Forum
imam 12 godina i imam pitanje za vas : zasto smo mi na ovome svijetu? ja vec znam ali recite mi svoje mišljenje. koliko god je lijep toliko je i taman ovaj svijet.
20. listopad 2015
u383563
u383563
Ti sigurno ne možeš to "znati". To je pitanje na koje nitko ne može ponuditi točan odgovor, ne dok čovječanstvo u potpunosti ispuni svoj potencijal i pronađe svoj identitet.
20. listopad 2015
ne krivo si shvatio ja neznam ali ja sam našo zasto ja mislim da sam na ovome svijetu. samo zelim znati sta drugi ljudi misle
20. listopad 2015
If you know tell us
20. listopad 2015
moje mišljenje je za mene a vi recite svoje zato sam napravio ovaj forum
20. listopad 2015
u383563
u383563
Ja mislim da ne treba tražiti razlog jer ga nema. Tu smo jer jesmo, jer se sve posložilo tako kako je. Mi sami krojimo svoju sudbinu, ne postoji neka nevidljiva ruka koja nas gura u nekom smjeru. Na nama je da odlučimo kako živjeti, kakvi ćemo postati itd.
20. listopad 2015
u383563
u383563
Znači svoje mišljenje ćeš zadržati za sebe, ali očekuješ da ljudi kažu svoja? Zašto?
20. listopad 2015
moje mišljenje je da bog nepostoji jer da postoji nebih bilo gladnih i siromašnih. a ovdje smo s razlogom i neznam tko ili sto nas je stavilo na ovaj svijet i nikad necu saznati
21. listopad 2015
ako ne vjeruješ u Boga pa zar ti nije palo na pamet da su oni možda loši ili ih Bog iskušava
21. listopad 2015
u383563
u383563
zamislimo situaciju:
Rat je, vojska ulazi u neko selo, poubija sve muškarce i dječake, bolesne i stare. Žene i djevojčice siluju, potom i njih ubiju.
Zar je to Božje iskušenje, Jojo? Puštati nekoga da toliko pati...meni se čini da ga, ukoliko on postoji, uopće nije briga što si međusobno radimo.
21. listopad 2015
Ja vjerujem u Boga kršćan sam i sve to,ali malo je čudno da je Bog odjednom stvorio.
PC Master Race ovo je dobar primjer rat je vojska ulazi u neko selo Bog bi možda treba intervenirati.
Ponavljam vjerujem u Boga kršćan sam ali opet i Galilleo Galliei je bio katolik pa je otkrivao o svemiru ja isto želim biti astronom a moj djed kaze ''To su sve gluposti Bog je stvorio i tocka''
21. listopad 2015
Bog je tako naredio on može sad nas sve maknuti sa ovoga svijeta ili nas sve ubiti ali on to ne želi
21. listopad 2015
on je i previše milostiv
tko je onda stvorio životinje
21. listopad 2015
mogu li se životinje stvoriti same od sebe
21. listopad 2015
ili izaći iz zemlje
21. listopad 2015
u383563
u383563
lol, pa zapravo i mogu, i jesu, barem s znanstvenog, a ne vjerskog gledišta.

Znači milostivi bog pušta da se međusobno ubijamo, silujemo, krademo...? To mi ne zvuči baš milostivo.
21. listopad 2015
samo se ubij i vidi kako je
21. listopad 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg