u165600
u165600
Svi directioneri bez uvrede, ne mislim to stvarno D. oni su ok. ne vrijeđajte ili ću vas blokirat. ovo nije protiv 1d-a. samo me zanimala jedna stvar. Znam da kad vidite da ovo nije tema u kojoj vrijeđam 1d biti malo razočarani (ako ste directoner nećete ih moći braniti jer nemate od čega, a ako ste hejter jer ih nećete moći hejtati) odgovorite iskreno.

Još jednom samo me zanimaju rezultati ankete, želim vidjeti tko više dolazi na ovakve teme, directioneri ili hejteri, il pak slučajni prolaznici. ne vrijeđam 1d

Na ovu anketu ste došli jer:

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

05. srpanj 2013
u165600
u165600
Jer sam directioner i želim ih braniti
0%
Jer sam hejter i želim ih vrijeđati
60%
Jer sam samo želio/željela vidjeti svađaju li se directioneri ili hejteri
40%
06. srpanj 2013
u216178
u216178
hejter sam
06. srpanj 2013
nisam directioner ali su mi ok. btw ne zelim ih branit ali ne morate ih ni mrzit
08. srpanj 2013
u251090
u251090
A kako bi tebi bilo da ti ja sad kažem da su the wanted budale? Evo:the wanted su neopisivo retardirano poremećana budale.I kako se sada osjećaš?Vidiš li kako je to?
Naravno da ćeš sada reći da su One direction gay. -.-
08. srpanj 2013
u251090
u251090
Ovo je za hejtere.Bože,baci ciglu i budi precizan.
08. srpanj 2013
u251090
u251090
Naslov teme:1d su budale.Ti onda napišeš da ih ne želiš vrijeđati -.-
08. srpanj 2013
koji je vama kurac da pravite ovakve forume, ha????
HIMYM- Napisala si "Svi directioneri bez uvrede, ne mislim to stvarno D. oni su ok. ne vrijeđajte ili ću vas blokirat. ovo nije protiv 1d-a. samo me zanimala jedna stvar. Znam da kad vidite da ovo nije tema u kojoj vrijeđam 1d biti malo razočarani (ako ste directoner nećete ih moći braniti jer nemate od čega, a ako ste hejter jer ih nećete moći hejtati) odgovorite iskreno.

Još jednom samo me zanimaju rezultati ankete, želim vidjeti tko više dolazi na ovakve teme, directioneri ili hejteri, il pak slučajni prolaznici. ne vrijeđam 1d"
A pogledaj si naslov jbt!!!!!

Idete mi na živce... Imate svoj život i njega gledajte.... a nemojte naš život dirati....
Vi imate idole.. pjevače koje slušate... što bi bilo da mi napravimo o njima stranicu.. kako biste se osječali.. ha???
Mrzim hejtere... stoga odjebite.. imate pravo na mišljenje o 1D-u.. ali ga zadržite za sebe... jer nas to vrijeđa... sve što kažete o njima odnosi se i na Directionare....

Hvalaaaa
08. srpanj 2013
u251649
u251649
<------------ Bok!
Znaš li što je _Find_Me? To je stranica na kojoj tražiš osobu koju si vidio i želiš saznati nešto više o njoj ali se sramiš pitati. Možda si vidio neki profil koji ti se svidjeo ali si zaboravio ime i sada nigdje ne možeš naći tu osobu? Nema problema. Samo nam pošalji poruku i mi ćemo pronaći tu osobu za tebe!

~trebaš link Facebook profila?
~želiš li saznati nešto o članu Igara123?
~želiš li pronaći neki profil koji si vidio ali ne znaš koje je ime tog profila?
~želiš li postaviti anonimno pitanje nekoj osobi?
Samo nam pošalji poruku ili komentiraj profil! Ovdje su svakodnevno #A, ~GG i •Nerd•.

Sve je potpuno anonimno.
08. srpanj 2013
dobro HIMYM,ti si poremecena u mozak -.-
za sta ti sluzi ova tema?
kakve koristi imas od nje?
zkj si ju napravila?
ma mrs,nek mi netko samo uvrijedi nekg od njih,tu cu vam dovest vojsku Directioenra pa bumo vidli ko se nece moc barnit!!
08. srpanj 2013
u251090
u251090
Tako treba,Dunja.
08. srpanj 2013
to dunja
08. srpanj 2013
zasto uopce postoje hejteri?? sto time dobivate kad vrijedate i mrzite nekoga koga uopce ne poznajete??? sad cu vam ja reci: zato sto ste budale koje nemaju zivot! vama u zivotu ne ide pa ste se okomili na nekoga tko je slavan i uspjesan! prestanite pravit ovakve stranice jer nista time ne dobivate kreteni jedni
08. srpanj 2013
u251649
u251649
<--------- Bok!
Znaš li što je _Find_Me? To je stranica na kojoj tražiš osobu koju si vidio i želiš saznati nešto više o njoj ali se sramiš pitati. Možda si vidio neki profil koji ti se svidjeo ali si zaboravio ime i sada nigdje ne možeš naći tu osobu? Nema problema. Samo nam pošalji poruku i mi ćemo pronaći tu osobu za tebe!

~želiš li pronaći neki profil koji si vidio ali ne znaš koje je ime tog profila?
Samo nam pošalji poruku ili komentiraj profil! Ovdje su svakodnevno #A, ~GG i •Nerd•.

Sve je potpuno anonimno.
08. srpanj 2013
u251090
u251090
Tako je,Sexy Pilici. Ček,ček...SEXY PILICI?!?!?!? hahaha al mi se ipak sviđa!
!
08. srpanj 2013
pilic-istina
08. srpanj 2013
hahah hvala. ime je dobilo po jednoj fori
08. srpanj 2013
dunja malo smo se bile zakacile prihvacas li ispriku?
08. srpanj 2013
u251649
u251649
08. srpanj 2013 15:32 <------------ Bok!

Sve je potpuno anonimno.
08. srpanj 2013
da :* <3
08. srpanj 2013
blokiraj ih oni nisu dobrodošli na ovu stranicu
08. srpanj 2013
HIMYM falia si oni su One pederection hahahahah
08. srpanj 2013
08. srpanj 2013
ivan-sad ce ti biti zao sto si ovo napravio!!!!
zao ce ti biti,vidjet ces
08. srpanj 2013
zasto
08. srpanj 2013
hahhahha a daj pogle kolko video ima dislike-ova!!!!
hahhahahhahahha OMG
08. srpanj 2013
saznat ces na vrijeme
08. srpanj 2013
a šta ćeš molim te
08. srpanj 2013
vidjet ces,rekla sam ti!!!
08. srpanj 2013
ali danas ništa.
08. srpanj 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku