Forum
Kako dugo nisam radio temu na Igre123.

Dosta toga se promijenilo od kada sam zadnji put bio ovdje.
Danas bi htio promovirati svoj youtube kanal pod imenu Thylenno
https://www.youtube.com/channel/UCl2QdCMXPKsFGXmvjqcbZoA

Nešto o kanalu:
Napravljen još prije dvije godine,ali sam tek prije mjesec-dva napravio prvi video
Za sada nemam puno Subscribera,pa bih volio da se možda netko pretplati.
Imam dvije nesmiješne parodije,ali mislim praviti animacije,ako dođem do 20 suba.

Slobodno spomenite svoj kanal ako i vi snimate za Youtube

Hvala vam svima!!!
10. travanj 2017
hvala !!!!!!!!!
10. travanj 2017
mozda prijedjes pewdsa
13. travanj 2017
u255376
u255376
moj kanal je:Ario TV
13. travanj 2017
bok ljudi evo ja sam novi u ovome pa malo istazujem ja sam otvorio youtube kanal imam par videa kanal se zove rega pa podjelite lajkajte pretplatite se pratite me na instagramu HVALA
21. kolovoz 2017
UCt0qTDRm3XTyzcWSO6qo_bQ
21. kolovoz 2017
Mirza&Almedina
Mirza&Almedina
Lijep pozdrav svima. I ja sam također prije možda mjesec dana otprilike bio također napravio nekoliko videa na svom youtubu kanalu. Iako se radi o običnoj izradi videa(video kroz fotografije) nisam bio baš nešto zadovoljan s izradom videa. Treba mi vaša pomoć ako ikako može. Naime veliki sam ljubitelj Turske i turske kulture, tradicije pa me interesuje samo jedno a to je kako da napravim neki hajde da kažem "savršen video" kroz fotografije o Turskoj. Več sam to bio napravio, ubacio nekoliko slika, dodao muziku, i par informacija o toj državi. Pregleda je bilo puno, par komentara ali subscribera NE. Nije mi cilj da "zaradim" na tome kao što je to cilj večini, več cilj mi je da se onako svi malo zabavimo, družimo, komentarišemo i da provjerim koliko zapravo ljudi vole tu državu. To je sve što ja želim, ostalo mi nije bitno pa sad mi treba vaša pomoč: Kako, šta, odakle početi. Hvala vam svima u svakom slučaju i ova tema je odlična, BRAVO!
23. kolovoz 2017
Radim yt logo,banner,thumbnail,sve vrste slika i editovao bih neciji/e video/e za detalje idite na temu https://www.igre123.net/forum/tema/yt-banner-thumbnail-logo-i-yt-editor/57111/1
P.S sorry za spam
23. kolovoz 2017
Mirza&Almedina
Mirza&Almedina
Pa i nisi mi baš nešto pomogao hah ali ok u svakom slučaju hvala. Ne vjerujem ljudima koji rade spamove i ostala hakerska s*** jer ja sam poštena osoba i uvijek sam na strani pravde i zakona
23. kolovoz 2017
Dbr mzd tebi ne treba banner logo ili editor nekom drugom sig da
23. kolovoz 2017
pola njih na kanalu na forumu nema banner ili logo koji odgovara uz njihovo ime kanala pa sam postavio ovdje ,a sto se tice hakerskih govana tu se slazemo
23. kolovoz 2017
I sto se tice o tvom Contentu koji radis o Turskoj nadjes na netu 10 zanimljivih stvari koje niste znali o Turskoj ljudi to vole gledati znam iz licnog iskustva cesto sam likovima radio takvu vrstu vide-a dobijali su po 10k pregleda u roku od 1 sedmicu
23. kolovoz 2017
Mirza&Almedina
Mirza&Almedina
Hahaha nema potrebe da tražim informacije/činjenice o Turskoj. To ja več sve znam napamet bez wikipedije, jer pratim reportaže na youtubu i tako učim. Hvala ti na pomoči u svakom slučaju. Mislim da večina njih i sami znaju dosta činjenica o Turskoj jer današnja tehnologija je napredovala, ima sve na internetu ali eto ipak hvala
24. kolovoz 2017
Mirza&Almedina
Mirza&Almedina
Ja sam novi ovdje što se tiče youtube kanala. Prije nekih mjesec dana sam počeo s tim, iako nikad nisam mogao ni zamisliti da ču nešto početi raditi na youtubu ali eto...
24. kolovoz 2017
moj yt kanal je pewdiepie subajte se
25. kolovoz 2017
moj kanal se zove DramaAlert, nije nesto popularan tako da bi vas molio da mi date subscribe, jako se trudim
25. kolovoz 2017
Adam Damjanović
Adam Damjanović
Pomozite čovjeku: https://www.youtube.com/watch?v=Oe_OVMocpT0&t=21s
(Koji je moj prijatelj)
01. listopad 2017
Moj yt kanal je I R I S HMAN
11. listopad 2017
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg