Forum
ovdje stavljajte izmišljene smiješne horor priče
14. svibanj 2012
idem ja ulicom. vidim nekog starkelju koji je izgledao strašno!!!!!
ja potrčim, on za mnom.
potrčao sam i ''izgubio'' ga, kad se stvori od isped mene i rekao mi je.....................................................................: daj dedi kunu
hahhahahahahahahahahaha
14. svibanj 2012
ahahahahahhahahahhah crka san
14. svibanj 2012
bravo oldtimer
14. svibanj 2012
moj prijatelj jedan dan u školi ima viziju i kaže mi:ubiti će te govnima!ja se ne obazirem.kada dođem kući dođe usran dječak i gađa me praćkom.ispaljivao je govna.ja se izmaknem i govna pogode mog prijatelja.to su bila najgora govna na svijetu.prijatelj mi je umro od smrada,a ja sam ostao bez kisika.
kraj
14. svibanj 2012
u19050
u19050
idem ja s priateljen vanka i neko nas gađa govnima i ugusili se od smrada....i crkli od govana pa smo se probudili ka ljudi od govana i srali u gače.....kraj
15. svibanj 2012
u142224
u142224
Išao sam gradom,i iza mene bilo je čudovište!Ja sam se jako uplašio.Baš me je htjelo udariti u lice!Kad me je išao udariti,ja sam se sagnuo na pod,i oborio sam ga s nogom.On je pao i iz njega su izletjeli smokići.

Kraj
15. svibanj 2012
dobra videcluka
15. svibanj 2012
u142830
u142830
šećem ulicom sa svojim bff i vidim carstvo lopti tango 12 i ja potrčim i zabijem se u prozirni zid. ja se zaletim autom probijem zid i dođem do lopti a one eksplodiraju i crkli i ja i moj bff.bilo je krvi svugdje
15. svibanj 2012
u142224
u142224
Hahahahahahaa,Rocky 123 tvoja je presmiješna!
15. svibanj 2012
presmiješne!!!!
15. svibanj 2012
KAŽE MEI VJEVERICA UMRIJET ĆEŠ ZA SEDAM DANA ZA 7 NIŠ
15. svibanj 2012
vidio ja crni luk koji mi je rekao umrijet ćeš od proljeva, a ono ništa
15. svibanj 2012
u19050
u19050
hahaha Oldtimer
15. svibanj 2012
idem ja ulicom kad iskoči pred mene govno.i kaže umrijet ćeš pederu.uskoči mi u usta i ja ga progutam.onda počnem nekontrolirano srat.a na kraju se prisjetim da je govno s početka reklo da če me pojest mačka kad ono ja poserem hello kityi pojede me.
kraj
15. svibanj 2012
pojeo ja sladoled kod nekog čudnog lika i dobijem salmunelu.i počnem srat israt tako da sam se tako isro da je puko ozonski omotač pa je bio smak svijeta
15. svibanj 2012
bilo jedno strašno mjesto u kojem je bila strašna ulica.u njoj je bila strašna kuća iz koje se začuo straaaaaaaaaaaaaaaašan glaaaaaaaas koji je rekao....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................mama daj mi tutu
15. svibanj 2012
ja sam posro govno i postali smo jako dobri prijatelji al jedan dan kad sam išo na zahod sam se spotaknuo i pao mi je u zahod a onda je pala polica na wc pa se pustila voda
15. svibanj 2012
15. svibanj 2012
u19050
u19050
bia jedan cokac koji je bia siromasan neko mu odreze glavu dosao u nebo i bio bogatas kad je za nekoliko godina bacio onome coveku ciglu naglavi i osamutio i govorio pticice male letite letite i kad su nestale sve ticurine se mu se posrale
15. svibanj 2012
jedan dan idem kod proroka i kaže mi ostat češ bez k***a.kad ono jedan dan se probudim i nemam kitu
15. svibanj 2012
u19050
u19050
nia ja s frendovima i posrali se u gače i jedan rekao kad cemo se posrat kad bude predjelo
15. svibanj 2012
idem ja po cesti i dođe zombi i odgrize mu k***c.onda se probusim i shvatim da sam samo sanjao kad ono idem pišat i nemam k***c!!!!!!!!!!
15. svibanj 2012
u19050
u19050
idem ja i serem se i pokakim karton
15. svibanj 2012
idem ja serem i poserem lijek protiv hiva i raka i leukemije
15. svibanj 2012
Rocky 123 ovaj tvoj mi je presmijesan bilo jedno strašno mjesto u kojem je bila strašna ulica.u njoj je bila strašna kuća iz koje se začuo straaaaaaaaaaaaaaaašan glaaaaaaaas koji je rekao....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................mama daj mi tutu hhahahahahaha skoro se crko od smjeha hahah
16. svibanj 2012
bila jedna starica u praznoj kući,ja sam došla do nje,a ona će zakrvavljenih očijuaj bakici lulu sa stola...
16. svibanj 2012
vidio ja krvavu muhu ubojicu koja mi je rekla.......................................: daj mi govno iseri
16. svibanj 2012
u19050
u19050
iden ja ulicon i neki dedek reka e mali jesi kurac posra se i pocea ga gađat govnima ugusia se i ide on ka anđel s harfom i govori tiha noc
16. svibanj 2012
u132810
u132810
idem ja iz škole i vidim ide neki vampir zamnom ja bježim i bježim kad odjednom on se stvori pokraj mene i pita me dali znate gdje je zubar
19. svibanj 2012
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg