Forum
Ova tema je posvećena samo vicevima. Dakle, ovdje možete pisati svakakve viceve, o muji i hasi, o plavušama, o školi, o politici, policajcima...

Kakve vi viceve volite?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

29. lipanj 2014
naj žuči kinez zove se limun.
dakle
ivica gleda mamu
i ona odreže limun
i ivica počne plakat
i mama ga pita zašto plačeš
ivica odgovori
odrezala si kineze
29. lipanj 2014
29. lipanj 2014
Dođe Žak u megdonalds i pita ga prodavačica, šta nećete?
03. srpanj 2014
03. srpanj 2014
Ulazi covek u servis za mobilne telefone i rece:
- Daj molim te, ugradi mi č,ć,š,đ,ž slova u telefon, zamalo ne ubih zenu i kuma !!
- Kako ? - upita serviser.
- Evo ovako je bilo:
- Moja zena, frizerka, posalje mi poruku:
- "Imam dva sisanja, i satiranje - zakasnicu kuci..!"
- Nakon pola sata salje mi kum poruku:
- "Jao kume, ala kuma dobro sisa ...!"
05. srpanj 2014
hahaahhaahhahha
05. srpanj 2014
znate li koje je boje kinez kojeg su uhvatili za jaja?
07. srpanj 2014
vristece zute!
07. srpanj 2014
Dvije male curice gledaju u vagu a prve krene stati na nju, ali je ona druga zaustavi i kaze-nemoj,svaki put kad mama stane na vagu pocne plakati!
10. srpanj 2014
kad pitate brazilce koliko ima dana u tjednu oni se uvrijede
10. srpanj 2014
Zašto žene ujutro trljaju oči.
Zato što nemaju muda.
10. srpanj 2014
u325636
u325636
Sta moze 5 muskaraca a nemoze 5 zena, pisat u jednu kantu.
13. srpanj 2014
hahahahahaha tony taj je najj
13. srpanj 2014
u325636
u325636
a znas onaj, zasto nisu mogli nac umjetnu vaginu, pa nisu mogli da nadju toliko smrdljiv materijal.
13. srpanj 2014
Kako policajci peru auto??? Jedan drži spužvu a drugi vozi auto naprijed-nzad
26. kolovoz 2014
Rješava policajac križaljku i pod 2 okomito pročita - Vidi sliku i upiše - Vidim.
26. kolovoz 2014
Došao policajac kod šefa u stanicu i kaže: Nismo mi policajaci više najgluplji - Kako? Pitam ja nekog čovjeka na cesti koliko je sati a on kaže 5 i 5. Budala mogao je odmah reći 10!!!
26. kolovoz 2014
pita učiteljica ivicu, ivice zašto si zakasnio u školu? zto što je ispred škole stop
27. kolovoz 2014
Hahahahaha
31. kolovoz 2014
Ide govno cestom i ugleda solju i kaze jebote napokon sam naso kucu
08. rujan 2014
Radio neki frizer u nekom gradu u SAD.
Jednog dana uđe cvječar u radnju i kad ga je ošišao, cvječar pita koliko treba platiti. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da ne može primiti novac. Cvječar ode sretan. Sutra kad je frizer došao na posao, našao je pred vratima prekrasan buket od 20 cvjetova.

Drugog dana mu uđe pekar u radnju i kad ga je ovaj ošišao, pekar pita koliko treba platiti. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da ne može primiti novac. Pekar ode sav sretan. Sutra kad je frizer došao na posao, našao je pred vratima kutiju s 20 krafni.

Treceg dana mu udje Mujo u radnju. Kad ga je ovaj ošišao, Mujo upita koliko treba platiti. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da ne može primiti novac. Mujo ode sav sretan. Sutra kad je frizer dosao na posao, našao je pred vratima 20 Bosanaca koji http://ucenici.info/
09. rujan 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg