Ovdije ču pisati sve moje priče pjesme monologe itd..........
12. svibanj 2013
Ja sam bor.--------------------------------------------------------------------------
Imam iglica zbor.-------------------------------------------------------------------
Svoj igličasti kaput-----------------------------------------------------------------
cijelu zimu nosim.-----------------------------------------------------------------
Vazda zelenim zovite me prosim.-----------------------------------------------
Umjesto cvijeta češer-------------------------------------------------------------
mi raste,s njime--------------------------------------------------------------------
se ptice i vjeverice slaste.-------------------------------------------------------
Nevolim samoču je samo zabavu hoču.----------------------------------------
S prijateljima volim šumu---------------------------------------------------------
djeliti i snjima se veseliti.--------------------------------------------------------
Veselje može samo----------------------------------------------------------------
čovjek pokvariti,-------------------------------------------------------------------
kada krene s pilom raditi---------------------------------------------------------
A ti mali đače nedozvoli----------------------------------------------------------
da moja šuma zbog smeča plače.-----------------------------------------------
Evo to je monolog bora. Ja nepisala.
12. svibanj 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg