1. Zašto su milijuni ljudi gladni,a 1% "ljudi" imaju 50% Zemlje?
2. Zašto ratujemo?
3. Ko i zašto je izmislio nacije?
4. Koji je smisao stranaka?
5. Gdje je nestao Čovjek?

Je li treba uništiti masone?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

05. kolovoz 2017
Kad bi svi bili bogati,onda bi pare izgubile vrijednost.
Čovjek u realnosti nije nestao nigdje,nego pojedinci ne žele prihvatiti da su neki ljudi rođeni u bogatstvu a da ostali moraju ili doći do njega radom I trudom ili provesti svoj život žaleći se kako nije fer što nemaju milione na računu.
06. kolovoz 2017
1.Uhljebi,ali Bog 2.0. je u pravu moramo se i potruditi i mi.
2.Ratujemo zbog debila koji žele što veći teritorij,a kasnije im se država raspadne(khm Jugoslavija)
3.Zašto ne,ovako ne bi znali di smo ni išta.
4.Smisao stranaka je da provode svoj režim i ideologiju bio on dobar ili ne.
5.Čovijek nigdje nije nestao samo je sve manje inteligentiniji,a sve više okrutniji
06. kolovoz 2017
Kad vam bogataš kaže da se obogatio teškim radom,pitajte ga čijim!
06. kolovoz 2017
Ne slažem se tu.
Bill Gates je konstantno radio na računalima i informatici pa je sada najbogatiji čovijek na svijetu.
06. kolovoz 2017
Bitno da HDZ krade "za dobro naroda" vođeni masonima(bankarima)...
06. kolovoz 2017
KO JE SUDIO SAD-U ZA ATOMSKE?!JE LI?!
06. kolovoz 2017
06. kolovoz 2017
Bogatasi su tu gdje jesu jer su se uspjeli snaci u zivotu,to sto se vecina balkanaca zna samo zalit nije moj problem.
06. kolovoz 2017
Znači Židovi su krivi jer ih je Hitler ubio?
...
06. kolovoz 2017
To nema veze s temom razgovora.
06. kolovoz 2017
Lol Damire,adnan ima pravo,na balkanu se previše žale oko svojeg siromaštva bez da učine nešto
06. kolovoz 2017
I nije istina da bogati ljudi ttako dobivaju pare,možda u balkanu da,al drugdje to nije večinski slučaj
06. kolovoz 2017
Mason15.Reda
Mason15.Reda
1. zato jer su se snašli
2. zavisi. imaju dva razloga a) protivnik je drugačiji b) protivnik ima resurse koje želimo
3. mislim da pod ovo misliš države. države su prirodno došle, kao skupina gradova. da nije bilo država, šanse su izuzetno visoke da ne bi pisao ovdje.
4. pa, tehnički, da ljudi sa sličnim mišljenjima ne budu individue, grupa je jača od individue, ali se i također iskorištava to, da jedna stranka bude u snazi, i da ima više novaca.
5. čovjek nikad nije nestao. čovjek je prirodno biće koje se brine najviše za sebe, da bi preživio - čovjek je dio prirode, ne van nje. to što se danas može to uspjeti do nepomišljivih nivoa je nešto drugo.
06. kolovoz 2017
free beer
07. kolovoz 2017
did someone say beer?
07. kolovoz 2017
Damire,biti komunjara 2017. je teži stupanj autizma
07. kolovoz 2017
Hahaha.
To mu ja cijelo vrijeme govorim,komunizam je rulja od ideolgoije.
07. kolovoz 2017
Pa sad je bolje...
07. kolovoz 2017
Cobra,nisam ja jedini koji je u komunističkoj grupi na fejsu pod nazivom JEDAN JE MARŠAL TITO !!
P.S za one koji ne kontaju,i cobra je...
07. kolovoz 2017
Komunizam je losa idealogija
07. kolovoz 2017
Titoizam je dobar.
07. kolovoz 2017
Komunizam in a nutshell:

#stillbetterthancapitalismtho
07. kolovoz 2017
Lol kapitalizam ti barem priušti hranu
08. kolovoz 2017
Da, zahvaljujući kapitalizmu su kontejneri puni hrane za sve gladne i siromašne #nekajedukolače
08. kolovoz 2017
20 milijuna Amerikanaca živi u kamp prikolicama. Te ljude nikada nećete vidjeti na CNN-u ili u holivudskim filmovima.
Mediji to skrivaju od vas kako bi ste mislili da je Amerika raj i da našu zemlju treba što prije "amerikanizirati".
Privatizacija javnih dobara, porez na nekretnine, brže deložacije, sve veći ponor između nekolicine na vrhu piramide i goleme većine građana, to je američki recept koji se trenutno provodi u našoj zemlji. To je program protiv kojeg se mi iz Živog zida borimo.
08. kolovoz 2017
Evo danas gledam na Aljazeri(il kako se već zove) jedan drug,seljak iz Rusije govori kako su u SSSR-u bilo besplatno zdravstvo i školstvo,a Juga je bila 5 puta bolja od Saveza pa vi gledajte komu ćete da vjerujetevom Rusu koji je sve to vidio ili američkim masonima koji su Rusiju 80-ih i 90-ih razorili i od nje napravili...!
08. kolovoz 2017
DRUŽE TITO LJUBIČICE BELA,
KADA BI SE DIG'O IZ PEPELA,
DA NAS VIDIŠ KAKO SMO PROPALI,
MI, TVOJI PIONIRI MALI,
NE NOSIMO NI TVOJU ŠTAFETU,
PRIVATNIK NAS ŠIBA PO DUPETU,
NAŠ NAJVEĆI, UVAŽENI SINE,
OTIŠLI SMO U TRI MATERINE,
MORAM DA SE ŽALIM DRUGU TITI,
NEMA UDBE DA NAROD ZAŠTITI, ...
NIKOGA SE NE PLAŠE BANDITI.