Mi smo klub Torino.
Torino Football Club 1906 je talijanski nogometni klub iz Torina.
Osnovani: 3. prosinca 1906.
Stadion: Stadio Olimpico di Torino
Liga: Serie A
Malo o Torinu.

Ja sam presjednik kluba Torino.
Trebam:
2 pomoćna trenera
1 trenera za napadača
1 trenera za obranu
1 trenera za vezni red
1 trenera golmana
1 kondicijskog trenera
1 špijuna
2 skauta
4 timska bolničara
4 napadača-Ciro Immobile,9---Paulo Vitor Barreto,10---Marcelo Larrondo,16---Riccardo Meggiorini,69
6 veznih-Alessio Cerci,11---Omar El-Kaddouri,7---Alexander Farnerud,8---Matteo Brighi,33---Giuseppe Vives,20---Migjen Basha,4---Alessandro Gazzi,14
11 obrambenih-Danilo D'Ambrosio,3---Kamil Glik,25---Nicola Bellomo,63---Giovanni Pasquale,26---Emiliano Moretti,24---Matteo Darmian,36---Guillermo Daniel Rodríguez ,2---Cesare Bovo,5---Nikola Maksimović,19---Salvatore Masiello,17---Filippo Scaglia,29
4 golmana-Daniele Padelli,30---Jean-François Gillet,1---Tommaso Berni,32---Lys Gomis,23

Govorit ću prave rezultate, morate biti igrać koji igra za Torino. Sigurno ih ne znate pa sam vam ih ja stavio. Brojevi pored njih su broj na dresu.
Ako dođe novi igrać u Torino, onda možete biti on, ako si već uzeo nekog igraća, a želiš toga koji je došao, onda možeš napustiti igraća i uzeti drugoga. Ako neki igrać ode, onda ćeš imati izmišljenog igraća dok ne bude slobodnih igraća.

Grb Torina: [img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQKXJ0b9W0AGk7RkG6G3twHkXu90lrMY1VXra5kpCGGTWyAptMyLw[/img]

Posljednu utakmicu smo odigrali 10 studenog protiv Cagliari. Cagliari 2:1 Torino.
Sljedeću utakmicu igramo 24 studenog u 15:00 sati. Igramo protiv Catania Calcio.

Evo povijesti kluba Torina:
Klub je osnovan 1906. pod imenom Associazione Calcio Torino. Godine 1970. mijenjaju ime u Torino Calcio, a sadašnje ime nose od 2005. Većinu svog postojanja proveli su u Seriji A, u kojoj se i trenutačno natječu. Najuspješnije razdoblje kluba bile su 1940.-te, kada su osvojili pet od ukupno sedam svojih naslova prvaka Italije. Era Grande Torina ("Veliki Torino"), kako su ih tada zvali, tragično je prekinuta 4. svibnja 1949., kada su u zrakoplovnoj nesreći u brdima Superge poginuli svi igrači Torina osim jednog, koji nije išao na put jer je bio ozljeđen. Torino je pet puta osvajao Talijanski kup, a najveći međunarodni uspjeh im je igranje u finalu Kupa UEFA sezone 1991./92., u kojem ih je porazio nizozemski Ajax. Svoje domaće utakmice igraju na Stadiu Olimpico, a najveći rival im je torinski Juventus, s kojim igraju tzv. Derby della Mole.
Torino ima svoju klupsku himnu. Zove se Cuore Toro, a izvodi ju sastav Statuto.

opiro sam sa Wikipedije jel mi se ne da pisati.

Domaći dres:

Gostujući dres:

Stadio Olimpico di Torino-stadion kluba Torino. Kapacitet je 27.994. Teren je 105m x 68m.
Slika: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ad/Stadio_Olimpico_Torino_Italy.jpg/800px-Stadio_Olimpico_Torino_Italy.jpg

Također će mo se prijavljivati i na Igre123 natjecanja. Prićat će mo o Torinu, kakav je, igraći....
Moj najdraži i najbolji igrać u Torinu je Ciro Immobile i Alessio Cerci. Koji je vama?
Ja sam za Torino počeo navijati zbog igre. Uzeo sam Torino u toj igri i svidio mi se.
I od te igre ću govoriti rezultate.
Posljednja utakmica: 11. studenog igrali protiv Denove. Denova(Đenova) 0:1 Torino. U 90+4 min.
Sljedeća utakmica: 12. studenog igramo protiv Juventusa.
Tako da ću prenositi 3 prvenstva:
1. na Igrama123
2. na Igri(OnlineSoccerManager)
3. u stvarnosti

Njihov nadimak:
1. Granata
2. Toro (Bik)

Imaju 2 nadimka.
Nadam se da će te se zabaviti.

Za prijavu:
Ime(od igraća):
Prezime(od igraća):

ILI AKO HOĆETE RADITI

Ime:
Prezime:
Posao:
Spol:
Dob(20-50):

Kakav vam je Torino?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

12. studeni 2013
Današnju utakmicu smo odigrali protiv Juventusa i izgubili smo 1:0. U OSM ligi.
12. studeni 2013
U OSM ligi smo 6. sa 43 bodova. Do je 1. Milan sa 53 bodova.
12. studeni 2013
Evo događaji o utakmici Torino : Juventus

Torino-----------------Minut------------------------Juventus
-------------------------16"----------------------------ne zabijen penal
-------------------------38"----------------------------žuti karton
_
žuti karton-----------52"----------------------------
-------------------------62"----------------------------Gol(1:0)
-------------------------70"----------------------------žuti karton
12. studeni 2013
Ime(od igraća):Ciro Immobile,9
12. studeni 2013
U OSM ligu smo završili na 6. mjestu
Talijanska liga A: Udinese 0 - 2 Torino
Sljedeća utakmica: protiv Chievo Verona, 22 prosinca 15:00
15. prosinac 2013
Primljen
15. prosinac 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku