Forum
ovo je forum u kojem pričamo o duhovima

Vjerujete li u duhove ?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

21. travanj 2014
Nezz malo da malo ne
21. travanj 2014
Paris Girl sudjeluj u ankert
23. travanj 2014
izmišljotina
23. travanj 2014
ja ne vjerujem samo u duha sv.
24. travanj 2014
mom prijatelju je dosla poruka od bake koja mu je umrla pise bok šime(tako se on zove)ja sam na nebu i pazim na tebe.jezivo ha?!
24. travanj 2014
Ja sam bio u kući i došao je duh.Rekao je da moram paziti na svijet i da se čuvam.
Naivčine
24. travanj 2014
CrystalSea
CrystalSea
Ja sam upoznala jednog duha.On se zove Casper i glumac je.
Vidjela sam i par duhova na kalendaru
Inače,ne vjerujem u one duhove kao sa videa i slika.Vjerujem u duhovni oblik,i da su duhovi među nama.Ali oni se ne pokazuju i mi nemamo dojam da su oni ovdje.Dok ja ovo pišem,neki duh upravo može biti iza mene.Vjerujem u Duha svetoga.
24. travanj 2014
jedini duh je DUH SVETI a ostalo su izmišljotine za malu djecu
24. travanj 2014
CrystalSea
CrystalSea
Još nije dokazano postoje li duhovi na Zemlji,ali ja vjerujem da postoje.Ne mislim na one bijele krpe koje lete po zraku(×D),nego na nešto potpuno drugo.Ovo će postati ''kilometarski'' komentar dok ja objasnim,pa sada neću produživati.Ima mnogo dokaza o postojanju duhova,ali ja se ne slažem sa nekima.Isto mislim i za vanzemaljce.Svatko tko je pametan će shvatiti da postoje,jer smo i mi jedna vrsta naprednih vanzemaljaca.Samo što to neki ne kuže,jer je već postalo normalno da postojimo
24. travanj 2014
samo u duha svetog
24. travanj 2014
u313491
u313491
Ja mislim da postoje,ali ispričati ću vam nešto!
Ja kad sam išla na WC na veliku nuždu,ja slučajno zaspala.Kad sam se probudila,oko mene su bili duhovi.Prestrašila sam se.Išla sam spavati,a oko 03:00 ujutro,ja sam skočila po kekse i čokolade .Iza mene je bio veliki duh.Vrištala sam po kući,a mama i tata su me umirili.Sljedećeg dana,bila sam na tavanu,uzeti neke stvari.Oko mene su se pojavili duhovi.Bio je i Anonymous,njihov gospodar valjda .Ja sam vrištala,i izašla iz tavana i išla na rolanje(za smirenje ).
24. travanj 2014
CrystalSea
CrystalSea
Vjerojatno je to bilo samo priviđanje ili izmišljotina.Duhovi se ne pojavljuju samo tako iz sata u sat.Oni prvo daju znakove da su ovdje,i tako se upozoravaju na posljedice.Duh može biti zao ili dobar.Ovisi kakva je bila ta osoba i njezin život.To utječe i na posljedice susreta s njim.Možda si ovo sve što si napisala bio samo san,ali nisam ja ta koja će to odrediti.
24. travanj 2014
Hvala svima na komentarima voljela bi da sudjelujete u anketi
24. travanj 2014
Ja vjerujem da postoje,Demon...Demon nije nekakvo čudovište! Demon je duh, i nemojte se bojati.On ne ubija, ne plaši,ne leti po kući, ne živi u starim kućama...On je uvijek u vama. Svaki put kada psujete znači da je Vrag ili Demon u vama...To je istina! Ili kada se razbijesnite...Mislim gdje je taj duh koji leti? Da on postoji ubio bi nas odavno...Demon je duh jedan jedini zao duh, iako ih ima više on ne ubija. Ponavljam NO KILL.Samo vas vodi na zlo.
To je to.
24. travanj 2014
I naravno Duh sveti.
24. travanj 2014
zasad najviše glasova je s
24. travanj 2014
SAMO U DUHA SVETOGA
24. travanj 2014
Gold,nije demon to,on je potpuno suprotno.Upisi na gugl pa vidi A ostali si u pravu
I nemoj ovakve teme,molim te !
24. travanj 2014
Moglo bi se ovdje dosta reci... i ja bi sudjelovo u raspravi ali bolje ne

Sudjelovo sam u anketi sara
24. travanj 2014
Daj, to su sve na googlu laži. -.-
25. travanj 2014
CrystalSea
CrystalSea
Google zna manje nego klinac iz našeg razreda(ne zna gotovo ništa,jedva je naučio koliko je 4×4).
25. travanj 2014
A eto,vi sami znate,a ako vam je tko rekao,pokupio je sa interneta
25. travanj 2014
CrystalSea
CrystalSea
Ne znam ja ništa o demonima,samo sam napisala za Google
25. travanj 2014
malo da malo ne
25. travanj 2014
Blago ti se,ti ne znas

Ja nocne more imam jer znammm

I dizu mi tlak po noci: 1724 KiloPaskala
25. travanj 2014
isuse pa ja gledam strava filmove i nišš mi ni
25. travanj 2014
CrystalSea
CrystalSea
Ja sanjam da će me izbosti do smrti...A onda baš na tom bolnom trenutku,probudi me moja mačka.Hvala Bogu da je imam...
25. travanj 2014
blago ti se ova moja kad se probudim nalicu mi sijedi i bulji u mene
25. travanj 2014
u313491
u313491
Ja sam jedanput sanjala duhove.Ganjali su me,izboli čekićem po glavi,onda je netko otvorio vrata,a to je bio moj pas zvan "Snoopy"
25. travanj 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg