Forum
Naš Dragi Vođa Andrej Plenković opet je najpopularniji političar u svemiru i šire.Rvacka je pod njegovim vodstvom daleko najbogatija i najsretnija država na svijetu.A da naš Vođa ima veliko,neustrašivo srce pokazao je nedavno kada je gasio požare,hranio gladne i liječio bolesne.Na granicama su ogromne gužve jer se svi žele preseliti u Rvacku.Najviše ljudi dolazi iz siromašnih krajeva kao što su Njemačka i Švedska.Ogroman je broj i sirotih Švicaraca koji su u Rvacku krenuli u autobusima.Živio naš mudri i voljeni Vođa!Živila naša partija HDZ!
07. rujan 2017
Vođa:
"Povjerenstvo je moje,država je moja,vi se svi moji!"
Živio Vođa!
07. rujan 2017
Impresivna tema.
Ali naš voljeni Plenki nije najpopularniji političar, to je gospodin Nitko.
07. rujan 2017
Robovi i ro...Pardon,građani i građanke,a i seljaci i seljanke,masoNagano je uhapšen zbog vrijeđanja našega Voljenog Vođe i veličanja gospodina Nitkoa!Živio Vođa!
07. rujan 2017
Poglavnik Marko Stejo i Vođa Andrej Plenković zajednički su sklopili ugovor o uništenju komunista i ostalih neprijatelja svega rvackog!Za Skejine brkove spremni!
07. rujan 2017
Skeju za poglavn...ovog precjednika!
07. rujan 2017
kek
07. rujan 2017
Poglavnik Skejo,vođa Antinarodnoslobodnilačke Vojske Rvacke.
08. rujan 2017
Pavelić
"Oj Ustaše braćo i sestre mile,nedajte Titu preko Drine!Zakunite se u poglavnikovu moć,Tito ja po tebe ću doć.Tito hodaj po Drini,izdat će te pioniri.Samo čekaj u Užicama,ubiti ćemo vas žicama."
Tito
Kako se usuđuješ mene izazivati na Drinu,ona je mali potok,a ti ćeš ići na Goli Otok!Neboj se ništa,moji pioniri će te voziti na jedan otočić,a Ustaše tvoje na potočić.Završiti ćeš kao Sovjetski Savez,čučni u moj kavez!
08. rujan 2017
Daj ne seri vekiću još mi nisi odgovorio na link koji sam ti poslao
08. rujan 2017
1. ovu sam pjesmu dobija iz anonimnog izvora
2. Amerikanci o Venezuleli...Da ja stavim video u kojem Hrvat govori o Srbiji?Živio Čavez!
09. rujan 2017
Boli me kurac ko govori,svejedno činjenice
09. rujan 2017
Damire ne petljaj se gdje ti nije mjesto,pokušaj srat tako u rl i ima da te neko utiša odmah.
09. rujan 2017
Pernara niko nije utišao zato što još ne predstavlja veliku prijetnju HDZu
09. rujan 2017
pozdrav za gadafija
10. rujan 2017
10. rujan 2017
Pernar nikad neće postati premijer a čak i da postane legaliziranje marihuane na balkanskim državama se neće desit još 10 godina najmanje.
10. rujan 2017
ko si ti
10. rujan 2017
Nezz
10. rujan 2017
ja sam ivan
10. rujan 2017
Skejo će postati premijer i riješiti najveći problem Republike Hrvatske koji je najbitniji i koji je ključ naših problema - on će legalizirati ploču u Jasenovcu i pozdrav ZDS te ćemo svi živjeti u blagostanju i sreći! #pivaaaj
11. rujan 2017
Pronađi razliku.

11. rujan 2017
Glasajte ZA nas!ZDS
https://prnt.sc/gjwizc
11. rujan 2017
HDZ=ZDS #vjerodostojno
13. rujan 2017
HDZ=HDZ...
#masoniconfirmed
16. rujan 2017
HDZ je očito masonska stranka