsak (HUN) -2 34 35 -24-
27 Pedro Palma (POR) 3 01 49 -33-
28 Matija Lukina (CRO) 2 36 19 -28-
29 Riccardo De Palma (ITA) DNF -49-
30 Richard Varga (SVK) 3 03 15 -36-
31 Aliaksandr Vasilevich (BLR) 2 34 21 -21-
32 Tautvydas Kopustas (LTU) 2 34 15 -20-
33 Dmitry Polyanski (RUS) 2 27 36 -8-
34 Ognjen Stojanovic (SRB) 3 01 19 -32-
35 Casper Stenderup (DEN) 2 27 48 -11-
36 Amitai Yonah (ISR) 3 15 57 -40-
37 Keith Galea (MLT) 2 33 45 -18-
38 Mateusz Rak (POL) 2 27 05 -9-
39 Gordon Benson (GBR) 2 26 19 -5-
40 Lukas Siska (SVK) 3 15 58 -41-
41 Russell White (IRL) 2 27 13 -7-
42 Kristian Blummenfelt (NOR) 2 26 09 -4-
43 Fernando Alarza (ESP) DNF -51-
44 Domen Dornik (SLO) 2 44 06 -30-
45 João Pereira (POR) 3 13 15 -38-
46 Rostyslav Pevtsov (AZE) 3 01 49 -34-
47 Alexander Bryukhankov (RUS) 2 27 39 -10-
48 František Linduška (CZE) DNF -47-
49 Jonas Schomburg (TUR) DNF -57-
50 João Silva (POR) 2 26 35 -6-
51 Matija Krivec (CRO) 3 02 11 -35-
52 Aaron O’Brien (IRL) DNF -54-
53 László Tarnai (HUN) 3 17 58 -42-
54 Igor Polyanski (RUS) 2 25 59 -3- ---------------------BRONZA---------------------
55 Matthias Steinwandter (ITA) DNF -50-
56 Leo Bergere (FRA) 2 31 59 -15-
57 František Kubínek (CZE) DNF -53-
17. lipanj 2015
Odbojka (Ž)
Grupa A
Italija-Belgia 2-3
Azerbejdzan-Rumunija 3-2
Poljska-Turska 1-3

Grupa B
Srbija-Hrvatska 3-1
Njemčka-Bugarska-2-3
Holandija-Rusija 2-3

Tablica A
1.Turska 1 1 0 3:1 3
2.Belgija 1 1 0 3:2 3
3.Azerbejdzan 1 1 0 3:2 3
4.Rumunija 1 0 1 2:3 0
5. Italija 1 0 1 2:3 0
6.Poljska 1 0 1 2:3 0

Grupa B
1.Srbija 1 1 0 3:1 3
2.Bugarska 1 1 0 3:2 3
3.Rusija 1 1 0 3:2 3
4.Holandija 1 0 1 2:3 0
5.Njemačka 1 0 1 2:3 0
6.Hrvatska 1 0 1 1:3 0
17. lipanj 2015
Vaterpol (Ž)
Grupa A
Izrael-Mađarska 15-24
Velika Britanija-Njemačka 15-25
Grčka-Holandija 25-4

Grupa B
Francuska-Rusija 16-15
Srbija-Slovačka 13-12
Španija-Italija 25-8

Tablica
1.Njemačka 17 (6)
2.Grčka 21 (4)
3.Mađarska 2 (3)
4.Holandija 0 (3)
5.Velika Britanija -10 (0)
6.Izrael -22 (0)

Grupa B
1.Španija +34 (6)
2.Francuska +21 (6)
3.Slovačka +21 (3)
4.Srbija -13 (3)
5.Rusija -21 (0)
6.Italija -37 (0)
17. lipanj 2015
Vaterpol (M)
Grupa A
Rusija-Ukrajina 6-7
Italija-Francuska 5-18
Grupa B
Mađarska-Njemačka 14-1
Azerbejdzan-Rumunija 12-24
Grupa C
Hrvatska-Turska 14-23
Crna Gora-Grčka 6-14
Grupa D
Španija-Malta 24-25
Srbija-Slovačka 6-22

Tablica
Grupa A
1.Francuska +13 (3)
2.Ukraina +1 (3)
3.Rusija -1 (0)
4.Italija -13 (0)

Grupa B
1.Mađarska +13 (3)
2.Rumunija +12 (3)
3.Azerbejdzan -12 (0)
4.Njemačka -13 (0)

Grupa C
1.Turska +9 (3)
2.Grčka +8 (3)
3.Crna Gora -8 (0)
4.Hrvatska -9 (0)

Grupa D
1.Slovačka +16 (3)
2.Malta +1 (3)
3.Španija -1 (0)
4.Srbija -16 (0)
17. lipanj 2015
Triatlon (Z)

1.Maria Czesnik (POL) 2 28 35 -30-
2.Alexandra Razarenova (RUS) DNF
3.Ella Maria Petrini (ITA) 2 16 58 -5-
4.Dora Mester (HUN) 2 20 43 -18-
5.Soffie Hooghe (BEL) 2 20 32 -16-
6.Nicola Spirig (SUI) DNF
7.Lisa Sieburgr (GER) 2 17 15 -6-
8.Hannah Pace (MAL) 2 30 17 -33-
9.Sonja Sekvin (HRV) 2 20 10 -14-
10.Melanie Santos (POR) 2 19 16 -12-
11.Kaidi Kivoje (EST) 2 24 50 -23-
12.Miriam Casillas Garcia (SPA) 2 17 19 -7-
13.Avital Gez (ISR) 2 22 39 -19-
14.Yuliya Yelisratova (UKR) 2 16 05 -3- -------------------BRONZA--------------------------------
15.Ipek Oztosun (TUR) 2 30 40 -34-
16.Hrista Stoyaneva (BUL) DNQ
17.Antonela Manac (RUM) DNF
18.Ivana Kuriackova (SKV) 2 18 22 -10-
19.Eva Skaza (SLO) 2 17 55 -9-
20.Clair Michel (BEL) DNF
21.Inna Ryzhykh (UKR) DNF
22.Romana Gajdosova (SKV) 2 15 49 -2- --------------SREBRO-------------------
23.Anna Ramos (POR) 2 20 19 -15-
24.Elena Danilova (RUS) DNF
25.Tammara Gomez Gairdino (SPA) 2 26 31 -24-
26.Aileen Reid (IRL) 2 26 58 -25-
27.Alessia Orla (ITA) 2 18 23 -11-
28.Danilla Bonnelo Spitarri (MAL) DNF
29.Paulina Koftwica (POL) 2 19 28 -13-
30.Marot Gaberdian (FRA) 2 20 39 -17-
31.Ksenia Levkovska (AZE) 2 29 36 -29-
32.Petra Kurikova (CZE) DNF
33.Zsanett Horwath (HUN) DNS
34.Oleksandra Stepanenko (UKR) 2 24 32 -22-
35.Heather Sellars (GBR) 2 28 15 -29-
36.Theres Mosser (AUT) 2 24 09 -21-
37.Lisa Norden (SWE) DNF
38.Leoni Periult (FRA) 2 27 31 -27-
39.Agneiska Jezrysek (POL) 2 27 39 -28-
40.Anastasia Aborsimova (RUS) DNF
41.Maaike Caelers (NED) 2 17 39 -8-
42.Rachel Kalmer (NED) 2 29 15 -28-
43.Kaisa Lethonen (FIN) DNF
44.Lotte Miller (NOR) 2 27 15 -26-
45.Deziz Dimaki (GRE) 2 22 21 -
46.Jitka Simakova (CZE) DNF
47.Charlotte Deladale (BEL) 2 16 28 -4-
48.Ece Bakici (TUR) 2 15 36 -1- -----------------ZLATO-------------------------------
17. lipanj 2015
HRVANJE - MUŠKARCI - GRČKO-RIMSKI STIL

-DO 59 kg

KVALIFIKACIJE:

Arkadiusz Gucik (POL) 5:0 Apostolos Manouilidis (GRE)
Victor Ciobanu (MDA) 2:1 Andrey Tsaryuk (ISR)
Ivan Lizatovic (CRO) 4:5 Fatih Üçüncü (TUR)
Virgil Munteanu (ROU) 0:5 Csongor Knipli (HUN)
Kristian Fris (SRB) 4:2 Jani Haapamaki (FIN)
Michal Novak (CZE) 3:5 Deniz Menekse (GER)
Dmytro Kosenok (UKR) 1:2 Soslan Daurov (BLR)
Aleksandar Kostadinov (BUL) 0:3 Tarik Belmadani (FRA)

OSMINA FINALA:

Elman Mukhtarov (AZE) 0:4 Gizo Meladze (GEO)
Daniel Kocar (SLO) 5:3 Stig-Andre Berge (NOR)
Joao Carvalho (POR) 2:3 Roman Amoyan (ARM)
Stepan Maryanyan (RUS) 5:4 Tobias Fonnesbek (DEN)
Arkadiusz Gucik (POL) 5:4 Victor Ciobanu (MDA)
Fatih Üçüncü (TUR) 2:1 Csongor Knipli (HUN)
Kristian Fris (SRB) 2:4 Deniz Menekse (GER)
Soslan Daurov (BLR) 4:3 Tarik Belmadani (FRA)

ČETVRTINA FINALA:

Gizo Meladze (GEO) 4:5 Daniel Kocar (SLO)
Roman Amoyan (ARM) 5:3 Stepan Maryanyan (RUS)
Arkadiusz Gucik (POL) 3:5 Fatih Üçüncü (TUR)
Deniz Menekse (GER) 4:2 Soslan Daurov (BLR)

POLUFINALE:

Daniel Kocar (SLO) 0:2 Roman Amoyan (ARM)
Fatih Üçüncü (TUR) 1:3 Deniz Menekse (GER)

FINALE:

Roman Amoyan (ARM) 0:1 Deniz Menekse (GER)

Daniel Kocar (SLO)/Fatih Üçüncü (TUR) - BRONZA
Roman Amoyan (ARM) - SREBRO
Deniz Menekse (GER) - ZLATO

DO 66 kg

KVALIFIKACIJE:

Sachino Davitaia (GEO) 2:5 Hasan Aliyev (AZE)
Ismael Navarro Sanchez (ESP) 2:1 Migran Arutyunyan (ARM)
Donior Islamov (MDA) 0:2 Konstantin Stas (BUL)
Marius Thommesen (NOR) 2:5 Aleksandar Maksimovic (SRB)
Abdulsamet Ugurli (TUR) 1:5 Hugo Da Silva Passos (POR)
Tero Valimaki (FIN) 4:5 Denys Dem'yankov (UKR)
Benedikt Puffer (AUT) 2:3 Krisztian Jager (HUN)
Edgaras Venckaitis (LTU) 2:5 Matthias Maasch (GER)
Artak Margaryan (FRA) 4:1 Georgian Carpen (ROU)
Fredrik Bjerrehuus (DEN) 4:0 Artem Surkov (RUS)
Mateusz Bernatek (POL) 0:3 Frunze Harutyunyan (SWE)
Vladimiros Matias (GRE) 2:3 Istvan Levai (SVK)
Kristaps Kalnakarklis (LAT) 2:5 Davide Cascavilla (ITA)

OSMINA FINALA:

Matous Morbitzer (CZE) 4:2 Mikhail Siamionau (BLR)
Danijel Janecic (CRO) 2:4 Hasan Aliyev (AZE)
Ismael Navarro Sanchez (ESP) 3:4 Konstantin Stas (BUL)
Aleksandar Maksimovic (SRB) 1:3 Hugo Da Silva Passos (POR)
Denys Dem'yankov (UKR) 2:0 Krisztian Jager (HUN)
Matthias Maasch (GER) 4:5 Artak Margaryan (FRA)
Fredrik Bjerrehuus (DEN) 3:2 Frunze Harutyunyan (SWE)
Istvan Levai (SVK) 4:2 Davide Cascavilla (ITA)

ČETVRTINA FINALA:

Matous Morbitzer (CZE) 5:0 Hasan Aliyev (AZE)
Konstantin Stas (BUL) 4:5 Hugo Da Silva Passos (POR)
Denys Dem'yankov (UKR) 0:1 Artak Margaryan (FRA)
Fredrik Bjerrehuus (DEN) 5:1 Istvan Levai (SVK)

POLUFINALE:

Matous Morbitzer (CZE) 0:3 Hugo Da Silva Passos (POR)
Artak Margaryan (FRA) 0:1 Fredrik Bjerrehuus (DEN)

BORBA ZA BRONZU:

Abdulsamet Ugurli (TUR) 4:0 Aleksandar Maksimovic (SRB)
Artem Surkov (RUS) 2:4 Frunze Harutyunyan (SWE)
Abdulsamet Ugurli (TUR) 1:3 Konstantin Stas (BUL)
Frunze Harutyunyan (SWE) 4:5 Istvan Levai (SVK)

MEČEVI ZA BRONZU / FINALE

Konstantin Stas (BUL) 1:3 Matous Morbitzer (CZE)
Istvan Levai (SVK) 1:0 Artak Margaryan (FRA)

Hugo Da Silva Passos (POR) 2:1 Fredrik Bjerrehuus (DEN)

Matous Morbitzer (CZE) / Istvan Levai (SVK) - BRONZA
Fredrik Bjerrehuus (DEN) - SREBRO
Hugo Da Silva Passos (POR) - ZLATO

-------------------------------------------DO 71 kg

KVALIFIKACIJE:

Tomi Hinoveanu (ROU) 1:4 Zackarias Tallroth (SWE)
Yunus Özel (TUR) 0:4 Pavel Liakh (BLR)
Vojtech Jakus (SVK) 1:3 Frank Stäbler (GER)

OSMINA FINALA:

Rasul Chunayev (AZE) 5:4 Daniel Cataraga (MDA)
Zurab Bekauri (POR) 2:1 Dominik Etlinger (CRO)
Svilen Kostadinov (BUL) 2:4 Tomas Sobecky (CZE)
Mykola Savchenko (UKR) 0:5 Daniel Rutkowski (POL)
Mate Nemes (SRB) 1:2 Yury Denisov (RUS)
Mindla Tsulukidze (GEO) 3:5 Petter Karlsen (NOR)
Balint Korpasi (HUN) 2:4 Zackarias Tallroth (SWE)
Pavel Liakh (BLR) 4:3 Frank Stäbler (GER)

ČETVRT FINALA:

Rasul Chunayev (AZE) 4:0 Zurab Bekauri (POR)
Tomas Sobecky (CZE) 0:1 Daniel Rutkowski (POL)
Yury Denisov (RUS) 1:2 Petter Karlsen (NOR)
Zackarias Tallroth (SWE) 5:1 Pavel Liakh (BLR)

POLUFINALA:

Rasul Chunayev (AZE) 2:5 Daniel Rutkowski (POL)
Petter Karlsen (NOR) 1:3 Zackarias Tallroth (SWE)

BORBA ZA BRONZU:

Mykola Savchenko (UKR) 2:1 Tomas Sobecky (CZE)
Balint Korpasi (HUN) 0:1 Pavel Liakh (BLR)

Mykola Savchenko (UKR) 0:4 Rasul Chunayev (AZE)
Pavel Liakh (BLR) 0:2 Petter Karlsen (NOR)

FINALE:

Daniel Rutkowski (POL) 2:4 Zackarias Tallroth (SWE)

Rasul Chunayev (AZE) / Petter Karlsen (NOR) - BRONZA
Daniel Rutkowski (POL) - SREBRO
Zackarias Tallroth (SWE) - ZLATO

----------------------------------------DO 75 kg

KVALIFIKACIJE:

Viktor Nemeš (SRB) 1:2 Christoffer Nilsson (SWE)
Florian Marchl (AUT) 2:5 Neven Zugaj (CRO)
Petros Manouilidis (GRE) 5:1 Dmytro Pyshkov (UKR)
Karapet Chalyan (ARM) 2:3 Mark Madsen (DEN)
Damian Dietsche (SUI) 2:5 Ricardo Gil Sorli (ESP)
Martin Szabo (HUN) 4:3 Chingiz Labazanov (RUS)
Evrik Nikoghosyan (FRA) 1:3Jure Kuhar (SLO)
Richard Rigo (SVK) 3:4 Elvin Mursaliyev (AZE)
Mateusz Wolny (POL) 2:1 Ionel Puscasu (ROU)
Petr Novak (CZE) 1:4 Zurabi Datunashvili (GEO)
Emrah Kus (TUR) 0:5 Jevgenijs Kolcovs (LAT)
Henri Valimaki (FIN) 5:4 Yavor Yanakiev (BUL)
Petru Sevciuc (MDA) 2:1 Silver Togen (EST)

OSMINA FINALA:

Kazbek Kilou (BLR) 2:4 Pascal Eisele (GER)
Ciro Russo (ITA) 5:2 Christoffer Nilsson (SWE)
Neven Zugaj (CRO) 4:5 Petros Manouilidis (GRE)
Mark Madsen (DEN) 2:0 Ricardo Gil Sorli (ESP)
Martin Szabo (HUN) 4:3 Jure Kuhar (SLO)
Elvin Mursaliyev (AZE) 0:3 Mateusz Wolny (POL)
Zurabi Datunashvili (GEO) 0:5 Jevgenijs Kolcovs (LAT)
Henri Valimaki (FIN) 0:5 Petru Sevciuc (MDA)

ČETVRTINA FINALA:

Pascal Eisele (GER) 4:0 Ciro Russo (ITA)
Petros Manouilidis (GRE) 0:2 Mark Madsen (DEN)
Martin Szabo (HUN) 5:1 Mateusz Wolny (POL)
Jevgenijs Kolcovs (LAT) 4:3 Petru Sevciuc (MDA)

POLUFINALE:

Pascal Eisele (GER) 1:4 Mark Madsen (DEN)
Martin Szabo (HUN) 2:3 Jevgenijs Kolcovs (LAT)

BORBA ZA BRONZU:

Karapet Chalyan (ARM) 1:3 Ricardo Gil Sorli (ESP)
Emrah Kus (TUR) 2:4 Zurabi Datunashvili (GEO)

Ricardo Gil Sorli (ESP) 5:4 Petros Manouilidis (GRE)
Zurabi Datunashvili (GEO) 3:2 Petru Sevciuc (MDA)

Ricardo Gil Sorli (ESP) 0:2 Pascal Eisele (GER)
Zurabi Datunashvili (GEO) 2:4 Martin Szabo (HUN)

FINALE:

Mark Madsen (DEN) 1:3 Jevgenijs Kolcovs (LAT)

Pascal Eisele (GER) / Martin Szabo (HUN) - BRONZA
Mark Madsen (DEN) - SREBRO
Jevgenijs Kolcovs (LAT) - ZLATO

---------------------------------------------DO 80 kg

KVALIFIKACIJE:

Jonas Bossert (SUI) 1:3 Lasha Gobadze (GEO)
Zoltan Keri (HUN) 2:3 Florian Neumaier (GER)
Igor Besleaga (MDA) 4:0 Pavel Powada (CZE)

OSMINA FINALA:

Rafig Huseynov (AZE) 3:1 Michael Wagner (AUT)
Bozo Starcevic (CRO) 4:2 Daniel Aleksandrov (BUL)
Petar Balo (SRB) 0:3 Alexander Jersgren (SWE)
Selçuk Çebi (TUR) 4:0 Ceslavs Bestenis (LAT)
Julius Matuzevicius (LTU) 1:3 Nikolaos Varkas (GRE)
Oleksandr Shyshman (UKR) 4:1 Evgeny Saleev (RUS)
Viktar Sasunouski (BLR) 4:0 Lasha Gobadze (GEO)
Florian Neumaier (GER) 0:1 Igor Besleaga (MDA)

ČETVRTINA FINALA:

Rafig Huseynov (AZE) 2:0 Bozo Starcevic (CRO)
Alexander Jersgren (SWE) 5:1 Selçuk Çebi (TUR)
Nikolaos Varkas (GRE) 1:4 Oleksandr Shyshman (UKR)
Viktar Sasunouski (BLR) 2:5 Igor Besleaga (MDA)

POLUFINALE:

Rafig Huseynov (AZE) 5:3 Alexander Jersgren (SWE)
Oleksandr Shyshman (UKR) 3:5 Igor Besleaga (MDA)

BORBA ZA BRONZU:

Pavel Powada (CZE) 1:4 Florian Neumaier (GER)

Michael Wagner (AUT) 2:3 Bozo Starcevic (CRO)
Florian Neumaier (GER) 5:4 Viktar Sasunouski (BLR)

Bozo Starcevic (CRO) 3:1 Alexander Jersgren (SWE)
Florian Neumaier (GER) 4:2 Oleksandr Shyshman (UKR)

FINALE:

Rafig Huseynov (AZE) 4:1 Igor Besleaga (MDA)

Bozo Starcevic (CRO) / Florian Neumaier (GER) - BRONZA
Igor Besleaga (MDA) - SREBRO
Rafig Huseynov (AZE) - ZLATO
------------------------------------------------------------

BILANS MEDALJA U HRVANJU

1.Njemačka 1 (Z) 0(S) 2(B)
2.Azerbejdžan 1(Z) 0(S) 1 (B)
3.Danska 0(Z) 2 (S) 0(B)
4.Letonija 1(Z) 0(S) 0(B)
4.Švedska 1(Z) 0(S) 0(B)
4.Portugal 1(Z) 0(S) 0(B)
7.Armenija 0(Z) 1(S) 0(B)
7.Poljska 0(Z) 1(S) 0(B)
7.Moldavija 0(Z) 1(S) 0(B)
10.Slovenija 0(Z) 0(S) 1(B)
10.Češka 0(Z) 0(S) 1(B)
10.Turska 0(Z) 0(S) 1(B)
10.Slovačka 0(Z) 0(S) 1(B)
10.Norveška 0(Z) 0(S) 1(B)
10.Mađarska 0(Z) 0(S) 1(B)
10.Hrvatska 0(Z) 0(S) 1(B)
17. lipanj 2015
Drzave: Madjarska,Velika Britanija,Izrael,Grčka,Slovenija,Norveška od Star Cole prebacene su Kalesiji MP 8
Razlog: Star Cola se razocarao,a Kalesija je htio dospjeti na tu temu
17. lipanj 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg