Forum
u ovoj temi pisete sve viceve koje znate znaci kad ljudi udju da se mogu malo i nasmijati
02. srpanj 2015
u372783
u372783
covjek u sudnici i pita ga sudac zasto ste ubili svoju 1 zenu prestala me voljeti a zasto ste ubili svoju 2 zenu prsto sam JU voljeti a zasto ste ubili svoju 3 zenu eee brate navika
02. srpanj 2015
u372783
u372783
☺☺
02. srpanj 2015
hahaha dobar
02. srpanj 2015
zašto vozači ne daju žmigavac kada skreću da nitko ne vidi gdje idu
02. srpanj 2015
ali mama ja ne volim sir sa rupama dobro sine sir pojedi rupe ostavi
03. srpanj 2015
u372783
u372783
mama dođe puditi svog sina za školu i kaže perice probudise moras u skolu perica kaze a mamaaa neda mi se ali moras sine ali necu tamo su svi zločesti i nitko me nesluša ali perice ti si profesor
05. srpanj 2015
super vic
06. srpanj 2015
zašto plavuša meće cipele na policiski auto zato što piše police
06. srpanj 2015
u362865
u362865
djeca dobila zadatak da naprave maketu škole za zadaću

dođe ivica sa svojom maketom a na njoj samo govna

učiteljia:ivice, pa što je ovo

ivicaa vidite ovo veliko govno je škola,a ova mala govna smo mi,(m) učenici

učiteljica: a gdje su učitelji i učiteljice

ivica: AUUUU tolika govna nisam mogao naći
06. srpanj 2015
06. srpanj 2015
Pita Mujo Hasu : Haso što bi ti napravito da se džipom voziš pustinjom i sretnš lava ?

Haso : dao bi lijevi žmigavac a skrenuo bi desno !!!!
07. srpanj 2015
dobar dobar hahaha
07. srpanj 2015
sjedi mujo na klupi nedaleko od salona za uljepšavanje kad izlazi fata iz salona i priđe muji kaže mujo aj dobro bar si probala
07. srpanj 2015
Zašto mujo nosi piđamu ndok vozi motor.Da bolje legne u zavoj
19. srpanj 2015
Ivica sjedi u učionici i pita ga učiteljica reci jednu rimu.On kaže stoji mara pored čička vidi joj se cijela pic#a.To je jako prosto ivice ajde nešto drugo.On kaže vidi gnjurca voda mu do koljena.Pa tu nema rime ivice. Da ali bit će rima kad dođe plima
19. srpanj 2015
u372783
u372783
pozove učiteljica ivicu pred ploču u školi i kaže mu nacrtaj nešto okruglo ivica nacrta guzicu učiteljica ga izbaci iz razred u hol(hodnik) razrednik sretne ivicu i pita zasto si van?učiteljica me izbacila iz razreda a zasto?nacrtao sam nesto okruglo razrednik pita ivicu sto uciteljica sada radi? prise guzicu
19. srpanj 2015
Kako se zove cigan koji vozi Audi? Gospodar prstenova
21. srpanj 2015
Pitali su crno gorca :
-koja zivotinja bi htio biti?
-zmija
-pa kako to?
-lezis a bezis.
21. srpanj 2015
Stoje pandur i plavuša pored jezera i na sred jezera pliva patka.
- "Vidi, roda!" - kaže plavuša.
- "Nije roda nego pelikan, od njega se prave gumice!" - reče pandur.
21. srpanj 2015
Zaustavio policajac Juru zbog prekoračenja brzine. Kazna za ovaj prekršaj iznosi 500 kuna i tri kaznena boda kaže policajac. Jure zakoluta očima izvadi novčanik spreman da plati,kad policajac reče:
- "Evo smilovat ću se, postavit ću ti jedno pitanje i ako znaš odgovor pustit ću te bez kazne."
Jure se naravno složi. Policajac:
- "Mrak je, prema tebi idu dva okrugla svjetla. Što je to?"
- "Pa automobil", odgovori Jure.
Policajac:
- "Eh, automobil,preciziraj je li to Mercedes, BMW, Audi, Mazda..."
Jure ponovo zakoluta očima, spreman da plati kad policajac kaže da će mu postavit još jedno pitanje, ako pogodi ne plaća kaznu. Policajac:
- "Mrak je, prema tebi ide jedno kockasto svjetlo. Što je to?"
Jure:
- "Pa motor."
Policajac:
- "Eh motor, preciziraj je li to Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki..."
Jure ljut i spreman platit kaznu pita policajca može li on njemu postavit jedno pitanje, i ako policajac ne zna odgovor da ga pusti. Policajac se složi. Jure:
- "Mrak je, u daljini je upaljena ulična lampa, oko nje se vrte četiri oskudno odjevene žene i njišu bokovima. Što je to?"
Policajac:
- "Pa četiri prostitutke."
Jure:
- "Eh četiri prostitutke, preciziraj je li ti to mater, žena, kćer, sestra...?"
21. srpanj 2015
ima netko super vic
01. kolovoz 2015
zašto plauša u ducanu puže po podu? traži niske cijene
01. kolovoz 2015
već čuo
01. kolovoz 2015
kakav sam
01. kolovoz 2015
Došli bosanac hrvat i srbin u vojsku. Sreli se oni sa generalom. Kže im genaral: imam jedan zadatak za vas. Idite u jednu šumu sa puškom koga god ja posaljem morate ga ubiti. Prvi ode srbin dodje mu cijela rodbina on odustane i ode iz vojske isto se desilo sa hrvatom. Kad je bosanac ošao cuje se vriska. Dodje bosanac poslije nekoliko sati i pitaju njega sto mu je toliko trebalo. Kaze on njima: Pa vi ste meni dali lazne metke pa sam morao kundakom ih udarati.
01. kolovoz 2015
Sjedi mali Perica u školi i cita sportske novine... Ustade ucitelj te zagalami: Perice, odmah da si ostavio te novine i izisao pred plocu!!! Ustade Perica, iziđe pred plocu te ga ucitelj pita: Perice, koliko je 3:3? Perica: Paa..... NERIJESENO!!!
09. kolovoz 2015
Kod nas traktora se rade vicevi o zelenim traktorima kao kod vas ljudi o plavusama
09. kolovoz 2015
penju se mujo o haso na planinu i na pvih 100 m veli haso ššš mujo šuti reci ceš mi kad dodemo gore drugih 200 metara opet haso šššš mujo ponovi isto dodu oni na vrh planine i veli mujo haso što si htio reći haso šator smo zaboavili
09. kolovoz 2015
hahahahahaha SuMmEr_<3 dobar vic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. kolovoz 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg