Dobrodošli u 123 Betting, ako netko ne zna što je betting napustite ovu temu.
Znaci tko igra CS-GO zna što je betting. Ovdje se igra na sličan način.
Prvo trebam 50 prijava (igrača) u komentar upisite: PRIJAVA(1,2,3,4,5,6,7,8,9.tako do 50 ali po redu)
Kada se skupi 50 prijava igra počinje. Kada se prijavite dobiti ce te poruku od mene i s vremenom pratite temu da bi znali kada igra počinje ali svejedno cete dobiti poruku od mene kada igra počinje (samo oni koji su se prijavili)
KAKO SE PRIJAVITI?
-u komentar napišite ovako npr.
PRIJAVA: (vas broj po redu npr. ako je netko prije vas napisao 1 vi cete 2 i tako do 50)
ULOG: 100 dolara
KAKO SE IGRA?
-kada se sakupi 50 igrača svatko tko se prijavio dobiti ce poruku od mene kada prva rudna ili igra počinje
-Š T O Z N A Č I O V A P R I J A V A?
Ova prijava je vaš broj i vaš ulog kada vam ja napišem u poruku kada igra počinje u to vrijeme ču ja izvući jedan broj od 1-50 pomoću stranice RANDOM.ORG
Koji broj izvučem on je pobjedio. npr. ako izvučem broj 28 taj igrač pobjeđuje i uvijek dobivate 100 dolara
-kada netko od vas pobjedi ja mu pošaljem poruku koliko sada ukupno ima dolara i toliko onda u iducoj rundi može uložiti i onda ako opet pobjedi opet dobiva duplo i tako zarađuje te
Oni koji su izgubili u rudni ne gube ništa nego smo isto imaju 100 dolara.
Sretno svima!
U komentare pišite prijave!!
PRIJAVA: (1-50)
ULOG: 100 dolara

Razumijte li kako se ovo igra?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

05. studeni 2016
U komentar cu postaviti screenshot broja koji sam izvukao da ne bi rekli da je namještaljka.
05. studeni 2016
jesi ti siguran da ovdje uopće ima još 50 aktivnih članova?
06. studeni 2016
ja
07. studeni 2016
NOVO
Pošto nismo dugo primili prijavu osim 1 trebam barem 10 članova.
09. studeni 2016
Nećeš ni toliko skupiti
09. studeni 2016
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: https://www.stranica.com/slika.jpg