Forum
dođe hitler u logor, pogleda strogim pogledom i reče....večeras će te jesti svinjetinu.
Na to će židovi jeeeeeeeeej, a hitler njima: šutite svinje!
25. kolovoz 2010
dođe Hitler židovima i kaze sutra idete u disko. pita jedan a ko nam svira... kaže Hitler pa Hans po mitraljezu....
25. kolovoz 2010
dođe 4 židova kod hitlera i pitaju dal mu mogu otpjevat, hitler kaže ajde, "lalalalalalalalala" PREKINE IH HITLER I KAŽE STOP! hans pokaži kako se svira... uzme hans mitraljez i prrtrtrtrtptrptprtprptrtprptpr xDDD
25. kolovoz 2010
zavrsio rat te hitler došao u ruke židovima pa ga oni pitaju koja ti je posljednja želja on kaže prekrstite me u židova zašto pitaju ga "pa kad me ubijete bit če 1 smrdljivi židov manje na zemlji"
25. kolovoz 2010
došao mujo u ciganke i ona mu kaže da će unesrećiti mnogo ljudi. tako on tužan šeta uz rijeku kad vidi dijete se utapa. pomisli pa evo bar ovog dječaka mogu spasit. i spasi on dječaka, vrati ga majci, a ona će muji: hvala vam što ste spasili mog adolfa!!
25. kolovoz 2010
poreda hitler u rupu židove i kaže im sad ću vam pustit jednu ploču.
židovi se razvesele i pitaju koju ploču??
a kaže hitler:veliku betonsku
25. kolovoz 2010
pita hitler malog židova kolikko imas godina kaze židov njemu imam 6 i pol sad cu 7 kaze hitler: e borme nes !xD
25. kolovoz 2010
zove hitler zidove na privatni party u zatvorenoj sobi...i pitaju zidovi--sta se pusta??

a hitler odgovori--->> PLIN...xDD
25. kolovoz 2010
stoji her Adolf na litici, iza njega red zidova.kaze prvom: rasiri noge , lijevu nogu naprijed,jedna ruka gore.. sad skoci! i on skocidrugom: skupi noge savij ih u koljenima , sad skoci.. i ovaj skoci...trecem digni lijevu ruku i skoci. ovaj skoci.cuje se hitlerova mama: ajde adolfe kuci rucat,dosta je tetrisa.!!
25. kolovoz 2010
šta radi židov u kiselini???
glumi šumeću tabletu
25. kolovoz 2010
Veli Hitler židovima da iamju plivanje i ko bude prvak slobodan je.Al je
fora u tome da plivaju u kiselini.I dobro njih osam se prijavi i
skoče.Četvorica jadni izglanjeli onakvi odmah umru i plivaju ova
četvorica dalje kad još jedan umre i tak ostanu trojica pa dvojica i na
kraju samo jedan završi.izađe on nekak jedva ...van i pita jel mogu ići?ne
ne sutra su polufinale veli hitler!
25. kolovoz 2010
Okupi hitler zidove i kaze im: -posto ste bili dobri dopustit cu vam da igrate vaterpol,nađe se jedan pametan i pita: -oprostite a protiv kog igramo..: -protiv onih krokodila u plavim kapicama..odgovori hitler..XD
25. kolovoz 2010
skače židov na jednoj nozi u vrtu! što učiniti??
prestaneš se smijat i odsječeš mu drugu...
25. kolovoz 2010
Govori Hitler Židovima da bacaju kocku.

- Ako dobijete od 1 do 5, ubit ću vas.

Jedan od Židova se javi:
...
- A što ako dobijemo 6?

- Onda bacate ponovno! - odgovori Hitler
25. kolovoz 2010
Dode mali zidov kod Hitlera i pita ga

Z : "Stricek, gdje mi je tata?"

H : "Treci sapun s desna!"
25. kolovoz 2010
Šeće Hitler logorom sa dve vilice oko vrata zavezane koncem; u to naiđe mali židov i pita Hitlera:"Her Hitler, što vam je to oko vrata?"
na to Hitler njemu odgovori:"Pa dalekozor dječače."
"A smijem li pogledati kroz taj dalekozor?" upita mali židov.
"Naravno da smiješ" reče Hitler i zabi mu vilice u oči.Na to će njemu mali židov:"Her Hitler, ja ništa ne vidim."A Hitler njemu:" Ček da ti malo izoštrim"
25. kolovoz 2010
hahaha presmiješni
27. kolovoz 2010
malo okrutni
27. kolovoz 2010
ali jako smiješni
27. kolovoz 2010
hahahaha kad ovo procitas uvidis kako je hitler bio okrutan ali u jednu ruku zabavan. zapravo s njim nije bilo bas zabavno..
27. kolovoz 2010
u30173
u30173
odlicni vicevi
30. kolovoz 2010
hahahahahahhaha
03. rujan 2010
u30590
u30590
Izvede Hitler 4 Židova iz logora i kaže im: Sad ćete trčati oko logora, tko dođe prvi i zadnji streljamo ih. Židovi se poradovali a Hitler nastavi: Ali trčat ćete po 2 u paru.
14. rujan 2010
u30590
u30590
Ubaci hitler pedeset Židova u plinsku komoru i oni svi pomru
Ubaci hitler 100 Židova u plinsku komoru i oni svi pomru
Ubaci hitler 500 Židova i dva Roma u plinsku komoru i svi Židovi pomru a romi izlaze i govore : e što tamo smrdi skoro se ugušismo
14. rujan 2010
ovog sam izmislio↲↲Stavi Hitler 10 židova u staklenu kućicu i kaže↲"kog prvog vidim kroz prozor ubit ću ga"
25. rujan 2010
zaš se hitler ubio? vidio je račun za plin!
10. listopad 2010
zvede Hitler 4 Židova iz logora i kaže im: Sad ćete trčati oko logora, tko dođe prvi i zadnji streljamo ih. Židovi se poradovali a Hitler nastavi: Ali trčat ćete po 2 u paru.
08. studeni 2010
Postavi Hitler Židove u red i dođe mu neka mala djevojčica: Striček Hitler ja bih htjela duže živjeti. Kaže joj Hitler: Onda stani na kraj reda.
08. studeni 2010
heheheee ljudi toliko ste smiješni
08. studeni 2010
u34331
u34331
bude sad u 6 redova cijela vojska kad jedan vojnik kihne kaže hitler koje kihno (kino kašlje)
prvi red kaže nitko i on poubija sve pita on drugi red koje kihno niko i poubije on tako sve i dođe do 6 reda hitler:koje kihno?vojnik:ja!Hitler:nazdravlje! xD
08. studeni 2010
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg